Uzel na fluorcarbon

Jaký uzel se vám osvědčil při navazování fluorocarbonu- na obratlík.
Autor diskuse: Dave - Profil , 16.8.2006 kaprařina - náčiní, doplňky
3 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NĽubošM - Profil | St 16.8.2006 12:08:41

Uzol pri naväzovaní fluorocarbonu je veľmi dôležitý.Je to dosť špecifický material a nehodí sa k nemu hociaký uzol.Ja používam dva typy, záleží to od toho, či na konci nádväzca použijem obratlík s krúžkom,potom volím uzol "Palomar", alebo obyčajný obratlík so slučkou,uviazanou tzv.osmyčkou.

    Ncertbert - Profil | St 16.8.2006 11:51:33

    já bych to asi taky neřešil a použil klasiku!

      NDon Carlos - Profil | St 16.8.2006 11:45:49

      Já používám grinnera nebo to normálně provlíknu smyčkou.