Feederové jádro

V sekci "Feeder" vše velice rychle zapadne a tak bych rád mezi různými jádry viděl to naše. Nemyslím tím pochopotelně jen "Tvrdé české jádro", jak někteří z nás byli nazváni, ale odbornou veřejnost na téma feeder bez rozdílu geografické příslušnosti, pohlaví, rasy (fakt téměř bez vyjímek :-)), vyznání, věku, délky praxe, sexuální i politické orientace (kromě komunistů) a čísla bot. Také bych uvítal diskusi na téma - feederové závody.
Autor diskuse: Azbest - Profil , 27.8.2006 feeder - ostatní

Kterou závodní trať máte nejraději?

A) Mělník7%

B) Mlíkárna16%

C) Beroun16%

D) Všenory12%

E) Roztoky4%

F) Klecánky6%

G) Olomouc9%

H) Pardubice10%

I) Sadská6%

J) Týn nad Vltavou13%

Od 15.4.2010 hlasovalo 68 čtenářů.

NAzbest - Profil | Čt 23.11.2006 14:11:49

Davaprd-??????????????????????????????????????????????????

    NDavaprd | Čt 23.11.2006 13:53:25

    no a já bohužel valím na Vysočinu :-( takže budeš asi Pechvogel,...učastníci ....udělejte alepoň pár fotek ať vidím, že vám to jde i v zimě. Jinak kamarád z Jablonce s ním kalí docela často, s tím by tedy Peťánku nebyl problém, to je pořešený a vošetřený

      NAzbest - Profil | Čt 23.11.2006 13:27:45

      No jestli se Ti podaří ho servat se saní,případně z hopsody,tak jo.Ale někdo musí projekt také uvést v praxi a závody jsou pozejtří...

        NDavaprd | Čt 23.11.2006 11:17:41

        tohle se sice dá nastavit na vejšku, ale zase to nemá požadované kolečka a pelest, asi budu muset brnknout Péťovi do Smržovky ať ti namaluje něco na míru :-)

          NAzbest - Profil | Čt 23.11.2006 11:01:45

          Nemá ty stavitelný nohy.To bych mohl na strmém břehu sjiždět a nemohl bych se soustředit na závod.Tu rezervaci zruš...

            NDavaprd | Čt 23.11.2006 10:05:13

            no a co tahle, mobilní je moderní, ... pěkná, ...

              NAzbest - Profil | Čt 23.11.2006 9:53:50

              Čugi-takže mi upíráš vyjímku?Žádnou radost na tom světě nemám...navíc nezabírá ani ta slivovice,co nám daroval kolega rybář na Sedleci.

                NČugi - Profil | St 22.11.2006 23:05:49

                Azbest:Ale závodní řád nic takovýho nezakazuje.Teď jsem to pročítal a o posteli na špagátu tam není ani slovo.

                  NAzbest - Profil | St 22.11.2006 21:59:51

                  profo-to nejde bylo by to proti předpisům.A kdy Ty se ukážeš zas na nějakejch závodech?

                    Nprofo - Profil | St 22.11.2006 20:40:28

                    Azbest : to neva, tak si dej postel na špagát a uvaž ji za auto pomocí toho přiblblýho oka na lano co je na autě na tahání..:-)))

                      NAzbest - Profil | St 22.11.2006 17:58:08

                      davaprd-takovou podobnou,ale jinou.Musí mít kolečka a vejškově nastavitelný nohy.

                        NDavaprd | St 22.11.2006 17:39:16

                        Asbest: takovou postel ale asi nechceš? :-)

                          NAzbest - Profil | St 22.11.2006 17:20:39

                          profo-to by šlo,ale mám smůlu.Nemám na autě kouli...:-((

                            NAzbest - Profil | St 22.11.2006 17:19:41

                            davaprd-to se obávám,že by ten polštář eliminoval citlivost a tlumil signalizaci.Potřeboval bych vojenskou železnou postel.Držák bych upevnil na pelest a mohl bych tam přidělat i prak.

                              Nprofo - Profil | St 22.11.2006 16:11:43

                              Azbest : tak když jsi doma tak pošli Kačku pro 4 ks koleček a namontuj ja na svou postel a pak už jen oj s čubou na kouli za auto a jedem...:o))))

                                NDavaprd | St 22.11.2006 14:45:21

                                aspoň nebudeš muset používat vidličky a prut si opřeš rovnou o polštář :-)

                                  NAzbest - Profil | St 22.11.2006 14:33:52

                                  profo-jediná výhoda je to,že mi byla udělena vyjímka a můžu chytat z postele.Jen nevím,jestli nějakou mobilní seženu...

                                    Nprofo - Profil | St 22.11.2006 12:46:39

                                    Čugi : to je pro vlky sice špatný, ale pro Azbesta je to jistá výhoda...-)))

                                    Azbest : to bych nedělal, vem si co to dá za dřinu to oprašovat..:o))) A Když ti ze závodu odpadla velmi silná konkurence, tak máš velkou šanci ne?..:o))

                                      NAzbest - Profil | St 22.11.2006 12:38:03

                                      profo-jóóóóóóóó, mě poháry momořádně sluší!!!Jen jsem si už dlouho žádný slušivý doplněk nepřivezl.Asi si je budu muset začít kupovat, aby to u nás taky bylo jako v obchodě s nádobím-tedy jako u Srbůch:-)

                                        NAzbest - Profil | St 22.11.2006 12:35:17

                                        Čugi-právě mi volal Honza zákeřnou zprávu,že první místo je oceněno prutem Colmic O´Hara 3,60.To je fajn,že jste takoví štědří.No bude mne mrzet,pokud se nebudu moci zúčastnit,ale vítězi tak skvělý prut budu sice se závistí,ale přát.....:-)