- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jaké boilies ted na léto???
Chtěl bych poradit jaké boilies by bylo ted dobré na léto na přehradu???
Autor diskuse: hackar - , 20.7.2006 kaprařina - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 1x v ignorovaných.
NAnachronix - Profil | So 12.8.2006 20:47:20
Míro vem si dovolenou a napiš na mail ,určitě si zachytáme,chce to využít dokud berou,už se těším že tam nebudu sám
NM!rek | So 12.8.2006 20:43:32
tulo - to ho asi Anachronix konečně šel pustit. to víš do mrazáku se mu stejně víc než jeden nevejde. :-D
NM!rek | So 12.8.2006 20:39:35
Anachronixi pozveš mě taky na ryby. Chytám už léta na Lužnici a takovíhle klády jsem ještě neviděl.
To by mě zajímalo kde je taháš? :o)
To by mě zajímalo kde je taháš? :o)
NAnachronix - Profil | So 12.8.2006 13:30:48
nemél jsem u sebe fotak tak jsem s nim odskočil vedle do areálu,na focení,jinak určitě se má dobře protože většinu kapru pouštim,to je letos už asi 50 kousek puštěnej
NJiří 22 - Profil | So 12.8.2006 9:00:14
Bylo tady mnoho řečeno o boili, ale to co se mi dnes stalo u vody. Nevěřili by jste. Mám hezky nahozeno a najednou plave na hladině jediná snítka listu z Vrby, jinak hladina čistá jako zrcadlo. V tom se vynoří metr od břehu loď - kapr, pánové dobrých 80 cm a nevezme si ten lístek? Potom se klidně ponoří. Tak a teď raďte jaké boili.
Nkritik | Pá 11.8.2006 23:34:16
Půlka v žaludku a ta druhá v mrazáku nebo celej v udírně,takový fotky "od vody" bych radši ani neuveřejnoval!
NPetr | Pá 11.8.2006 22:56:50
tohle asi neni fotka od vody,co? Takze kde ted chudak plave? V zaludku nebo v mrazaku?....
NAnachronix - Profil | Pá 11.8.2006 20:43:57
NMcH | Pá 4.8.2006 16:16:43
Nevím jak ti poradit, každý má jiné nápady, ale já ti můžu říct že zaručeně ovoce. Na jahodovou příchuť mám skoro co náhod to záběr
NMilda - Profil | St 26.7.2006 18:23:00
jiří 22:My otázku přečetli správně,jen ty jsi špatně formuloval odpověď.Jinak je to tu uvedeno,že nemá smysl krmit ve velkém,ale jen pár kuliček na pva.a když už nějakou příchutí kmím,tak i na ni chytám,pod háček dávám jinou příchuť jen v případě,že je absolutní nezájem ryb a to třeba lupnu kombi příchuť na snowmana.
NJiří 22 - Profil | St 26.7.2006 18:14:32
Pánové díky za útok. Pokud někdo loví na vodě jako já kde jsou rybáři, kteří fedrujou tuny boilí asi nebude to pravé tam házet tuny dvě v domění, že ty ryby to vůbec spasou. V posledních dvou letech vzrostl počet lidí lovících na boili kterého se do vody taky háže mnohem víc, že je člověk kolikrát znechucenej. Každý by chtěl K90, ale jaké jsou možnosti? Dále je jedno jaké boilí si kolega vezme. Já chtěl doporučit příchuť pronikavou-kořeněnou, která by mohla být úspěšnější nad běžně prodávanými mixy. A pokud vezmu to, že přehrada bude dost prochytávaná a nakrmená, bude úspěšnější něco nového. Tím myslím jinou chuť a ne, že oliheň je novinkou na trhu, jak někdo mylně asi vzal. Jinak ta cena sedí a každý nemá tolik, aby mohl kupovat značkové za 850,- Kč. Takže pánové brzděte a přečtěte si otázku.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
9:49NÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8061
8:29NKrátkodobá kaprařina x 9972
ČtNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5337
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
ČtNFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtNFanclub značky Shimano 16402
ČtNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody - U...
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
RS Fish rybářské potřeby s.r.o
Havířov - Město, Hlavní Třída 438/73













