Podběrák na kapry

Potřeboval bych poradit s výběrem podběráku na kapry (né na tlouště:-)) ). Jezdím převážně sám proto bych chtěl co největší. Máte nějaké kladné nebo záporné zkušenosti s konkrétními typy?

Radek Fox - Profil | Čt 25.5.2006 22:50:46

m. kindl - To samé co do směsi Red Herring, protože pro výpravu s Club Mixem mám jako druhou variantu Solar BYT Base a pro další Mainline Activ-8.

    m.kindl - Profil | Čt 25.5.2006 22:45:04

    Radek Fox - ® Když máš Red Herring s brusinou tak co chceš dávat do Clubu ? Já sem teda do něj dávl jen solar Craba a Stimulin ale zajímalo by mě to :-)

      Radek Fox - Profil | Čt 25.5.2006 22:41:20

      M. Kindl - Club Mix mám doma připravený na letošní podzim a ingredience tam dám ty mnou níže vypsané.

      Origoš nepoužívám z důvodu pohodlnosti, jelikož mám vše nakoupené, tak aby mi nic nezbývalo jako dříve, kdy jsem měl mraky načatých lahviček se vším možným. Dnes to prostě všechno spotřebuji a prázdné obaly vyhodím. Mám např. směsi rozvážené na jednotlivé naplánované výpravy a přiloženými AK + tek. potravami, a to již na celý letošní rok. Samotné esence už nekupuji - má volba je používání aminokompexů.

        Ondra (tloušťák) - Profil | Čt 25.5.2006 22:37:12

        Radek Fox: No tak potom existuje jediné řešení a to je :Amputace:-))

          Radek Fox - Profil | Čt 25.5.2006 22:35:48

          Kolem 15°C tudíž pohoda. Horší je to bahno, které Ti zaleze i za krátce ostříhané nehty u nohou.

            m.kindl - Profil | Čt 25.5.2006 22:35:32

            Radek Fox - ® Máš nějakou zkušenost s Club Mixem ? proč vlastně nepřidáváš do těch směsí origo aditiva ?

              Ondra (tloušťák) - Profil | Čt 25.5.2006 22:33:33

              Radek Fox: Byla voda teplá "na koupel"??? Já bych asi zmrznul...ikdyž kvůli takové rybě...:-)))

                Radek Fox - Profil | Čt 25.5.2006 22:32:15

                pppp - No jasně. Mařenka je už totiž mezi aparátem a samotným fotícím, takže se do záběru nevešla.

                  pppp - Profil | Čt 25.5.2006 22:28:56

                  Na lopatě,toje trefné.To si musím zapamatovat.To je vlastně na Jeníčka,ne?

                    Radek Fox - Profil | Čt 25.5.2006 22:23:52

                    pppp - Určitě jsi se mě nedotknul a ani to tak neberu. Sám focení ryb "na lopatě" vůbec neuznávám, i když je to každého věc.

                      pppp - Profil | Čt 25.5.2006 22:20:37

                      Ty fotky ve vodě jsou dobré,u té na břehu to zkreslí už to,že foťák míří od země nahoru,ale tebe konkrétně jsem se nechtěl dotknout,jen jsem tu zabrousil a náhodou kapry v pařezech,dokud se nemůžou chytat dravci,na plavajdu lovím rád.
                      A něco pro pobavení,u těch dravců ty lokty by měly být vždy vidět.

                        Radek Fox - Profil | Čt 25.5.2006 22:06:45

                        A ještě jedna, kdy mám 20kg kapra položeného na pupku svého 100kg těla. Rozhodně nechci focením rybu zvětšovat, protože už to mám dávno za sebou a nakonec si každý najdeme tu svoji cestu, která se nám líbí, a to se nejedná jen o focení...

                          kaprhans - Profil | Čt 25.5.2006 22:04:11

                          Radek Fox - ®: Radku čau nic si zněj nedělej ,jsi Pan kaprař a každy to tu ví. Jinak mám pstruhové granule za super peníz

                            m.kindl - Profil | Čt 25.5.2006 22:03:14

                            Ondra (tloušťák) - ® Taky jsem si toho u Kapří Pohody všimnul, ty půlkilový kapři fakt vypadaj jako trofejní.To se to fotí když máš malý dlaně :-)))
                            Radek Fox - ® Robin Red + AK Brusinka od JT je velice podařená kombinace a dlouho jsem jí dával přednost hlavně na řekách.

                              kaprhans - Profil | Čt 25.5.2006 22:02:38

                              Ondra (tloušťák) - ®Co ty chces snad taky:-D)))) neco ti poslu na icq

                                Radek Fox - Profil | Čt 25.5.2006 22:01:15

                                Je pravda, že to k otázce v tomto tématu není, ale jedná se o kaprařinu, tak to sem dám. Zde je foto na těle a ve vodě.

                                  Ondra (tloušťák) - Profil | Čt 25.5.2006 22:01:15

                                  Kluci nechte toho... zavání to zbytečnou hádkou a stálým omíláním jedné věci pořád dokola která se tu řešila už mnohokrát

                                    kaprhans - Profil | Čt 25.5.2006 22:01:07

                                    pppp - ®A jeste jentak mimochodem hled si vlacky a musaku , a Radek Fox ma nejlepší fota tady na webu tak jdi a dej si vodu! chytrolíne

                                      kaprhans - Profil | Čt 25.5.2006 21:59:28

                                      pppp - ®A pozor pan chce delat profika ,, tak posli nake fotky ty at se pokochame! prestan prudit a bez radeji koukat na telku

                                        Frostty - Profil | Čt 25.5.2006 21:59:19

                                        pppp: myslím že tahle fotka je zrovna OK;) takže tady není co řešit