Feederové jádro

V sekci "Feeder" vše velice rychle zapadne a tak bych rád mezi různými jádry viděl to naše. Nemyslím tím pochopotelně jen "Tvrdé české jádro", jak někteří z nás byli nazváni, ale odbornou veřejnost na téma feeder bez rozdílu geografické příslušnosti, pohlaví, rasy (fakt téměř bez vyjímek :-)), vyznání, věku, délky praxe, sexuální i politické orientace (kromě komunistů) a čísla bot. Také bych uvítal diskusi na téma - feederové závody.
Autor diskuse: Azbest - Profil , 27.8.2006 feeder - ostatní

Kterou závodní trať máte nejraději?

A) Mělník7%

B) Mlíkárna16%

C) Beroun16%

D) Všenory12%

E) Roztoky4%

F) Klecánky6%

G) Olomouc9%

H) Pardubice10%

I) Sadská6%

J) Týn nad Vltavou13%

Od 15.4.2010 hlasovalo 68 čtenářů.

Ngeorge.brain | So 11.11.2006 23:04:14

Čugi:Já bych dnes odpoledne na Labi v Kostelci. Chytil jsem 9 cejnů a 2 podoustve na děličku. Ve čtvrtek jsem tam chytal na feeder a také to docela šlo.

    NAzbest - Profil | So 11.11.2006 18:33:06

    lyže mám už dva roky.prej to tam ale je dost kratký....

      NČugi - Profil | So 11.11.2006 16:53:18

      Azbest :Dobrá, koupel ti odpouštím.Už máš lyže???

        NAzbest - Profil | So 11.11.2006 16:40:07

        Čugi-tak to taky doufám,že splním.Už kvůli tomu koupání.Myslím ale,že na Čabárně koupání ještě oželím,neboť se cítím z říjnového Labe býti dostatečně čistým:-)

          NČugi - Profil | So 11.11.2006 16:27:26

          Azbest :Tys slíbil.A doufám,že splníš.Budeš zdráv do 25.11. Jinak s tebou nebudu aspoň dva dni mluvit a nebudu se s tebou koupat dřív než v březnu.V řece.

            NAzbest - Profil | So 11.11.2006 16:15:03

            Čugi-asi je přešla ráno odvaha.To jen Tys statečný mohykán.Ještě,že jsem nic neslíbil.Trčel bych tam s tebou:-)

              NAzbest - Profil | So 11.11.2006 16:13:25

              kocháč-Ty zase zlobíš:-))Jak vypadá kaprařskej rychlokurz?Lahváče a grog v biwi?:-))

                NČugi - Profil | So 11.11.2006 16:02:15

                Azbest:No šla tady hláška ,že tam někdo jede.Měl jsem cestu kolem,tak sem si vzal vercajk.Do jedenácti nikdo nedorazil,tak sem to zabalil taky.

                  Nkocháč - Profil | So 11.11.2006 16:02:08

                  Azbest - ® : protože jsi měkota, potřebuješ kaprařský rychlokurz a bude chlapík jako rys :o)))

                    NAzbest - Profil | So 11.11.2006 15:59:08

                    Čugi-to je bída,ale ten tloušť je zase krásnej.V tomhle počasí bych sám nejel fídrovat ani do kryťáku:-))

                      NČugi - Profil | So 11.11.2006 15:44:32

                      Azbest:Byl jsem na Mělníku a nic moc jeden tloušť 48 a jeden cejn.V jedenáct jsem to zabalil,byla zima na ruce.Jestli se krabička najde tak ti ji určitě vrátím.Mrzelo by mě kdyby se nenašla.

                        NAzbest - Profil | So 11.11.2006 15:34:19

                        Čugi-nejde wo kejhák,ale rád bych ji měl.Je to dárek.Bude určitě v Transitu.Poctivě ležím v posteli přestože venku krásně chčije a vítr burácí,takže bych jinak určitě feederoval někde s nejměkčí špičkou:-))

                          NČugi - Profil | So 11.11.2006 15:25:57

                          Azbest:Kdy byla sobota večer?Pokud jsem tak učinil a krabičku nevrátil,bude zajisté u Honzy v Transitu,případně v garáži.Jestli se nám ji podaří najít,bude vrácena majiteli.Když se tak nestane zorganizuji zájezd do Polska,kde koupím sadu krabiček.Tu cejchovanou vrátím a zbytek si ponechám.Omlouvám se za prodlení. :-))))))))

                            NAzbest - Profil | So 11.11.2006 12:04:10

                            Rybíz-před dávnými a dávnými dobami jsi mi slíbil jeden kontakt.Víš o čem je řeč?

                              NAzbest - Profil | So 11.11.2006 11:49:40

                              Čugi-na Sedleci v sobotu večer Ti dávala Kačka zbytek červů,abys je dal na noc k těm vašim.Byli v cejchovaný litrový nádobě ze sady,kterou mi Danek přivezl z Polandu.Můžeš prosím, ji najít a přivézt na vaše závody?

                                NAzbest - Profil | So 11.11.2006 11:45:51

                                Danek-:-)))))Jóóóó holt každá parta má svýho........:-)

                                  NDanek | So 11.11.2006 11:35:54

                                  Azbest-ty mě taky.......

                                    NAzbest - Profil | So 11.11.2006 10:30:51

                                    VILKA-no to je jasný.Ještě jednou vysvětluju,že jsem chtěl někoho nachytat na švestkách a záběr jsem měl jen od Danka...

                                      NVILKA - Profil | Pá 10.11.2006 22:01:01

                                      Azbest - no udržet rybu v sektoru by podle všech zásad které jsem uvedl znamenalo ji udržet v zoně písmene - udržet ji v lovném místě( ringu) je současně nazývané udržet v sektoru

                                        NAzbest - Profil | Pá 10.11.2006 18:04:52

                                        Jasně,ale já čekal,kdo mi půjde vysvětlovat,jako Danek a vysvětlí mi,jakto,že drží rybu v sektoru:-)