- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Docházka
Zajímalo by mě,kolik už máte letos docházek k vodě.Nepočítá se soukromé a dírky.Já mám 15 a pokaždé alespoň 4 hod.Kdo má víc?
Autor diskuse: vaša - Profil , 22.4.2006 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NPetrasek - Profil | So 7.6.2008 12:58:56
dvě popsané stránky, převážně výpravy... tzn. celé dny u vody
Njojokill - Profil | So 7.6.2008 12:32:24
ja jsem byl podle dochazek u vody 40 z toho ponechanych 12 kapru a 4 amury nic nebylo zmasakrováno ale jen šetrne převezeno do svojí vody jednoho kapra jsem dal babce protoze chudak stara prece nebude davat 105 kc na kilo kapra kdyzma doma rybáře
NZachy - Profil | So 7.6.2008 12:26:09
Zkusim to tu trošku oživit.Letos už mám 62 docházek k vodě.Z toho 2x kontrola a 3 ponechané ryby(kapr,uhoř,tloušt).Pochlubte se taky.
Nyardakh | Po 24.4.2006 20:43:54
21x.poprve 28.brezna.O moc drive se poblize nas nedalo.Daleko nejezdim. 3-14 hodin.10 druhu ryb.max.39 lin,kapr 74.vse pusteno.Hlavne Labe asi 50 km pod Kolinem
Nvaša - Profil | Ne 23.4.2006 20:52:38
Tak jak to sleduji, tak nejsem zdaleka jediný a ještě ke všemu největší blázen,který u vody tráví téměř každou volnou chvilku.Udělali jste mi radost,že nejsem sám.Doma mi říkají,že jsem blázen,furt na rybách a nic nepřinesu.Pomalu mi nechtějí doma věřit,že na ty ryby opravdu chodím:-)
NPyzda | So 22.4.2006 23:25:08
STB se na vás všechy dívá. Nikdo a nijak neunikne. To, že pustily Hučííína, je chyba systému, ale v rybařině si své ohlídáme. To znamená , že diskuse jsou dále monitorovány....
Ncoatnick - Profil | So 22.4.2006 22:34:51
Ke svemu udivu koukam, ze jsem jeden z tech, co uz je vzrusi jen pohyb hrbetni ploutve..byl jsem dle zaznamu 25x!!!
Na delku pobytu u vody,ale rekordman nebudu, protoze chybi kvalitni zimni vybaveni. Na Vltave 7 jsem byl panbezrybka. Na ten revir jsem tupej. Chtel jsem se zlepsit ve vlaceni, ale zahnala me povoden, nastesti jsem kap na jeden rybnicek, kde se ucim muskarit.
Celkem od ledna cca 5x tloust, 1 bolinek, 30 lososovitejch, 1x kapr 50cm.Nejsem rybozrout,tak to zatim odnesli 2 granulaci duhacky (36a 38cm). Doufam, ze jsem dobre cet, ze nejsou hajeni, bylo to tesne pred 16.4. ..abych doma ukazal ze opravdu mizim na ryby..
Apropo mam prosbicku, beru pristi tyden zranenyho kamarada pred operaci, poprve se dostane letos na ryby. Tak potrebuji tip na bobkareni v okoli Prahy, kde jdou kapri (tj. auto za prdeli fakt priorita, nesu 2x nacini , jeho a maji byt prehanky).
Na delku pobytu u vody,ale rekordman nebudu, protoze chybi kvalitni zimni vybaveni. Na Vltave 7 jsem byl panbezrybka. Na ten revir jsem tupej. Chtel jsem se zlepsit ve vlaceni, ale zahnala me povoden, nastesti jsem kap na jeden rybnicek, kde se ucim muskarit.
Celkem od ledna cca 5x tloust, 1 bolinek, 30 lososovitejch, 1x kapr 50cm.Nejsem rybozrout,tak to zatim odnesli 2 granulaci duhacky (36a 38cm). Doufam, ze jsem dobre cet, ze nejsou hajeni, bylo to tesne pred 16.4. ..abych doma ukazal ze opravdu mizim na ryby..
Apropo mam prosbicku, beru pristi tyden zranenyho kamarada pred operaci, poprve se dostane letos na ryby. Tak potrebuji tip na bobkareni v okoli Prahy, kde jdou kapri (tj. auto za prdeli fakt priorita, nesu 2x nacini , jeho a maji byt prehanky).
NMrKos - Profil | So 22.4.2006 10:23:42
mám letos zatím asi 25 docházek většinou kolem 5ti hodin ... někdy jdu jen na dvě a někdy i na 8hodin....
Nxycht - Profil | So 22.4.2006 9:18:03
20x na MP - převážně muškaření, první vycházka v lednu, 0x na P - ještě jsem se nedostal
NSander - Profil | So 22.4.2006 9:15:56
27x mimopstruhová a 7x pstruhovka. (Na té pstruhovce víc nešlo :-)) Klasika tak okolo 4-5hodin za vycházku, v lednu a v únoru to více jak hodinku nešlo..... no, počítám se asi mezi fanatiky......
Nscopa - Profil | So 22.4.2006 8:53:37
Ja jsem zatim jenom sestkrat a nic moc ses nechytl ja cekam az bude teplejs.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme cestovku
PEPA cestovní kancelář s.r.o.
Široká nabídka rybářských zájezdů a výprav: Švédsko, Norsko, Finsko, Irsko, Kanada, Aljaška, Kamčatka, Chile, Argentina,...











