Feederové jádro

V sekci "Feeder" vše velice rychle zapadne a tak bych rád mezi různými jádry viděl to naše. Nemyslím tím pochopotelně jen "Tvrdé české jádro", jak někteří z nás byli nazváni, ale odbornou veřejnost na téma feeder bez rozdílu geografické příslušnosti, pohlaví, rasy (fakt téměř bez vyjímek :-)), vyznání, věku, délky praxe, sexuální i politické orientace (kromě komunistů) a čísla bot. Také bych uvítal diskusi na téma - feederové závody.
Autor diskuse: Azbest - Profil , 27.8.2006 feeder - ostatní

Kterou závodní trať máte nejraději?

A) Mělník7%

B) Mlíkárna16%

C) Beroun16%

D) Všenory12%

E) Roztoky4%

F) Klecánky6%

G) Olomouc9%

H) Pardubice10%

I) Sadská6%

J) Týn nad Vltavou13%

Od 15.4.2010 hlasovalo 68 čtenářů.

NAzbest - Profil | Čt 16.11.2006 17:47:15

GB-nastaf prdel,dostaneš na ni feederovou rákoskou!!!A modli se,aby prut byl odstrojen,jinak si montáž budeš vychutnávat ještě dlouho a pokud Petr vezme na Tebe jednu konkrétní,tak si budeš z ran ještě dlouho vydloubávat rohlíkový boilies:-))

    Ngeorge.brain | Čt 16.11.2006 17:20:43

    AZBEST: Mám rest, vůči Petr: Jsem slibotechna, mažu si na hlavu máslo a zamyslím se nad sebou. nestává se to často, ale i muži mají občas své dny.

      NAzbest - Profil | Čt 16.11.2006 17:12:39

      Sice to není směrovaný na mě,ale který přátele myslíš?Ani v příspěvku,ani na triku se o žádných nemluví,takže máš na mysli ........nebo snad........?:-)

        NPetr - Profil | Čt 16.11.2006 14:08:14

        GB:Škoda jen, že na ty "přátele" neni spoleh.

          NAzbest - Profil | Čt 16.11.2006 11:40:09

          GB-jo to není špatná reklama:-))

            Ngeorge.brain | Čt 16.11.2006 0:05:57

            ALL: Hodně lidí si na MiČR nestihlo přečíst text na zádech našeho teamu. Dělal jsem pořádek ve fotkách a tak mě napadlo to hodit sem do jádra.

              NAzbest - Profil | St 15.11.2006 12:26:18

              A pak ještě cejn skákavý:-)

                NAzbest - Profil | St 15.11.2006 12:25:25

                Čugi takovýdle jsem po odjezdu ze Sedlece chytal na Vltavě podoustve nosatý.Úplně jasně rudý ploutve to mělo.

                  NDavaprd | St 15.11.2006 11:57:24

                  Asbest: jsem rád, že to tak dopadlo :-) "a co je to to nickname? no přece že nic nemáme, ... tak to tam napiš a nezdržuj." mám ho už léta, asi jsem chtěl být zpočátku humorný a teď už je jen nostalgie, nelze v tom nic najít, jen že v práci je to na "prd" a asi to zabalím a pojedu na Vltavu prohnat pár kormoránů na vláčku :-) tedy až po obědě

                    Nprofo - Profil | St 15.11.2006 11:52:01

                    Azbest : tak to upřímnou soustrast. Škoda, že teď když jsou tak pěkný dny se nedostaneš na lapačku, ale jak tě znám tak ty si to vynahradíš viď?...:o))

                      NAzbest - Profil | St 15.11.2006 11:42:13

                      Davaprd-no von ten litinovej naviják vod kotvy si s mopedem moc nezadá....ale k průniku nedošlo.Jen pár stehů.Od čeho se odvíjí Tvůj nick?

                        NAzbest - Profil | St 15.11.2006 11:40:41

                        profo-vzhledem k tomu že už přes tejden klempíruju s chřipkou,tak rybky kousat můžou,ale já u toho nejsem...

                          NDavaprd | St 15.11.2006 10:57:04

                          to nikdo netvrdí, ale k úrazu příjdeš natotata :-)

                            Nprofo - Profil | St 15.11.2006 10:49:37

                            Azbest : tak tomu věřím. To se jen tak někomu nepovede...:o))) Jak se jinak máš a co rybky koušou ti?

                              NAzbest - Profil | St 15.11.2006 10:09:56

                              Nejsem žádnej začátečník.Když jsem předloni měl dvakrát za dva dny otřes mozku po úderu do hlavy(poprvé naviják od kotvy,podruhé poma),bylo to dáno vyloženě zkušenostma,protože jsem v tom byl absolutly nedostižnej...

                                NDavaprd | St 15.11.2006 9:48:20

                                Vase zprava

                                  Ncertbert - Profil | St 15.11.2006 6:37:59

                                  Čugi-ty olé ještě tahej Azbesta na sjezdovku stačí že chyt ptačí chřipku ještě chytne sněžný blechy-:o))))

                                    NČugi - Profil | Út 14.11.2006 22:46:24

                                    Azbest:Nevím jak zkušeným lyžařem jsi,ale sjezdovka je na třetiny. První část modrá,druhá červená a třetí černá s dojezdem u občerstvení.Tam si dáme panáka a když to sjedeš popátý,budeš sakrovat že to není rovina.

                                      NAzbest - Profil | Út 14.11.2006 22:01:34

                                      ČUGI-vypadá to dobře,jen ta sjezdovka se jeví trochu málo strmá.Není-liž pravda?Nebudem se muset s kopce odpichovat?:-).Maily došly,stranická čistka asi zabrala.

                                        NČugi - Profil | Út 14.11.2006 18:53:02

                                        Azbest:Poslal jsem ti dvě zprávy a ani jedna se nevrátila,tak by to mělo chodit.Teď jsem ti to poslal ještě jednou.Doufám,že to dojde.