Recepty od Mikbaits

Chci se zeptat jaké směsi a aminokomplexi jsou nejlepší od Mikbaits????
Autor diskuse: Aiwen - Profil , 27.7.2006 kaprařina - domací dílna

NMartin... - Profil | St 9.8.2006 22:35:14

Chci se Vás zeptat jestli jste zkoušeli domácí výrobu pelet???a máte na ně nějaké recepty

    NMartin... - Profil | St 9.8.2006 22:28:44

    Ondra: po uvaření v pohodě, sušení taky ok ale po 1 dnu praskaly a sypaly se...sušil jsem je ve sklepě při cca 17 °C

      NAiwen - Profil | St 9.8.2006 22:26:29

      Ne,ale v budoucnu to sní chci zkusit :-)

        NOndra (tloušťák) - Profil | St 9.8.2006 22:26:08

        Aiwen: to je to samý akorát se mi to nechtělo rozepisovat...:-)))
        Martin: Nevím kde jsi mohl udělat chybu. 50/50 jsem osobně neválal ale obecně se dá boilies "vytvrdit" třeba glutenem ikdyž to tedy nepoužívám nebo jen velmi málo...

          NMartin... - Profil | St 9.8.2006 22:25:38

          Aiwen: víš něco o magické olihni

            NAiwen - Profil | St 9.8.2006 22:23:16

            Martin:Já jsem dostal levnější směs Monster Mušle od Mika stojí 175 za kg a je super hned po hod.se tam ukazovaly ryby,myslím na krmném místě :-) AK jsem použil Rak&Halibut :-)

              NAiwen - Profil | St 9.8.2006 22:20:54

              Ten antartic krill ,jaký je rozdíl mezi GLM Antartic?????

                NMartin... - Profil | St 9.8.2006 22:20:31

                Ondra: a jestli myslíš od Mikbaits tak tam bych chtěl poradit

                  NMartin... - Profil | St 9.8.2006 22:19:39

                  Ondra: měl jsem 50/50

                    NOndra (tloušťák) - Profil | St 9.8.2006 22:18:52

                    Martin: Jakou směs máš na mysli?

                      NOndra (tloušťák) - Profil | St 9.8.2006 22:18:09

                      Jkh: No nejlepší by bylo zkloubit oboje... ale tu bych asi na Magickou neulovil:-)))
                      Aiwen: Tajné to není: směs Antarktic krill + AK švestka/oliheň

                        NMartin... - Profil | St 9.8.2006 22:17:52

                        Potřeboval bych pomoct.Koupil jsem si směs na boilie od Těšínskýho a dělal jsem ho podle receptu a boilie se mi ve vodě rozpadá.Možná jsem udělal někde chybu. Je ta směs od Mikbaits lepší a kvalitnější a popř. kolik stojí

                          NAiwen - Profil | St 9.8.2006 22:14:32

                          by=kdyby,jsem se upsal :-)

                            NAiwen - Profil | St 9.8.2006 22:11:02

                            Jo když ryby neberou tak to by byla krutá odměna (myslím tím že by ryby nebraly)
                            Ondra:Naco jsi lupl ten osobáček??estli se můžu optat???

                              NJkh - Profil | St 9.8.2006 22:10:57

                              Ondra> skoda...na druhou stranu by sly ryby u vody asi bokem:-))

                                NOndra (tloušťák) - Profil | St 9.8.2006 22:09:47

                                Jkh: nn neberu... je z daleka....:-(((

                                  NJkh - Profil | St 9.8.2006 22:08:17

                                  Ondra> opravdu ten prvni snimek byl zajimavejsi...:-))Edit> pekna spoluzacka, beres ji s sebou k vode??

                                    NOndra (tloušťák) - Profil | St 9.8.2006 22:08:03

                                    Aiwen: nn ne bez esence ale bez přidání robinu atd... nebo ještě: 850g TS 50g robinu a 100g megablendu. O moc to nevylepšíš ale je to takové "ptačákovitější" :-)))
                                    Jo to foto bylo lepší - to byla spolužačka :-)))

                                      NAiwen - Profil | St 9.8.2006 22:04:06

                                      Dík za typ,myslím to T.semeno :-)

                                        NAiwen - Profil | St 9.8.2006 22:03:39

                                        Ondra:M.Mušle bez esence????