Malý neofiko sraz MRKu v Západních čechách.

Na první víkend v červnu (3.6. - 4.6.) je zamluveno asi tak 20 míst v penzionku u soukromé nádrže Sedlec u Radonic (kousek pod Nechranickou přehradou na hranici vojenského prostoru Doupovské vrchy).Jedná se o vodu vhodnou pro všechny rybolovné techniky.Cena víkendové povolenky je 600,- a lůžka na jednu noc 280,-.Možno domluvit i polopenzi.
Pochopitelně je možno spát i ve stanu nebo v autě.
Máte zájem se zůčastnit ?
Autor diskuse: Šlehy - , 3.5.2006 všeobecné - ostatní
53 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NVéna S. - Profil | Pá 11.5.2007 12:44:37

Šlehy: 4.6. je pondělí, takže asi 2 - 3.6., že jo. Kurňa chlape, jak ty termíny vybíráš, já se na to nikdy netrefím :-))). Už máme dopředu zamluveného něco jiného, i startovné máme zaplaceno. Tož zas až někdy jindy :-((( Jo taky jsem se překouk s datumem, že to bylo už loni.

    NMirak - Profil | St 9.5.2007 19:13:12

    jiricek-ten sraz mel byti uz vloni!Ja jen napsal jestli nema nekdo kontakt na novyho majitele!

      Njiricek - Profil | St 9.5.2007 18:01:46

      Nepřijedu.

        NMirak - Profil | St 9.5.2007 17:43:06

        Zdravím!Chtěl bych se vás pánové zeptat,jestli nevíte jak je to ted se Sedlecem,jestli se tam da chytat a eventualně kontakt na nového majitele!Vím,že tahle otázka je staršího data,takže zkusím toto napsat jako novou otázku!jinak předem děkuji za jakoukoliv informaci!

          NOBr - Profil | Po 29.5.2006 21:26:52

          Pokud bude nový termín, doufám že mi to vyjde. Vzhledem k tomu, že jsem se teď vrátil ze "zahájené" v Norsku, nedostal bych doma opušťák, teď to vypadá nadějněji :-)

            Nkarelc - Profil | Po 29.5.2006 21:07:18

            Šlehy: takže aspoň budu moct jít o výkendu do hokny :-)
            Škoda, těšil jsem se tam...

              NŠlehy | Po 29.5.2006 21:04:57

              Pánové je to v kélu.Moc se omlouvám,ale majitel to tam prodal a tento víkend to předává,takže sraz je zrušen.Pokud bych sehnal nějakou jinou variantu,hned dám vědět.
              Moc mě to mrzí,ale snad se to povede v nejbližší době napravit a něco nového zorganizovat.

                NŠlehy | Út 23.5.2006 22:59:04

                Rozeslal jsem maily ohledně potvrzení účasti.

                  Npaolo - Profil | St 17.5.2006 21:47:17

                  A jeste takove male info...ta voda,na kterou jdete chytat,mel byt puvodne vycvikovy prostor pro hluboke brodeni tanku,jak to namysleli soudruzi v roce 1977- 8....nakonec je to nastesti jinak :-)

                    Npaolo - Profil | St 17.5.2006 21:42:16

                    Jojo,ty maj strelnici na Doupove taky...co by rizenou strelou dostrelil :- ))

                      NŠlehy | St 17.5.2006 21:36:22

                      paolo:Já tam byl párkrát a tanky ani BVP jsem nezažil.Jen jsem slyšel vyprávět něco o zvědavosti bitevního vrtulníku,kterej se dost přiblížil k muškařům na belyboatech.

                        Npaolo - Profil | Út 16.5.2006 22:13:21

                        Ach jo,proc je to pro me tak daleko :-(
                        Mohl jsem zavzpominat na nejkrasnejsi dva roky meho zivota ( co by kamenem dohodil od Sedlece ). I nejaka slza by mozna ukapla,pri pohledu na ridici vez na cvicaku.....
                        slza radosti,ze uz tam nemusim :-))
                        Ale kdyz si jeden zvykne,je tam krasne...
                        Jeste tam rusi pri chytani hukot tanku a BVP?

                          Nmedvěd - Profil | Út 16.5.2006 10:10:32

                          strejka:děkuji

                            Nstrejka - Profil | Út 16.5.2006 9:32:12

                            Sumik, Vlada S.: z letite praxe mohu jedine doporucit s opici v zadnem pripade nebojovat, je to mimoradne silny a houzevnaty souper, jit s ni do primeho otevreneho souboje by mohlo mit fatalni nasledky, po mnoha prohranych duelech jsem si k ni postupne zacal nachazet cestu, naucil se ji respektovat a k vseobecne spokojenosti zvolna dospel k mirovemu souziti...

                              NVláďa S. - Profil | Út 16.5.2006 8:47:12

                              Šlehy> U mě to asi není, já budu celej natěšenej si šáhnout na rybu po návratu ze Švédska :-) Už se těším na candátí dublety na mušáku...
                              Sumík> A můžeš jmenovat jediného (dospělého), který s opicí nebojoval? :-)

                                NSumík | Po 15.5.2006 22:26:41

                                mr.B : náhodou takový sumec kolem metru na vláčáku to je pěkný boj. Já jsem ale loni sváděl boj hlavně s opicí :-)

                                  Nmr.B - Profil | Ne 14.5.2006 20:12:56

                                  Sumík - ® :Tak to je ok pletenku nepoužívam a sumce doufam nechytim:-)

                                    NSumík | Ne 14.5.2006 19:08:45

                                    Jo ještě loni platil zákaz používání pletených šňůr.

                                      NSumík | Ne 14.5.2006 19:03:28

                                      mr.B: vláčet se tam může. Ryby : duhák candát a loni se chytil i sumík

                                        Nmr.B - Profil | Ne 14.5.2006 17:39:07

                                        Šlehy - ®:Mam dotaz může se tam v tomto termínu vláčet?

                                          NSumík | So 13.5.2006 19:04:19

                                          Paolo : jasně to je ono, tam to je

                                            Npaolo - Profil | Pá 12.5.2006 21:18:46

                                            A neni to spis u Kadanskeho Rohozce nebo u Mastova ? Kde az jsou Radonice....
                                            http://www.mapy.cz/?st=search&fr=mastov&pw=446&ph=317&ocx=135549861&ocy=134989697&ozm=5&omp=base

                                              NŠlehy | Pá 12.5.2006 21:07:26

                                              Prozatimní možný seznam:
                                              Sumík
                                              Šlehy
                                              Trolden
                                              Miloš Dia
                                              Vlastin
                                              Karel c
                                              Rici
                                              Vlada S
                                              David L. + 1 (asi)
                                              To "asi" je zatím skoro u všech.

                                                NŠlehy | Pá 12.5.2006 21:03:23

                                                Jasně.Zatím nás moc není.Asi tak sedm a to ještě možná.

                                                  NSumík | Pá 12.5.2006 20:50:37

                                                  Šlehy : možná bys sem mohl hodit nějaký seznam lidí co jedou ať je v tom trochu pořádek

                                                    NVláďa S. - Profil | Pá 5.5.2006 10:53:52

                                                    Když jsme u těch voleb, tak pro mne to znamená, že v pátek odpoledene (jak brzké, to se uvidí) vyrazím z Prahy směr Plzeň, abych odvolil, a pak jedu na Sedlec. Takže pokud kdokoliv cestou potřebuje naložit a odvézt na místo určení, ať se ozve.

                                                      Nstrejka - Profil | Pá 5.5.2006 9:46:37

                                                      no jo volby, sebranko vozrala, ne ze kvuli chlastu vypustite plneni svych obcanskych povinnosti!!!

                                                        NMike - Profil | Pá 5.5.2006 9:38:19

                                                        Šlehy> zatím nevím jistě, jestli se zúčastním, lezou do toho volby a taky mi to trochu koliduje s další akcí, ale bude se snažit, abych se tam podíval.

                                                          Nkarelc - Profil | Čt 4.5.2006 22:29:04

                                                          David L: na mouchy (lury) šli celkem hodně candáti (tak kolem40cm) a samozřejmě taky duháci...

                                                            NDavid L. - Profil | Čt 4.5.2006 22:21:35

                                                            dekuji, pritel "google" mne to nasel, vypada to pekne, domluvim se s kamosem a uvidime.

                                                              NDavid L. - Profil | Čt 4.5.2006 22:17:07

                                                              Slehy .: da se tam i muskarit? Co je tam za ryby? dik

                                                                Nmr.B - Profil | Čt 4.5.2006 21:45:34

                                                                Rici - ®:Bude to kluk holku už máme :-)

                                                                  NRici - Profil | Čt 4.5.2006 21:40:51

                                                                  mr.B: a když se narodí holka tak tam budeš cobydup, viď:-)))

                                                                    Nmr.B - Profil | Čt 4.5.2006 21:38:26

                                                                    Pokud to vyjde v práci a nenarodí se mi v tomto termínu syn tak přijedu:-)

                                                                      NBulk - Profil | Čt 4.5.2006 11:00:35

                                                                      brach: Mám jeden tip, ale nevím nevim. Bývá tam dost lidí. Pošlu Ti foto mailem

                                                                        NG.Moolis - Profil | Čt 4.5.2006 10:52:02

                                                                        Šlehy: je to v blbym termínu, ale nezávazně slibuju účast alespoň na jeden den.
                                                                        RWC: nedáme si tam spicha?

                                                                          Nbrach - Profil | Čt 4.5.2006 10:39:44

                                                                          Sežeň něco okolo Týniště (nebo HK) a jedu. Mimo Pavla doporučuji ještě NOEa, Davida K., Mikiho - sakra vždyť jich je tolik - zkus něco vymyslet!!

                                                                            NBulk - Profil | Čt 4.5.2006 9:06:36

                                                                            brach: Tak si uděláme nějaký malý u nás s Pavlem.

                                                                              Nbrach - Profil | Čt 4.5.2006 8:55:24

                                                                              Koukám, že všichni děláte srazy co nejdále od mého půlnočního království:-(((

                                                                                NRobert(původní) - Profil | Čt 4.5.2006 7:47:53

                                                                                Šlehy: Koukám, že Berounka v Nadrybech vloni zapůsobila tak silně, že letos raději dál od Plzně... Na 50% budu moct přijet taky.

                                                                                  NŠlehy | St 3.5.2006 22:55:45

                                                                                  Tak si již píši seznam a začínám se těšit.Zase bude veselo.O všem novém budu informovat zde a případně mailem.

                                                                                    NSumík | St 3.5.2006 21:04:30

                                                                                    Vláďa S : ha ha
                                                                                    Jinak se už na akci těším.

                                                                                      Ntrolden - Profil | St 3.5.2006 11:02:58

                                                                                      Šlehy: Velmi rád přijedu

                                                                                        Nstrejka - Profil | St 3.5.2006 9:37:56

                                                                                        zatim to moc nevidim, ale kdo vi, co se za mesic semele...

                                                                                          NVlada S. - Profil | St 3.5.2006 9:15:23

                                                                                          Slamáček> Tak daleko to není, nějakých 20 km :-)
                                                                                          karelc> Vinko radši novou sázku neuzavíral, ale sumík si tuhle potáhl z doutníku ... ;-)

                                                                                            NPan Slamáček | St 3.5.2006 8:57:41

                                                                                            Slehy> jsi si jisty ze pod nechrankama? :-)

                                                                                              NRici - Profil | St 3.5.2006 8:40:44

                                                                                              Asi jo. Dám ti ještě vědět.

                                                                                                Nkarelc - Profil | St 3.5.2006 8:24:20

                                                                                                Vlada S: tak to aby zas Vinko nevydržel nekouřit :-))) Budu se snažit si prohodit šichty...

                                                                                                  NMiloš_Dia | St 3.5.2006 8:23:21

                                                                                                  šlehy:
                                                                                                  jo, rád bych se přijel podívat.

                                                                                                    NVlada S. - Profil | St 3.5.2006 8:20:57

                                                                                                    karelc> Máš prostě povinnost přiject, tvá třešňovice byla výborný předkrm před tequilou :-)))

                                                                                                      Nkarelc - Profil | St 3.5.2006 8:14:23

                                                                                                      Šlehy: předběžně to vypadá, že budu mít pracovní víkend, ale ještě není všech dnům konec, zkusím s tím něco provést. Po minulé zkušenosti bych takovou akci rád zopakoval :-)))

                                                                                                        NLedňáček (Iceman) - Profil | St 3.5.2006 7:53:33

                                                                                                        Šlehy: mrzí mě to, ale jenom na srazy vydělávat nemůžu, takže nepřijedu :o(((

                                                                                                          Nvlastin - Profil | St 3.5.2006 7:22:30

                                                                                                          ano mám zájem , prosím o potvrzení pokud se bude konat sraz.