jak nahradit broky?

Jak můžu nahradit broky když je potřeju a nemužu je sehnat .Jde to nejak nahradit dik za odpověd
Autor diskuse: Minařík - , 7.5.2006 plavaná - náčiní, doplňky
7 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Nkrafal | Ne 7.5.2006 20:48:51

trubičkovej cín

    NRangemaster - Profil | Ne 7.5.2006 8:28:52

    Teoreticky by to mělo jít nahradit běžně používaným olovem, které kladivem naklepeš na hodně tenkou destičku, ze které si potom jenom nakrájíš požadovanou velikost..

      Nxxxx | Ne 7.5.2006 8:20:27

      1)ty seš velký vtipálek :-)
      2)to jako kdyby si rekl čim nahradit vlasec,odpověd' :nití :-)
      3)plavaná je podle mě nejdražší rybářská technika(aspoň podle mě),tak by se nemělo šetřit na bročkách!ušetři jinde,nekupuj drahou tašku,židličku,oblečeny.Důležité je s čím chytáš a ne na čem sedíš ne?
      4) by mě docela zajímalo kde bydlíš,jestli tam neni rybářství tak si jed' třeba do COLMIC v lovosicích(mají všechny tvrdosti,od vlelikosti mirko,mini,střední,velké)
      5)Nahrad' je matičkami od Merkura :D

        Nmiki - Profil | Ne 7.5.2006 8:20:26

        Minařík: Jestli že máš přístup k Internetu, určitě seženeš i bročky. Leda, že bys bydlel na samotě u lesa, ale tam bys asi zase nepotřeboval rybářský bročky-:)))

          Nslon1211 - Profil | Ne 7.5.2006 0:10:20

          to ma bejt foooooooooooor ????????????

            Nyxo - Profil | Ne 7.5.2006 0:09:30

            broky sa podla mna nedaju nahradit....aj ked by si pouzil torpilu musis pouzit aj brocky.....

              Ndetreux - Profil | Ne 7.5.2006 0:03:41

              diabolky :-) ty jsem pužíval kdyz jsem byl malej... nebo matičky- provlík jsem je asi 5x a taky v pohodě :)