Feederové jádro

V sekci "Feeder" vše velice rychle zapadne a tak bych rád mezi různými jádry viděl to naše. Nemyslím tím pochopotelně jen "Tvrdé české jádro", jak někteří z nás byli nazváni, ale odbornou veřejnost na téma feeder bez rozdílu geografické příslušnosti, pohlaví, rasy (fakt téměř bez vyjímek :-)), vyznání, věku, délky praxe, sexuální i politické orientace (kromě komunistů) a čísla bot. Také bych uvítal diskusi na téma - feederové závody.
Autor diskuse: Azbest - Profil , 27.8.2006 feeder - ostatní

Kterou závodní trať máte nejraději?

A) Mělník7%

B) Mlíkárna16%

C) Beroun16%

D) Všenory12%

E) Roztoky4%

F) Klecánky6%

G) Olomouc9%

H) Pardubice10%

I) Sadská6%

J) Týn nad Vltavou13%

Od 15.4.2010 hlasovalo 68 čtenářů.

NVILKA - Profil | Pá 10.11.2006 17:34:52

Děkuji všem co mi poslali informace o závodě - jo a nemá někdo zájem spojit své síly v týmu s mojí maličkostí - moc toho ještě neumím ale snaha je .
Azbest - vracím se k otázce sektor - dle mého názoru sektor je označení A - F neb - o dle potřeby .Dále jsou lovná místa 1 - dle potřeby . To znamená - sektor B - Lovné místo 9. Jak jsem vyčetl v pravidlech plavané je tam zmínka o ringu - neboli lovné místo. Mohlo by to být i tak ? - Sektor B - ring č. 9 . Možná že plkám nesmysly ale to je můj názor vilka

    NAzbest - Profil | Pá 10.11.2006 10:38:58

    Čugi-hlavně koukejte objednat pořádný počasí.Aspoň tak jak je teď.Šikovnej asi nebudu,jako dycky,ale aspoň si užiju ještě naději na nádobí:-)

      NAzbest - Profil | Pá 10.11.2006 10:37:06

      VILKA-Máš to v mailu.

        NVILKA - Profil | Čt 9.11.2006 20:17:47

        Čugi - Zdravím a mám velikou prosbu. Vzhledem k tomu ,že mi nejde spustit akrobat v mém ps tak nevím kam poslat přihlášku a všechny věci které jsou potřeba - místo, časy, atd - prosím o zaslání podrobnějších informacích o závodech které připravujete. Buď do fora a nebo na majl.

          NČugi - Profil | Čt 9.11.2006 19:39:15

          Azbest:Otázka je jak budeš šikovnej v rybolovu :*-(
          Ten smajlík je prej Paroubek

            NČugi - Profil | Čt 9.11.2006 19:16:53

            Azbest:Osádka - 20 metráků: kapr 15 metráků :Amur, Tolstolobik,Štika, Candát, Lín, Karas 5metráků:Jeseter, Sumec Albín, Koi Kapr 2 metráky:
            Jeseter, Sumec Albín, Koi Kapr Siven, Pstruh

              NAzbest - Profil | Čt 9.11.2006 17:34:40

              4ugi-jsi neříkal,že jsou tam jen jeseteři a koiáci.To se budu asi dost bát....

                NČugi - Profil | Čt 9.11.2006 13:31:20

                To all:Na www.feederklub.cz jsou propozice na závod o Putovní pohár Kukajících vlků.Kdo máte zájem si přijet zazávodit máte možnost.

                  NAzbest - Profil | Čt 9.11.2006 11:00:42

                  Čugi-já to neumím.Jsem hloupý vidlák,odkázaný na pomoc těch kterým bylo do vínku dáno umět na pc konat.Já bych osobně uvítal pc mechanický.Sice bych na něm taky nic neuměl,ale díky rozměrům a ceně bych si ho nemohl dovolit a tak bych měl pokoj a ne plnou mailboxyni.

                    NČugi - Profil | Čt 9.11.2006 10:47:53

                    Azbest:No já už se lek,že budu muset poprosit kámošku s kosou,aby s tebou ještě chvíli počkala.Vyčisti si mailovou schránku nedá se ti nic poslat.

                      NAzbest - Profil | Čt 9.11.2006 10:41:27

                      Čugi-já se lek,že je to už příští víkend,ale teď jsem si spočítal,že snad ještě o tejden dýl!!!Tak to snad už budu v cajku a připravenej na další koupel:-)

                        NAzbest - Profil | St 8.11.2006 22:46:24

                        Čugi-zatím je to čím dál horší a blízká budoucnost mě nenaplňuje nadějí nikterak vášnivě...

                          NČugi - Profil | St 8.11.2006 16:25:18

                          Jira:Chystá,chystá,doufám že nám to počasí moc nepokazí.

                            Njira | St 8.11.2006 16:10:11

                            Čugi, večerní buší tamtamy hlásaly, že se něco chystá...už se moc těším...

                              NČugi - Profil | St 8.11.2006 11:37:36

                              Azbest:Dej mi teda kontakt na všechny tři zainteresovaný kolegy,já je musím ukecat,aby si byl fit do závodů.Potom ať si s tebou dělaj co chtěj.

                                NVéna S. - Profil | St 8.11.2006 9:12:24

                                Azbest: Když už si lebedíš doma, vyházej nepotřebné věci z mailové schránky. Posílal jsem ti zase nějakou zábavu, ale všechno se mi vrátilo zpět. takže máš smůlu, už jsem to smazal. Ale je připraveno dost náhrad :-)))

                                  NAzbest - Profil | St 8.11.2006 8:47:51

                                  Čugi-délku léčby nejsem schopen garantovat.Doporučuji konzultaci s mým lékařem,případně patologem,eventuelně s hrobníkem...:-)

                                    NAzbest - Profil | St 8.11.2006 8:46:29

                                    certbert-mám vyhřívanou dečku:-))

                                      NČugi - Profil | Út 7.11.2006 14:28:41

                                      Azbest:Nechceš naznačit,že budeš nemocen déle než 14 dní ,že jo???

                                        Ncertbert - Profil | Út 7.11.2006 13:42:53

                                        Azbest-to víš meze jsou už studený a hlavně nejsi nejmladší-:o))))tak tam ty děvčata netahej!