Feederové jádro

V sekci "Feeder" vše velice rychle zapadne a tak bych rád mezi různými jádry viděl to naše. Nemyslím tím pochopotelně jen "Tvrdé české jádro", jak někteří z nás byli nazváni, ale odbornou veřejnost na téma feeder bez rozdílu geografické příslušnosti, pohlaví, rasy (fakt téměř bez vyjímek :-)), vyznání, věku, délky praxe, sexuální i politické orientace (kromě komunistů) a čísla bot. Také bych uvítal diskusi na téma - feederové závody.
Autor diskuse: Azbest - Profil , 27.8.2006 feeder - ostatní

Kterou závodní trať máte nejraději?

A) Mělník7%

B) Mlíkárna16%

C) Beroun16%

D) Všenory12%

E) Roztoky4%

F) Klecánky6%

G) Olomouc9%

H) Pardubice10%

I) Sadská6%

J) Týn nad Vltavou13%

Od 15.4.2010 hlasovalo 68 čtenářů.

Davaprd | Út 21.11.2006 15:44:15

Azbest: peníze jsou sice důležité, ale ne zase tolik abych si je musel srážet :-), zhledem k tomu, že marodíš ti nemůžu říct, že se flákáš, ale počkej až se uzdravíš :-) jinak dnes ráno jsem se rozhodně neflákal, ale byl jsem na inspekční služební cestě na V4 a kontroloval četnost průjezdů naší slavné lodní dopravy a přátelé budete se divit, ale průjezd jsem zaznamenal

    certbert - Profil | Út 21.11.2006 15:37:12

    Azbest tak to jsi bez výplaty žejo-:o)))))

      Azbest - Profil | Út 21.11.2006 15:29:16

      Davaprd-a srazil sis prachy za to,že se flákáš v prascovní době?Ja to tak dělám:-))

        Davaprd | Út 21.11.2006 15:25:29

        skwor: díky, vyrazím ho zkusit co nejdříve problém ovšem je že teď marně hledám ryby a zatím se zdá že v Praze a okolí to na vláčku ještě moc nejde, zlatý září to bylo ryb docela dost

          skwor - Profil | Út 21.11.2006 15:22:18

          Davaprd: Krásnej strojek.

            Davaprd | Út 21.11.2006 14:43:13

            Asbest: já si šéfuju sám sobě, .... takže poslal :-)

              Azbest - Profil | Út 21.11.2006 14:19:42

              Davaprd-poslals tu fotku taky šéfovi?:-))

                Davaprd | Út 21.11.2006 13:01:44

                jak píšu dole VS 20

                  matis - Profil | Út 21.11.2006 13:00:41

                  co je to za okumu?

                    Davaprd | Út 21.11.2006 12:34:12

                    no není krááásnej :-)

                      Davaprd | Út 21.11.2006 12:23:17

                      mě docela mrzí, že musím na Vysočinu pro rodinu, bo bych rád omrknul pár "profíků" naštěstí mě teď volali na recepci a přišla mi na dobírku Okuma VS 20 a tak se můžu "laskat" alespoň offline a příští týden budu asi běhat podél vody a plnit vodníkovi hrníčky třpytkama

                        Azbest - Profil | Út 21.11.2006 9:47:46

                        Navrhuju,aby všichni,co jedou v sobotu na závody Kukajícívh vlků,si s sebou vzali na krmení Lorpio,nebo se z toho poserem(promiň Marceli-pokakáme).Je nejpoužívanější a nejdostupnější.Vyfasovat někoho se Sensasem(kterej ještě nebude umět),by musela bejt fakt radost:-)

                          Azbest - Profil | Po 20.11.2006 19:26:24

                          Dobrej nápad.Bilboard ale musí stát v centru Prahy-nejlíp na Karlově mostě:-))).Něco přivezu,ale to jen v případě,že dorazím.V opačném případě si pytlík s prošlým krmením plným molů vyzvedni v Sokolově:-))

                            Čugi - Profil | Po 20.11.2006 18:45:21

                            Azbest :A můžeš mi říct jak tě mám do těch propozic propašovat, když je dělal George.Jedině,že bych nechal vyrobit BIGBOARD,kde by stálo:
                            Projektträger - Azbest von Falknov
                            Sponzor projektu - Azbest ze Sokolova :-)))))))))))

                              Azbest - Profil | Po 20.11.2006 18:23:49

                              v sedm je prezentace.Podívej se na www.FeederKlub.cz tam jsou propozice na home page na první pozici vpravo.

                                skwor - Profil | Po 20.11.2006 18:20:34

                                Azbest: Závodit nebudu, přijel bych se jenom kouknout. Od kolika do kolika to bude?

                                  Azbest - Profil | Po 20.11.2006 18:18:14

                                  skwor-to určitě přijeď.Páchají to Kukající vlci, takže to bude jednak regulerní pohárovej závod(ale zkrácená verze-jedno kolo 2 hodiny) a pak taky asi docela prdel(promiň Marceli-zadek).Možná ještě můžeš závodit.Zkus se přihlásit.

                                    skwor - Profil | Po 20.11.2006 18:15:06

                                    Azbest: Tak to se asi přijedu podívat, mám to tam pár kilometrů.

                                      Azbest - Profil | Po 20.11.2006 18:14:00

                                      skwor-jasně .Právě tam tuto sobotu.

                                        skwor - Profil | Po 20.11.2006 18:13:08

                                        Azbest: Myslíš Čabárnu u Kladna? Tam budou nějaký závody?