Docházka

Zajímalo by mě,kolik už máte letos docházek k vodě.Nepočítá se soukromé a dírky.Já mám 15 a pokaždé alespoň 4 hod.Kdo má víc?
Autor diskuse: vaša - Profil , 22.4.2006 všeobecné - ostatní
56 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Nstetek - Profil | Ne 8.6.2008 8:47:41

ja mám celkem 38příchodu v rozmezí 4-8h:))))))jednu kontrolu a jednoho vzatyho kapra z tech desitek:D)))

    NRade - Profil | Ne 8.6.2008 8:27:10

    mám tak zhruba 45 docházek a zapsanýho 1 kapra, bez kontroly. Ostatní plave dál.

      Npinkerton - Profil | Ne 8.6.2008 8:18:42

      Docházek mám 35 první 15.2.poslední 7.6. chyceno tak 80 ryb,z toho tak 40 kaprů zbytek cejni,lín,plotice.Ponechán jeden kapr 51 cm.Kontrola žádná.

        NMarňas - Profil | Ne 8.6.2008 1:10:29

        Docházek mám přesně 22, chyceno mám asi 15 kaprů, hodně plotic, cejnů, nějakýho okouna, pár línků, ale zatím se mě žádná rybka nelíbila tolik, abych ji sežral. Někdy příště...

          Nfrederik - Profil | So 7.6.2008 22:35:56

          já mám jenom tři ale celodennía všechny ryby sem vrátil z5

            NPLCH - Profil | So 7.6.2008 22:34:13

            Tak já mám 26 docházek na MP ( jinou nemám ) 1. vycházka 4.3... poslední 6.6. Zatím jsem vzal 3 kaproně 48,55,51 a na přilepšenou 2krát PO 32,30 cm. Nechápu jak někdo může mít už teť kolem 60 docházek :-0 a to jsou pracující lidé (snad :-).

              NZajda - Profil | So 7.6.2008 21:59:12

              Začal jsem čtvrtou stránku...Nejdéle jsem byl asi 5 hodin, ale klidně jdu i jenom na dvě hoďky. 4x kontrola RS a odneslo to několik kaprů....

                NLord krtek - Profil | So 7.6.2008 20:53:29

                Něco málo přes 40 docházek MP, P dohromady. V průměru kolem 4 hodin na docházku.:-)

                  NHadrák - Profil | So 7.6.2008 20:50:41

                  mam stránku a půl v povolence 4 kontroly od RS a ani jedna ponechaná ryba

                    NZdenall - Profil | So 7.6.2008 20:49:22

                    já mám 21 docházek a ponechané 3 kapříky

                      Nftipalek - Profil | So 7.6.2008 20:09:22

                      já byl asi 20x Odnesl jsem si jednoho kapříka....udělal jsem radost přítelkyni a šplhnul si u tchýně :)
                      Sám ryby nejím...
                      Nechápu jak někdo už může mít přes 50 docházek :)
                      Ale přes prázdniny to taky asi naženu :) Už netrpělivě očekávám 16.6. :)

                        NSander - Profil | So 7.6.2008 18:23:13

                        20 vycházek na pstruhovku, 62 na MP. Rybu jsem si ještě nevzal, chytám čistě pro radost a dobrý pocit z toho, když se občas povede pěkná fotka.

                          NVláčkař - Profil | So 7.6.2008 18:01:00

                          Tak jsem to spočítal a dělá to 82 docházek, vše na MP. Odnesl jsem 5 kaprů, 8 cejnů a 3 sumečky. Kontrola RS 3x. 1. vycházka 13.1., poslední 31.5., nemám bohužel teď čas, takže to flákám. Před cca. měsícem jsem při cestě na ryby ve čtyři ráno stačil připravit o život srnu, takže teď se snažím to dát nějak dohromady a když pomyslím co by za to bylo vercajku, tak bych brečel. Jinak ta pravá sezóna pro mě začíná 16.6., bohužel tento den jsem na služebce ve Strakonicích, ale náhradní plán mám připraven. Vstanu ve tři ráno, od čtyř do šesti párkrát prohodím vodu a pak teprve do háku. A to jsem si na šestnáctýho chtěl vzít volno. Achjo.

                            NKnapík - Profil | So 7.6.2008 16:50:48

                            Duss: počítám vše co jsem letos odlovil tj: kapr, cejn, cejnek, okoun, ježdík, candát, tloušť, proudník, parma, plotice, perlín, hrouzek, podoustev, jesen, karas, ouklej, pár kříženců, amur, duhák.

                              Nstrecek - Profil | So 7.6.2008 16:45:11

                              Ja mam asi tak 30 docházek, ryb jsem nachytal docela dost, ale je to urcite slabsí nez minuly rok. K vode chodím tak maximalne na 5 - 6 hodin.

                                NHugo Fisher - Profil | So 7.6.2008 15:51:54

                                Byl jsem na MP jednou - vcera. :)

                                  Ntomchamik - Profil | So 7.6.2008 15:41:57

                                  10dní na Pádu,pak 4 dny Berounka,5dní Orlík a 7 na Labi.,celkem tedy 26 dní.Vše pouštěno.

                                    NDussy - Profil | So 7.6.2008 15:34:32

                                    knapík: Mezi těch 600 ryb počítáš vše no jen kapry, líny, parmy atd.?

                                      NFlander - Profil | So 7.6.2008 15:27:45

                                      Já mám 34 vycházek. První z nich je 15.1. Na ryby nejezdim na kratš dobu,í jak na 4 hodiny. No nemuset se občas učit, tak jich mám o dost víc.

                                        NDussy - Profil | So 7.6.2008 15:26:19

                                        42x na MP, 5x soukromák, 3x dírky, vždycky nejmín 3h a nejdýl 14h....

                                          NGeorgino - Profil | So 7.6.2008 15:18:35

                                          Já mám povolenku teprv asi 2 týdny, tak zatím jenom 6x na rybách

                                            NKvakoš - Profil | So 7.6.2008 15:10:39

                                            U vody 56x. Nejdýl 14h. První docházka 26.2. poslední včera.

                                              NRadim77 - Profil | So 7.6.2008 14:59:19

                                              Ted sem to pocitala rovnych 50 vychazek.

                                                NKnapík - Profil | So 7.6.2008 14:36:42

                                                asi jo, a to to nijak nenutím.-)

                                                  NZachy - Profil | So 7.6.2008 14:18:20

                                                  Knapík:Koukam že my dva sme zatim největší blázni:)

                                                    NRváč - Profil | So 7.6.2008 14:13:37

                                                    Venca - taky sem pustil vsechno;-)

                                                      NRváč - Profil | So 7.6.2008 14:13:06

                                                      Kolem 30 dochazek

                                                        NVenca.MO - Profil | So 7.6.2008 14:08:18

                                                        28 dochazek a vsechny ryby pusteny, z toho jsem byl jednou na 7 dni a jednou na 12, a pak ty vikendy=)), je tu nekdo kdo taky pustil vsechno?

                                                          NMr.Stick - Profil | So 7.6.2008 13:52:58

                                                          Letos zatím 24 vycházek na P i MP, zmrazených 12 ryb.

                                                            Njojokill - Profil | So 7.6.2008 13:32:08

                                                            N drda je to psis vetsi jezirko

                                                              Nkakr - Profil | So 7.6.2008 13:31:22

                                                              Cottus:
                                                              Jaká diskriminace, kup si povolenku pro nečleny, když se Ti tak stýská po svazových revírech.
                                                              Není to problém, zaplať a dostaneš ji poštou, když se stydíš jít do MO v místě bydliště. Rád ji vyřídím, co bych pro Tebe neudělal.

                                                                NPaul van Drax - Profil | So 7.6.2008 13:28:07

                                                                15krat u vody. Vetsinou 2-4hod. Nechyceno zatim nic velikostne uzasneho, ale kvantita je solidni. Vsechno plave dal. Za tyden snad koncim zkouskove, tak pak at se tresou:)

                                                                  Nsadraj - Profil | So 7.6.2008 13:25:43

                                                                  cott: jako nosní? dirky myslíš?

                                                                    NCottus - Profil | So 7.6.2008 13:22:47

                                                                    vaša:to je diskriminace ....a ta končí jak u "jojokilla".
                                                                    Já mám totiž pouze soukromé dírky(+).

                                                                      NKnapík - Profil | So 7.6.2008 13:17:17

                                                                      65 vycházek, přes 600 ryb, ponechanej 1 lysec 49cm, u vody 20min až 4 hod...... chodil jsem i v zimě.

                                                                        Nberlinan - Profil | So 7.6.2008 13:13:16

                                                                        Celkem asi 12 dochazek, v prumeru na dochazku asi 2,5 hod u vody.

                                                                          Ndrda - Profil | So 7.6.2008 13:05:16

                                                                          jojokill: ty máš svoji vodu? Jinak dnes 25. docházka.

                                                                            NPetrasek - Profil | So 7.6.2008 12:58:56

                                                                            dvě popsané stránky, převážně výpravy... tzn. celé dny u vody

                                                                              N*Hany* - Profil | So 7.6.2008 12:34:37

                                                                              Letos mám zatím 30 vycházek a ponechaný 4 kapry

                                                                                Njojokill - Profil | So 7.6.2008 12:32:24

                                                                                ja jsem byl podle dochazek u vody 40 z toho ponechanych 12 kapru a 4 amury nic nebylo zmasakrováno ale jen šetrne převezeno do svojí vody jednoho kapra jsem dal babce protoze chudak stara prece nebude davat 105 kc na kilo kapra kdyzma doma rybáře

                                                                                  NZachy - Profil | So 7.6.2008 12:26:09

                                                                                  Zkusim to tu trošku oživit.Letos už mám 62 docházek k vodě.Z toho 2x kontrola a 3 ponechané ryby(kapr,uhoř,tloušt).Pochlubte se taky.

                                                                                    Nyardakh | Po 24.4.2006 20:43:54

                                                                                    21x.poprve 28.brezna.O moc drive se poblize nas nedalo.Daleko nejezdim. 3-14 hodin.10 druhu ryb.max.39 lin,kapr 74.vse pusteno.Hlavne Labe asi 50 km pod Kolinem

                                                                                      Nvaša - Profil | Ne 23.4.2006 20:52:38

                                                                                      Tak jak to sleduji, tak nejsem zdaleka jediný a ještě ke všemu největší blázen,který u vody tráví téměř každou volnou chvilku.Udělali jste mi radost,že nejsem sám.Doma mi říkají,že jsem blázen,furt na rybách a nic nepřinesu.Pomalu mi nechtějí doma věřit,že na ty ryby opravdu chodím:-)

                                                                                        NPyzda | So 22.4.2006 23:25:08

                                                                                        STB se na vás všechy dívá. Nikdo a nijak neunikne. To, že pustily Hučííína, je chyba systému, ale v rybařině si své ohlídáme. To znamená , že diskuse jsou dále monitorovány....

                                                                                          Ncoatnick - Profil | So 22.4.2006 22:34:51

                                                                                          Ke svemu udivu koukam, ze jsem jeden z tech, co uz je vzrusi jen pohyb hrbetni ploutve..byl jsem dle zaznamu 25x!!!
                                                                                          Na delku pobytu u vody,ale rekordman nebudu, protoze chybi kvalitni zimni vybaveni. Na Vltave 7 jsem byl panbezrybka. Na ten revir jsem tupej. Chtel jsem se zlepsit ve vlaceni, ale zahnala me povoden, nastesti jsem kap na jeden rybnicek, kde se ucim muskarit.
                                                                                          Celkem od ledna cca 5x tloust, 1 bolinek, 30 lososovitejch, 1x kapr 50cm.Nejsem rybozrout,tak to zatim odnesli 2 granulaci duhacky (36a 38cm). Doufam, ze jsem dobre cet, ze nejsou hajeni, bylo to tesne pred 16.4. ..abych doma ukazal ze opravdu mizim na ryby..
                                                                                          Apropo mam prosbicku, beru pristi tyden zranenyho kamarada pred operaci, poprve se dostane letos na ryby. Tak potrebuji tip na bobkareni v okoli Prahy, kde jdou kapri (tj. auto za prdeli fakt priorita, nesu 2x nacini , jeho a maji byt prehanky).

                                                                                            NCarp team Exil - Profil | So 22.4.2006 19:54:26

                                                                                            Vychazek 7 dohromady 8 kapříčků...nej 49cm:-)

                                                                                              Nbrach - Profil | So 22.4.2006 12:00:13

                                                                                              Vycházek nespočítaně, s prutem 1x na hoďku..

                                                                                                NKolči - Profil | So 22.4.2006 10:30:11

                                                                                                6 vychazek, kazda aspon 6 hodin. Z toho jednou bezrybka:/

                                                                                                  NMrKos - Profil | So 22.4.2006 10:23:42

                                                                                                  mám letos zatím asi 25 docházek většinou kolem 5ti hodin ... někdy jdu jen na dvě a někdy i na 8hodin....

                                                                                                    Noskus - Profil | So 22.4.2006 10:17:41

                                                                                                    4krát 7 hodin pár plotic 1lín a kapřík 43 je to slabota

                                                                                                      NManil - Profil | So 22.4.2006 9:59:17

                                                                                                      4x cca po 6 hodinách a zatím bezrybka :-))

                                                                                                        Nxycht - Profil | So 22.4.2006 9:18:03

                                                                                                        20x na MP - převážně muškaření, první vycházka v lednu, 0x na P - ještě jsem se nedostal

                                                                                                          NSander - Profil | So 22.4.2006 9:15:56

                                                                                                          27x mimopstruhová a 7x pstruhovka. (Na té pstruhovce víc nešlo :-)) Klasika tak okolo 4-5hodin za vycházku, v lednu a v únoru to více jak hodinku nešlo..... no, počítám se asi mezi fanatiky......

                                                                                                            Nskwor | So 22.4.2006 9:03:25

                                                                                                            Já byl teprve pětkrát:-(.....moje sezona začíná až 16.6.

                                                                                                              Nscopa - Profil | So 22.4.2006 8:53:37

                                                                                                              Ja jsem zatim jenom sestkrat a nic moc ses nechytl ja cekam az bude teplejs.

                                                                                                                NRex - Profil | So 22.4.2006 7:57:53

                                                                                                                Já už byl 20x .Nejdýl 6 hodin.