Feederové jádro

V sekci "Feeder" vše velice rychle zapadne a tak bych rád mezi různými jádry viděl to naše. Nemyslím tím pochopotelně jen "Tvrdé české jádro", jak někteří z nás byli nazváni, ale odbornou veřejnost na téma feeder bez rozdílu geografické příslušnosti, pohlaví, rasy (fakt téměř bez vyjímek :-)), vyznání, věku, délky praxe, sexuální i politické orientace (kromě komunistů) a čísla bot. Také bych uvítal diskusi na téma - feederové závody.
Autor diskuse: Azbest - Profil , 27.8.2006 feeder - ostatní

Kterou závodní trať máte nejraději?

A) Mělník7%

B) Mlíkárna16%

C) Beroun16%

D) Všenory12%

E) Roztoky4%

F) Klecánky6%

G) Olomouc9%

H) Pardubice10%

I) Sadská6%

J) Týn nad Vltavou13%

Od 15.4.2010 hlasovalo 68 čtenářů.

Azbest - Profil | Po 20.11.2006 18:10:35

Dneska jsem oddržel fundovaný rady,jak na Čabárnu,tak bych prosil nějak zařídit,abych nevyhrál.Nebylo by to regulérní a mne by to netěšilo:-))

    profo - Profil | Po 20.11.2006 17:42:21

    Azbest : no to je taky pravda...:-)))

      Azbest - Profil | Po 20.11.2006 15:35:26

      profo-dřevo taky dobrý:-)

        Azbest - Profil | Po 20.11.2006 15:35:04

        Čugi-máte nějaký věcný ceny?Jednu bych dal,ale musím bejt uvedenej vv propozicích,jako sponzor:-)

          profo - Profil | Po 20.11.2006 15:13:22

          Azbest . tuhle vodu bych ti ani nepřál. Od doby kdy to Táborský rybáři pustili, tak to chátrá a za chvíli to bude na lov jen s ocelovým lanem na těžbu dřeva aby jsi odtud dostal aspoň nějakou rybu..:-((

            Azbest - Profil | Po 20.11.2006 15:11:03

            Takový vody tu nemáme.Teda spíš tu žádný pořádný nemáme...

              profo - Profil | Po 20.11.2006 14:57:15

              Azbest . já jdu max na 0,20 a to tam kde mě totálně rozčiluje vodní plevel a trhám. jinak jedu 0,145 až 0,18. Jedna voda mě ale naučila 0,20 s cca 80cm pletenky na kapra těsně nad forpasem a forpasy max 15cm dlouhý. Je to tím, že při záseku ryba okamžitě projíždí spletí travin a monofil trhá, ale ta šňůra je ok a vydrží to než se povede rybu nadzvednout.

                Azbest - Profil | Po 20.11.2006 14:53:15

                profo-přes 0,18 nejdu jedině tak na nějakým kaprodromu ještě tak 0,20

                  profo - Profil | Po 20.11.2006 14:20:19

                  Azbest : to je pravda, koukám, že na ni máme oba stejný názor...;-)) Ten uzel by tam asi určitě dělal kraviny to je jistý, tak hold se budem muset uchýlit k větším průměrům monofilu....

                    Azbest - Profil | Po 20.11.2006 14:09:44

                    Čugi jeeště uvidím,jak i bude.Přijel bych ale docela rád.Už jen pohled na to,jak s Honzou kolíkujete,by mohl byt značně inspirující:-))

                      Azbest - Profil | Po 20.11.2006 14:08:35

                      profo-no jasně,že by to šlo,jenže se obávám toho,že by uzel stejně ušvihnul špičko(pokud by se požila jen jako šokovka).Jinak Pletenku nepoužívám.Blbě lítá,blbě se potápí,blbě se navinuje a kurví očka.

                        Čugi - Profil | Po 20.11.2006 13:44:46

                        Azbest :My to máme za barákem,takže jestli se ti chce přijet,tak klidně můžeš.Já mám celej den volno a Honza odpoledne přijde a budeme kolíkovat trať.

                          profo - Profil | Po 20.11.2006 13:44:43

                          Azbest : jj to je pravda. škoda, že se to nepovedlo zjistit dřív viď? Tu šokovku by šlo nahradit šňůrou né? Lapeš na šňůru a nebo jsi v tomhle jako já a dáváš přednost monofilu?

                            Azbest - Profil | Po 20.11.2006 13:39:57

                            profo-V Račicích jsem až na konci přišel na to,jak to dopravit až k lanům,ale vytěžil jsem už jen kapra 55 a cejna.O pruty se nebojím.Ty co mám tak bez rozdílu vydržej strašně,ale musel bych tam dávat aspoň 0,25 a ještě se šokovkou,jenže uzel by špičkou neprolezl...

                              profo - Profil | Po 20.11.2006 13:33:27

                              Azbest . no to jsem zažil na Račickém kanále, když jsi se rozpřáh a s kamenným výrazem jsi prohlásil a teď upálím krmelec. Švih a krmelec letěl kamsi a ty jsi proklel komunisty až snad do desátýho kolene. Ale po pravdě osobně jsem tak velkej krmelec ještě nenasadil na klacek. Přiznám se mám o klacek trochu strach..:-))) Proto to co jsem psal níž......:o))))

                                Azbest - Profil | Po 20.11.2006 13:26:57

                                profo-to se Ti jenom zdá.To máš vidět,jak komunisti jen lítaj,když zrovna neodhadnu,jak prutu(nebo spíš vlasci) naložit a montáž letí sice ještě dál,než jsem chtěl,ale zato na furt:-)

                                  profo - Profil | Po 20.11.2006 13:14:41

                                  Pan Srkačka : no jestli to tak vyznělo budiš. I když myšleno to bylo trochu jinak, ale dík za pochvalu...:-)))

                                    Pan Srkačka - Profil | Po 20.11.2006 13:09:05

                                    profo: krásné vyznání....

                                      Azbest - Profil | Po 20.11.2006 12:55:07

                                      Čugi a vy v pátek pojedete?

                                        profo - Profil | Po 20.11.2006 12:54:52

                                        Azbest : a nebo to jako lichotku vem ať můžou komouši prasknout závistí...:-)))))))