Feederové jádro

V sekci "Feeder" vše velice rychle zapadne a tak bych rád mezi různými jádry viděl to naše. Nemyslím tím pochopotelně jen "Tvrdé české jádro", jak někteří z nás byli nazváni, ale odbornou veřejnost na téma feeder bez rozdílu geografické příslušnosti, pohlaví, rasy (fakt téměř bez vyjímek :-)), vyznání, věku, délky praxe, sexuální i politické orientace (kromě komunistů) a čísla bot. Také bych uvítal diskusi na téma - feederové závody.
Autor diskuse: Azbest - Profil , 27.8.2006 feeder - ostatní

Kterou závodní trať máte nejraději?

A) Mělník7%

B) Mlíkárna16%

C) Beroun16%

D) Všenory12%

E) Roztoky4%

F) Klecánky6%

G) Olomouc9%

H) Pardubice10%

I) Sadská6%

J) Týn nad Vltavou13%

Od 15.4.2010 hlasovalo 68 čtenářů.

Nprofo - Profil | Po 20.11.2006 12:53:54

Azbest : no abych pravdu řekl, tak když jsem tě viděl v akci, tak bych se docela i bál o jakýkoliv WP. Nic ve zlém, ale přesně víš jak si můžeš dovolit prut zatížit. Takový odhad jsou léta praxe. Snad se mi taky povede dostat se do takového stavu. Neber to jako lichotku nebo jako její opak, ale hlavně v tomhle tě mám za jakýsi vzor jak to má vypadat..;-)

    NAzbest - Profil | Po 20.11.2006 12:51:11

    Já ho moc nepoužívám.Byl se mnou u vody dvakrát,z toho jednou na závodech u Plzně na mrňavý řece se stromama.

      Nprofo - Profil | Po 20.11.2006 12:35:01

      Azbest : aha, ale na ty jsem koukal a moc mi nesednul. Já myslel, jestli třeba nemáš od Jaxona a nebo od byrona? To neva i tak dík za info. A co choroba už jsi jí dal taky rozkaz? To víš je pondělí a v pátek je potřeba na tréning a to i na ten kořalkovej, aby jsi víc vydržel...:o))))

        NAzbest - Profil | Po 20.11.2006 12:29:54

        profo-já mám jen jeden od ESOXu 2,40 a jsem s ním spokojenej.Nevím ale kolik stojí.Vyhrál jsem ho na závodech.

          Nprofo - Profil | Po 20.11.2006 12:23:51

          Azbest : ale otužování je prý zdravé...o))
          Mám na tebe otázku : co by jsi mi doporučil korm tyček k rajčatům (shimano) za hodně jemný a dobrý WP?

            NAzbest - Profil | Po 20.11.2006 12:19:30

            profo-Provedu!Befél je befehl.Dělám na tom,ale co je mi to platný,když se vykřešu a pojedu s vlkama na ryby,kde to zase skončí noční koupelí po kořalkový smršti?

              Nprofo - Profil | Po 20.11.2006 9:19:10

              Azbest : nemáš náhodou v úmyslu udělat komunistům radost a zaklepat bačkorama, že tě to tak dlouho nechce pustit?...:-o)))))) Chlape to by jsi mi přece neudělal, že ne? Koukej se dát dohromady. To není prosba to je ROZKAZ....:-)))))

                NČugi - Profil | Po 20.11.2006 8:44:21

                Azbest:Trénovat se může kdykoli.Slíbil nám,že nás nechá zatrénovat zadarmo.

                  NAzbest - Profil | Ne 19.11.2006 19:37:45

                  Čugi-bude v pátek nějakej trening?

                    NAzbest - Profil | So 18.11.2006 18:38:22

                    Čugi-Rybka chytat nebude.Kdyby byla fakt zima,tak by to pro ni nemuselo bejt bezpečný.Je to přece jenom holka...Furt doufám,že se to srovná a že se vykřešu,ale zatím to stojí za hovno(pro Marcela -exkrement).

                      NČugi - Profil | So 18.11.2006 17:02:36

                      Azbest:Je to závod dvojic,takže bych nenápadně nalosoval Rybku k tobě,aby se o tebe mohla starat. ....:o)))

                        NAzbest - Profil | So 18.11.2006 16:57:37

                        Čugi-to by mohlo bejt východisko.Jako postiženej,bych mohl mít i povolenou asistenci...:-)

                          NČugi - Profil | So 18.11.2006 16:51:25

                          Azbest:Co to máš pro Boha za nemoc?Přece si nenecháš ujít nejdůležitější závod sezony.Jako jeden z pořadatelů ti povoluju chytat z postele.Nalož peřiňák a koukej přijet.

                            NAzbest - Profil | So 18.11.2006 16:36:55

                            Čugi-začínám se o svůj start poměrně vážně obávat.Nejn,že se to nezlepšuje,ale spíš právě naopak.Peru do sebe čaje a bobule bez úspěchu.Poctivě ležím a není to nic platný.Komunisti zasraný!!!(pardon Marceli-členové demokratické politické strany zakálení !!!)

                              NČugi - Profil | So 18.11.2006 16:32:48

                              Azbest:Vydrž v posteli ať se pořádně vypotíš a za tejden si zachytáš do sytosti.

                                NAzbest - Profil | So 18.11.2006 16:13:54

                                certbert-kdybych byl zdráf,tak bych ten qartýr taky nějak pofackoval,leč je mi blbje.Ten kapřík je výstavní.Kua teď je nejlepší rybí doba.Tiše závidím...

                                  Ncertbert - Profil | So 18.11.2006 11:06:22

                                  Azbest-Ty kůže líná 14-dní volno tak byt je opraven-:o)))))a neležim v pelechu-:o))))jinak Lužnice mini carp ale krasavci - http://www.mrk.cz/otazky.php3?id=13323 zajímávé že cejni atd nežrali.

                                    NAzbest - Profil | So 18.11.2006 10:31:32

                                    To si někdo žije.Vono čtrnáct dní v pelechu bez pohybu v rozbouraným bytě má ale taky svoje půvaby...

                                      NRoman 7 | Pá 17.11.2006 19:59:55

                                      Čugi-Cejni šli na hod a ještě jsem chytil tlouště 55 cm.Prostě skvělá rybařina.

                                        NČugi - Profil | Pá 17.11.2006 19:37:46

                                        Fanda+Roman+all:Tak co jste chytli,kromě rýmy