Vláčet s lankem nebo bez?

Zdarec borci, dáváte lanko na vláčení nebo ne? Případně jaké. Mě se zdá že když ho tam dám, tak je méně záběrů. Dnes jsem ztratil bez lanka štiku asi 70cm i s moji oblíbenou rapalou :-( proto se ptám. Díky xxx
Autor diskuse: domino - Profil , 19.6.2006 dravci - techniky lovu

NReznik76 - Profil | St 3.7.2013 14:24:30

PepíkPepík >> tyhle lanka sou tenký, pokud chceš silnější tak to 7x7
a máš pravdu překvapí B pod splavem mě každej rok překvapí místo bolena štika

    NKóĎA - Profil | St 3.7.2013 14:23:03

    PepíkPepík >> a s kolikátkou vlascem/šňůrou vláčíš?

      NPepíkPepík - Profil | St 3.7.2013 14:18:56

      Reznik76 >> Tydle lanka zrovna si myslim jsou kvalitní ale nelíbí se mi ta nosnost... (nízká)

        NPepíkPepík - Profil | St 3.7.2013 14:16:30

        Reznik76 >> Už sem to psal dostkrát že na datumy se nekoukám :D JJ kouknu na to ale já moc lanka nepoužívám.... jen občas když du na sumce nebo štiky ale jinak chodim pod jezy na boleny... revír na terym chytám znáš dobře ne? ale je fakt že někdy zubatá dokáže překvapit.. :D

          NDeFoRt - Profil | St 3.7.2013 13:47:37

          To mas ako sulozit bez ochrany. Niekomu to upali jeho prva stuka a niekto moze chytat bez lanka roky a nic. Kazdopadne ja by som vsadil na istotu :D

            NReznik76 - Profil | St 3.7.2013 13:41:31

            PepíkPepík >> tyhle sou dobrý, nekroutěj se jako wolfram
            http://www.rsp-fishing.cz/ocelova-lanka/lanko-surfs​trand-light-1x19-2ks

              NReznik76 - Profil | St 3.7.2013 13:39:00

              PepíkPepík >> Tak zrovna Domino po těch sedmi letech co tuhle otázku založil :-)))) už asi nějakej názor má :-))))

                NPepíkPepík - Profil | St 3.7.2013 13:29:21

                domino - >> Můj názor na lanka je že někdy jsou to děsný sráče ale když jdeš někam kde jsou štiky a navíc s nástrahou která má 2 trojháky tak bez lanka to neni nejlepší... ale hlavně nepoužívej wolframy, to je nejdebilnější lanko všech dob.... už mi ho u obratlíku přetrch i okoun :D

                  NButchi - Profil | St 3.7.2013 13:21:18

                  flekos >>
                  Já chytal na potoku, kde větší hloubka nebyla :-))))

                  Ale je fakt, že tam to na mouchu bez FC a hodně dlouhých hodů nešlo.
                  Tzn tam to má smysl, ale u nás? Minimální průhlednost vody, chytat bez lanka je čirá kokotina.

                    NKóĎA - Profil | St 3.7.2013 13:20:41

                    Pedro1 >> celej říčnej, co? :-)

                      NPedro1 - Profil | St 3.7.2013 13:19:58

                      KóĎA >> Ale počkej jak se do toho obuju hned v pondělí:-)))

                        NButchi - Profil | St 3.7.2013 13:18:48

                        Vesy1 >>
                        :-)))))))))
                        Hlavně si vem úhloměr, abys ji nedejebože netahal kolmo :-D

                          NKóĎA - Profil | St 3.7.2013 13:12:06

                          Pedro1 >> :-)))

                          I když ta problematika vlastně k smíchu není.

                            NVesy1 - Profil | St 3.7.2013 13:11:38

                            Pedro1 >> Děláš dobře

                              NPedro1 - Profil | St 3.7.2013 13:10:48

                              Ještě že mám tenhle týden dovolenou a na MRKu nemakám.

                                Nflekos - Profil | St 3.7.2013 13:10:02

                                Honza71 >> Tě potkat u vody , omlátím ti cajk o palicu --tvůj cajk.

                                  NVesy1 - Profil | St 3.7.2013 13:08:35

                                  Butchi >> letos asi začnu chytat bez lanka a na woba dám cedulku štiko prosím neskákej nemám lanko:-D

                                    Nvenca1 - Profil | St 3.7.2013 13:07:57

                                    Honza71 >> Kristova noho to je zase blábol.

                                      Nflekos - Profil | St 3.7.2013 13:06:56

                                      Butchi >> Je vidět i do 10m a bez lanka , pokud nejdu s Ul , nexistuje jít vláčet .