Feederové jádro

V sekci "Feeder" vše velice rychle zapadne a tak bych rád mezi různými jádry viděl to naše. Nemyslím tím pochopotelně jen "Tvrdé české jádro", jak někteří z nás byli nazváni, ale odbornou veřejnost na téma feeder bez rozdílu geografické příslušnosti, pohlaví, rasy (fakt téměř bez vyjímek :-)), vyznání, věku, délky praxe, sexuální i politické orientace (kromě komunistů) a čísla bot. Také bych uvítal diskusi na téma - feederové závody.
Autor diskuse: Azbest - Profil , 27.8.2006 feeder - ostatní

Kterou závodní trať máte nejraději?

A) Mělník7%

B) Mlíkárna16%

C) Beroun16%

D) Všenory12%

E) Roztoky4%

F) Klecánky6%

G) Olomouc9%

H) Pardubice10%

I) Sadská6%

J) Týn nad Vltavou13%

Od 15.4.2010 hlasovalo 68 čtenářů.

NČugi - Profil | St 22.11.2006 12:22:44

Profo + Azbest:Poháry za první až třetí místo jsou na furt,plakety za sektory taky.Jen ten jeden VELKEJ bude putovní.Dobrá zpráva pro vás a špatná pro nás je,že Kukající vlci nezávodí, neb na ně nezbylo místo.Budou se pouze věnovat organisaci závodu a kontrolou fair play.

    Nprofo - Profil | St 22.11.2006 12:02:02

    Azbest : no ale ještě se trefuješ do tlačítek na klávesnici, tak to není tak hrozný..:-)))Dej se dohromady ať ten pohár nevyhrajou kukačky..:o)))

    Čugi : nic ve zlém, ale Azbestovi by slušel nemyslíš?

      NAzbest - Profil | St 22.11.2006 11:51:12

      profo-vytrvale sabotuju...v noci jsem pil čaj se slivovicí,jak mi nakázala Kačenka a tak jsem ještě navíc tak trochu mimoň.

        NAzbest - Profil | St 22.11.2006 11:49:36

        Čugi-ty poháry budou všechny putovní?Potřebuju Ti zavolat,ale furt tam krafá něco nějaká baba vo schránce...:-)

          Nprofo - Profil | St 22.11.2006 11:37:14

          Azbest : možná tam přibyli i jména těch mrtvol...:-)))) a jak to s tebou vypadá dáš se dohromady nebo ještě stále hodláš sabotovat pracovní procesy...:o))

            NAzbest - Profil | St 22.11.2006 11:22:24

            GB-teď,když jsem si to konečně vytisknul?!To je spiknutí a sabotáž!!!Je tam něco změněnýho kromě množství mrtvol?

              Ngeorge.brain | St 22.11.2006 0:11:37

              ALL: Propozice již obsahují změny pro závod Kukajících Vlků. Stáhnout se dají na www.feederklub.cz

                NAzbest - Profil | Út 21.11.2006 22:56:29

                Jestli přeposílky nechceš,tak Ti je posílat nebudu.Já ty utajený adresy neumím.Zatím ještě furt doufám,že nakonec přijedu.Včera dopoledne mi už bylo docela dobře,ale dneska se to vrátilo.Už mě to sere!!!(promiň Marceli-hněvá)

                  NČugi - Profil | Út 21.11.2006 21:52:44

                  Azbest :To máš pravdu.Hele budu si s tebou muset popovídat o posílání mailů.Zbytek ti řeknu v sobotu.

                    NAzbest - Profil | Út 21.11.2006 21:20:32

                    Vono těch 7l mrtvol je na dvě hodiny v týdle kose stejně ažaž

                      NČugi - Profil | Út 21.11.2006 21:18:48

                      Danek :Jasně,hlavně co nejmíň chemie.Nejsou na to naučený.Pálila by je huba.

                        NDanek | Út 21.11.2006 21:11:37

                        A co šrotio se strouhankio,to by mohlo bejt?

                          NČugi - Profil | Út 21.11.2006 20:57:36

                          Vilka:To je dobře.Já doufám,že to vemou lidi na vědomí,a budiu krmit jenom Lorpio.

                            NVILKA - Profil | Út 21.11.2006 20:28:04

                            Čugi- Dík - už jsem poslal Radaně přihlášku.A ta změna krmení v tomto počasí je odůvodněná. A co návrh Azbesta - Já jsem pro

                              NČugi - Profil | Út 21.11.2006 20:12:47

                              Vilka:Jsou k dispozici pouhopouhá dvě volná místa,takže fofrem.Dneska jsme byli u Fandy a je trochu změna v krmení.Bude to 2l živý + 7l mrtvý podrobnosti by měli bejt na www.FeederKlub.cz jestli to George stihne.

                                NAzbest - Profil | Út 21.11.2006 19:44:24

                                VILKA-v propozicích máš kontaktní údaje k přihlášení,tak se zeptej tam. www.FeederKlub.cz

                                  NVILKA - Profil | Út 21.11.2006 19:30:46

                                  čugi- jak jsme na tom s lidma na závody - je ještě volno?
                                  Kamarád bi rád jel - tak dej vědět . Dík Vilka

                                    NAzbest - Profil | Út 21.11.2006 18:54:43

                                    certbert-tak to si fakt nejsem jistej,jestli mě zrovna bolševik naučil podnikat tak,aby v tý kase něco k čornutí bylo:-))

                                      Ncertbert - Profil | Út 21.11.2006 18:38:15

                                      Azbest-de vidět že bolševik byl dobry učitel-:o)))

                                        NAzbest - Profil | Út 21.11.2006 18:35:47

                                        certbert-ano,již delší dobu nepobírám (asi 10 let) vůbec žádnou výplatu.Tak to musím řešit tak,že když jsem v obchodě sám,rozhlédnu se,jestli se náhodou nedívám a když je čistý vzduch,tak si něco čornu z kasy:-))