Malý neofiko sraz MRKu v Západních čechách.

Na první víkend v červnu (3.6. - 4.6.) je zamluveno asi tak 20 míst v penzionku u soukromé nádrže Sedlec u Radonic (kousek pod Nechranickou přehradou na hranici vojenského prostoru Doupovské vrchy).Jedná se o vodu vhodnou pro všechny rybolovné techniky.Cena víkendové povolenky je 600,- a lůžka na jednu noc 280,-.Možno domluvit i polopenzi.
Pochopitelně je možno spát i ve stanu nebo v autě.
Máte zájem se zůčastnit ?
Autor diskuse: Šlehy - , 3.5.2006 všeobecné - ostatní

Nmr.B - Profil | Čt 4.5.2006 21:38:26

Pokud to vyjde v práci a nenarodí se mi v tomto termínu syn tak přijedu:-)

    NBulk - Profil | Čt 4.5.2006 11:00:35

    brach: Mám jeden tip, ale nevím nevim. Bývá tam dost lidí. Pošlu Ti foto mailem

      NG.Moolis - Profil | Čt 4.5.2006 10:52:02

      Šlehy: je to v blbym termínu, ale nezávazně slibuju účast alespoň na jeden den.
      RWC: nedáme si tam spicha?

        Nbrach - Profil | Čt 4.5.2006 10:39:44

        Sežeň něco okolo Týniště (nebo HK) a jedu. Mimo Pavla doporučuji ještě NOEa, Davida K., Mikiho - sakra vždyť jich je tolik - zkus něco vymyslet!!

          NBulk - Profil | Čt 4.5.2006 9:06:36

          brach: Tak si uděláme nějaký malý u nás s Pavlem.

            Nbrach - Profil | Čt 4.5.2006 8:55:24

            Koukám, že všichni děláte srazy co nejdále od mého půlnočního království:-(((

              NRobert(původní) - Profil | Čt 4.5.2006 7:47:53

              Šlehy: Koukám, že Berounka v Nadrybech vloni zapůsobila tak silně, že letos raději dál od Plzně... Na 50% budu moct přijet taky.

                NŠlehy | St 3.5.2006 22:55:45

                Tak si již píši seznam a začínám se těšit.Zase bude veselo.O všem novém budu informovat zde a případně mailem.

                  NSumík | St 3.5.2006 21:04:30

                  Vláďa S : ha ha
                  Jinak se už na akci těším.

                    Ntrolden - Profil | St 3.5.2006 11:02:58

                    Šlehy: Velmi rád přijedu

                      Nstrejka - Profil | St 3.5.2006 9:37:56

                      zatim to moc nevidim, ale kdo vi, co se za mesic semele...

                        NVlada S. - Profil | St 3.5.2006 9:15:23

                        Slamáček> Tak daleko to není, nějakých 20 km :-)
                        karelc> Vinko radši novou sázku neuzavíral, ale sumík si tuhle potáhl z doutníku ... ;-)

                          NPan Slamáček | St 3.5.2006 8:57:41

                          Slehy> jsi si jisty ze pod nechrankama? :-)

                            NRici - Profil | St 3.5.2006 8:40:44

                            Asi jo. Dám ti ještě vědět.

                              Nkarelc - Profil | St 3.5.2006 8:24:20

                              Vlada S: tak to aby zas Vinko nevydržel nekouřit :-))) Budu se snažit si prohodit šichty...

                                NMiloš_Dia | St 3.5.2006 8:23:21

                                šlehy:
                                jo, rád bych se přijel podívat.

                                  NVlada S. - Profil | St 3.5.2006 8:20:57

                                  karelc> Máš prostě povinnost přiject, tvá třešňovice byla výborný předkrm před tequilou :-)))

                                    Nkarelc - Profil | St 3.5.2006 8:14:23

                                    Šlehy: předběžně to vypadá, že budu mít pracovní víkend, ale ještě není všech dnům konec, zkusím s tím něco provést. Po minulé zkušenosti bych takovou akci rád zopakoval :-)))

                                      NLedňáček (Iceman) - Profil | St 3.5.2006 7:53:33

                                      Šlehy: mrzí mě to, ale jenom na srazy vydělávat nemůžu, takže nepřijedu :o(((

                                        Nvlastin - Profil | St 3.5.2006 7:22:30

                                        ano mám zájem , prosím o potvrzení pokud se bude konat sraz.