Feederové jádro

V sekci "Feeder" vše velice rychle zapadne a tak bych rád mezi různými jádry viděl to naše. Nemyslím tím pochopotelně jen "Tvrdé české jádro", jak někteří z nás byli nazváni, ale odbornou veřejnost na téma feeder bez rozdílu geografické příslušnosti, pohlaví, rasy (fakt téměř bez vyjímek :-)), vyznání, věku, délky praxe, sexuální i politické orientace (kromě komunistů) a čísla bot. Také bych uvítal diskusi na téma - feederové závody.
Autor diskuse: Azbest - Profil , 27.8.2006 feeder - ostatní

Kterou závodní trať máte nejraději?

A) Mělník7%

B) Mlíkárna16%

C) Beroun16%

D) Všenory12%

E) Roztoky4%

F) Klecánky6%

G) Olomouc9%

H) Pardubice10%

I) Sadská6%

J) Týn nad Vltavou13%

Od 15.4.2010 hlasovalo 68 čtenářů.

Nhraji - Profil | Po 27.11.2006 17:11:06

měli jste moc hezké poháry, zejména ten prostřední byl excelentní, oceňuji dobrý nápad

    NKukající vlci - Profil | Po 27.11.2006 12:15:09

    Děkujeme všem zůčastněným,kteří absolvovali 1.ročník závodu "O putovní pohár Kukajících vlků",zvláště pak paní Radaně Srbové a dále pánům:Romanu Srbovi,Fandovi Koubkovi,Mírovi Stejskalovi,Jiřímu George Jurkovi a Petru Azbestovi Hahnovi za pomoc při organizaci závodu.Kukající vlci.

      Nskwor - Profil | Ne 26.11.2006 18:36:12

      Azbest: "Bohužel" jsem měl dost nabitý víkend (pro představu jsem dnes spat 3 hodiny, a to ještě nadvakrát :-)

        NČugi - Profil | So 25.11.2006 21:42:11

        Sorry

          NČugi - Profil | So 25.11.2006 21:37:40

          To All:První část fotek ze závodů Kukajících vlků zde: http://www.kukajici-vlci.wz.cz/

            NV.K. - Profil | So 25.11.2006 21:07:17

            Azbest, doufam, ze jsi vsem natrhl zadecek...-)))

              NAzbest - Profil | So 25.11.2006 19:06:14

              Čugi-komouše bysme určitě vyřídit měli,ale sami to asi nezvládnem.....Každopádně Vám všem velikej dík za super závody.Příště to bude ještě lepčí:-)

                NAzbest - Profil | So 25.11.2006 19:03:44

                skwor-škoda-přišel jsi o hodně.....:-)

                  NČUGI+HONZA - Profil | So 25.11.2006 5:57:01

                  Tak mi jsme připravený,kde jste???

                    NČugi - Profil | Pá 24.11.2006 21:30:34

                    Azbest:Ty komouše si zejtra vyřídíme !!!!!!! :*-(

                      Nskwor - Profil | Pá 24.11.2006 16:46:26

                      Azbest: Na tu Čabárnu se bohužel zítra podívat nepřijedu...

                        NAzbest - Profil | Pá 24.11.2006 14:04:59

                        profo-myslíš s Vlkama?To ne.Bydlej daleko:-)

                          Nprofo - Profil | Pá 24.11.2006 13:55:34

                          Azbest : hm tak to je slovo muže. To ať pro tebe skončí jakkoliv, tak odejděš se vztyčenou hlavou viď? velmi dobře jsi to vyřešil, jen aby jsi pak se s těma komoušskejma mrchama nemusel prát ještě dalších 14 dní...:-((((

                            NAzbest - Profil | Pá 24.11.2006 13:48:33

                            profo-to je potíž.Já bych ho i vzdal,ale oni kvůli mě přesouvali termín,takže se tam doplazím i s bodákem v prdeli(promiň Marceli-v zadečku) a pokud to nebude k přežití,tak podám protest pro neregulerní podmínky a odejdu středem...:-)

                              Nprofo - Profil | Pá 24.11.2006 13:43:58

                              Azubest a co ten match, ten vzdáš a nebo se maj vlci na co těšit?

                                NAzbest - Profil | Pá 24.11.2006 13:40:27

                                profo-no bacily mě teda neopistily ani náhodou.Asi mě milujou,protože sou komunistický...

                                  NAzbest - Profil | Čt 23.11.2006 17:21:03

                                  no tak to budu muset důkladně postudovat.Dík.

                                    NDavaprd | Čt 23.11.2006 16:07:59

                                    Azbest: asi to znáš, ale pro jistotu http://www.ivankukamarade.cz/index
                                    je tam pár perliček

                                      NAzbest - Profil | Čt 23.11.2006 15:35:30

                                      Davaprd-tak to jo.Čtvrtníčka hrubje můžu:-)).Má dostatečně vysoký ICQ.

                                        NDavaprd | Čt 23.11.2006 15:28:25

                                        Azbest: citace jistého Čtvrtníčka, tak to neber osobně, já ostatně hodně používám citáty, jinak jak to po sobě čtu tak se mi už taky zdá, že je to trochu popletený ale nic jsem si nedal..... fakt no vážně, ...nekecám