Feederové jádro

V sekci "Feeder" vše velice rychle zapadne a tak bych rád mezi různými jádry viděl to naše. Nemyslím tím pochopotelně jen "Tvrdé české jádro", jak někteří z nás byli nazváni, ale odbornou veřejnost na téma feeder bez rozdílu geografické příslušnosti, pohlaví, rasy (fakt téměř bez vyjímek :-)), vyznání, věku, délky praxe, sexuální i politické orientace (kromě komunistů) a čísla bot. Také bych uvítal diskusi na téma - feederové závody.
Autor diskuse: Azbest - Profil , 27.8.2006 feeder - ostatní

Kterou závodní trať máte nejraději?

A) Mělník7%

B) Mlíkárna16%

C) Beroun16%

D) Všenory12%

E) Roztoky4%

F) Klecánky6%

G) Olomouc9%

H) Pardubice10%

I) Sadská6%

J) Týn nad Vltavou13%

Od 15.4.2010 hlasovalo 68 čtenářů.

NAzbest - Profil | Út 14.11.2006 18:35:52

Čugi-ale nic mi od Tebe nepřišlo.Tak to nevím,jak jsi poznal,že mi to hezky pracuje..

    NAzbest - Profil | Út 14.11.2006 18:34:55

    Čugi-aha.Nojo.No tak to.....teda!Takže vlastně...?Jo??Tak to teda jo.

      NČugi - Profil | Út 14.11.2006 18:20:37

      Azbest:No vidíš,jak ti to pěkně pracuje,když se to zamete a vynese.Když vysypeš koš musíš počkat až popeláři vyvezou popelnice?

        NAzbest - Profil | Út 14.11.2006 17:54:03

        certbert-a jak kurva zametat?Vymazal jsem všechno,pak jsem zjistil,že mám nevysypanej koš(asi pět stránek zásilek),tak jsem ho vynes a furt to psalo,že je využito 99% prostoru.Když jsem tam teď nastoupil znova,tak 0%.Certbert se f tom vyznej...

          Ncertbert - Profil | Út 14.11.2006 12:41:14

          Azbest-tak už si to zamet?-:o)))))určitě za to můžou komanči-:o)))))

            Ncertbert - Profil | Út 14.11.2006 10:58:48

            Azbesrt-vlez na http://www.tiscali.cz/home/ přihlaš se do @ a můžeš zametat-:o)))

              NAzbest - Profil | Út 14.11.2006 10:58:10

              Předem uctivě děkuji...:-)))

                NAzbest - Profil | Út 14.11.2006 10:57:50

                Pokud by někdo uměl mi tady popsat postup po krocích,tak si ho vytisknu a budu praktikovat.Mám schránku zasranou imrvére.

                  NAzbest - Profil | Út 14.11.2006 10:56:47

                  ale fakt nevím jak...

                    Ncertbert - Profil | Út 14.11.2006 10:52:43

                    Azbest-vem koště a vymeť to na servru kde ji máš zřízenou-tiscali.cz

                      NAzbest - Profil | Út 14.11.2006 10:33:21

                      Já nevím,jak se mailová schránka čistí.V pc mám všechno vymazaný.

                        NVéna S. - Profil | Út 14.11.2006 8:38:06

                        Azbest: Nemáš ocumlávat všechny ženský na potkání - chřipku, Rybku, prodavačku. Pak se nediv, že to takhle dopadá. :-))) Pořád máš zacpanou mailovou schránku.

                          NAzbest - Profil | Po 13.11.2006 20:58:34

                          gb-mám rozvrtanej kvartýr, chřipku, nemocnou Rybku a prodavačku taky.Ryby si ze mne můžou dělat klidně konečník...

                            Ngeorge.brain | Po 13.11.2006 20:21:14

                            Azbest: Ve středu a čtvrtek bude teplo i pro nemocné.

                              NAzbest - Profil | Po 13.11.2006 20:14:37

                              gb-nebejt tý zasraný chřipky,jel bych taky,ale copa to de?!!:-(

                                Ngeorge.brain | Ne 12.11.2006 22:07:26

                                Azbest: No v ten den moc nefoukalo, ale dnes jsem téměř odletěl i s bednou:-)))). Musím ale řici, že ryba stále bere. Není to sice jako v létě, to tedy ne, nicméně záběry jsou.

                                  NČugi - Profil | Ne 12.11.2006 21:29:33

                                  Azbest+Danek:Eště sem nekoukal,zejtra to napravim.

                                    NAzbest - Profil | Ne 12.11.2006 14:19:32

                                    Čugi-koukej je najít...:-)

                                      NDanek | Ne 12.11.2006 14:15:35

                                      Azbest-zapomeň na to že jsou z Polandu.Jsou to orig. Ignesti z Italu,čekal jsem na ně 3 měsíce než přišly,tak ať je kouká najít.

                                        NAzbest - Profil | Ne 12.11.2006 13:13:51

                                        gb-no tak to sis musel v tom větru s děličkou vášnivě užít:-))