Digitální váha

Jaké máte zkušenosti-hlavně mne zajímají záporné:-))
Autor diskuse: Korda - , 14.1.2006 všeobecné - náčiní, doplňky
37 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Ntondach3 - Profil | Ne 8.4.2012 19:32:26

JSOB >> Joo ,vím že je na aukru za 160kč ale chtěl jsem dát fotku z nějake ryb.stránky :DD Ono na aukru je ta uplně stejná jenom tam nemá nalepenou značku :D jinak dik za radu :-)

    NJSOB - Profil | Ne 8.4.2012 19:16:41

    tondach3 >> Mam uplne s tejnou z Aukra za 200kc jen tam neni rybarska znacka. :-)
    Vazi v poho. Porovnaval jsem s kuchynskou digitalni vahou.

      Ntondach3 - Profil | Ne 8.4.2012 19:09:02

      Chlapi,ma někdo odskoušenou tuto váhu?? http://as-fish.cz/10376,cz_tf-gear-digitalni-vaha-h​ardwear-scales-kod-85114.html
      Mužete ji trochu okomentovat?? :-)
      dík

        NDrahos | Út 17.1.2006 15:20:32

        Miras-Kdy se sraz koná.Nemám ponětí o čase.Pokud bude volno tak se určitě dostavíme.Dáme řeč.

          Nválec - Profil | Út 17.1.2006 0:32:26

          Fery: kurna dyt rikam ze je do 40kg ta od DAM!!

            NFery | Po 16.1.2006 16:52:26

            Jediny mínus je to ,že většina je jen do 25kg:-)

              Nsosed - Profil | Po 16.1.2006 16:38:35

              válec: to vypada zajimave, snad bude k nahlednuti na veletrhu v brne

                Nválec - Profil | Ne 15.1.2006 23:11:17

                V posledním čísle Českýho Rybáře na straně 46. je dig.váha od D.A.M. Je do 40 kg ,krokování po 20 g ,kg nebo lbs,tare a teploměr -10až +50 c prý by měla stát 670 kč.

                  NFrk - Profil | Ne 15.1.2006 21:07:01

                  Ne. Myslím, že to máš trošku nedočtený.;))

                    NMilan B. (MB) | Ne 15.1.2006 1:05:32

                    Zapory digitalni vahy oproti deformacni:
                    Velky vliv teploty na mereni
                    Pri minusovych teplotach nemusi vubec merit
                    Velky vliv vlhkosti
                    Potreba baterii
                    Poruchovejsi

                    Plusy:
                    Moznost nulovani
                    Softwarova vybavenost ( pamet, tara...)
                    Pripadne podsviceni

                    Je celkem jedno jakou si koupis, zda mechanickou, ci digi, pro klasicke rybarske pouziti, kde presnost cca 200 g na 10 Kg vahy, je absolune dostacujici. Ja osobne bych radeji volil kvalitni mechanickou......

                      NCarp MAX - Profil | So 14.1.2006 22:30:14

                      Frk: máš to trochu popletený:-)

                        NFrk - Profil | So 14.1.2006 21:15:47

                        Pochopil jsem a také jsem to dole napsal.
                        Pro tvou informaci pouze dodávám, že ruční váhy na ryby se s cejchem prodávájí a přecejchování je pro ně povinnost ze zákona.
                        Ps. ..ještě jednou :Chápu, že sportovnímu rybáři je cejch na ......

                          NMiras | So 14.1.2006 21:09:08

                          Drahos: jojo, přesně to je ono... Hodíme řec na srazu KP, předpokládám, že s Lojzou přijedeš....

                            NCarp MAX - Profil | So 14.1.2006 20:46:57

                            Frk: Byla řeč o rybářské váze, ale žádná volně prodejná váha není cejchovaná.

                              NFrk - Profil | So 14.1.2006 20:22:23

                              CM/ Samozdřejmě. Jinak bys nemohl prodat ani deko, protože bys pořád hlídal jestli tě někdo nevyhmátne. Taková váha pomáhá i během celého chovného cyklu.
                              Chápu, že sportovnímu rybáři je cejch na ...... . Já se ptám pro to, že by mi to ulehčilo práci.

                                NCarp MAX - Profil | So 14.1.2006 19:24:55

                                Frk:Ty znáš nějakou rybářskou váhu která má "cejch"? :-)

                                  NFrk - Profil | So 14.1.2006 19:15:40

                                  Mají tyhle váhy cejch aby se daly používat jako profi?

                                    NKubajz - Profil | So 14.1.2006 18:55:28

                                    Máte někdo zkušenosti s digi váhou od Esoxu?

                                      NDrahos | So 14.1.2006 18:50:58

                                      Stou od kormoránu jsem byl také spokojen,a to do doby když neklesla teplota k nule.Pak to prostě nezvládala.Jinak ok.Myslím,ale že klasika je lepší.Bez obav co baterie,a bez obav co počasí.

                                        NCarp MAX - Profil | So 14.1.2006 15:52:26

                                        Petr Havlíček: Co že tam skáče?:-) Teda alespoň moje váha po zvážení pííípne a uloží, pak si to v klidu přečtu. A to vážila i nad 15:-)

                                          Nschrek - Profil | So 14.1.2006 14:49:33

                                          a na co vahu

                                            NOndra (carpman) - Profil | So 14.1.2006 13:35:46

                                            Martin: Je to přesně ona.
                                            Miras: No vypadá to, že se asi budeš s Petrem příští sobotu koupat:-)))))

                                              NRadynek | So 14.1.2006 13:32:25

                                              Jo.

                                                NMartin - Havířov | So 14.1.2006 13:24:33

                                                Radynek - ® je to tahle ?

                                                  NMiras - Profil | So 14.1.2006 13:19:44

                                                  sosed: ta moje váha má přepínač lb/kg
                                                  Radynek: i ta moje měla být vodotěsná, bohužel zřejmě už není asi ani vlhkotěsná:-) Má už holt něco za sebou:-)
                                                  Ondra (carpman): Ty budeš ještě dlouho spokojený...Tvá váha bude stále nová, protože nemáš, co bys vážil:-))))

                                                    NRadynek | So 14.1.2006 13:04:09

                                                    Ondra(carpman)- Radynek
                                                    Měla by být i vodotěsná, ale moc bych tomu nevěřil. Jinak jak píše Ondra(carpman).

                                                      NOndra (carpman) - Profil | So 14.1.2006 12:45:09

                                                      Já mam taky Rapalu(nejspíš tu jak popisuje Redynek) a jsem spokojený. Má podsvícení, paměť a samozřejmě funkci tare. Jednotky jsou v kg.

                                                        Nsosed - Profil | So 14.1.2006 12:42:12

                                                        Vsude na obrazkach vah vidim jednotky uvedene v librach. Myslite ze vsechny vahy podporuji i kg?

                                                          NMartin - Havířov | So 14.1.2006 12:25:08

                                                          All : nejlevnější digi váha od Rapaly je zde a asi bude i nejlevnější na trhu. Cena 490 Kč, je dost dobrá. :http://www.colmic.cz/?page=shop/flypage&product_id=3469&category_id=0018&&ps_session=54d9849589da8499de169f607d8213ad

                                                            NMiras - Profil | So 14.1.2006 12:04:02

                                                            Korda: mám digitální váhu od Cormoranu, a to 4. sezónu - loni jsem poprvé měnil 9V baterii. Jediná negativní věc je to, že dokonale netěsní a v případě, že navlhne, tak nějakou dobu blbne dokud zase vnitřní součásti nevyschnou... Stalo se mi to loni poprvé a byl jsem z toho celkem vyplašenej... Jinak fachá bezproblémově....

                                                              NPvl - Profil | So 14.1.2006 11:46:30

                                                              Korda : to jen tak, z dlouhé chvíle. :o))) EDIT : čteš pozorně .:o))

                                                                NKorda | So 14.1.2006 11:43:36

                                                                Pvl:Tam nikdy přímo DAM od Tůmy snad ani nebyl:-( Vždy jen překupníci:-))Koukám že pořád naháníš RR :-))

                                                                  NPvl - Profil | So 14.1.2006 11:34:22

                                                                  Korda : možná na výstavě v Brně . :o)

                                                                    NKorda | So 14.1.2006 10:54:48

                                                                    Dobře vypadá ta černá váha od DAM.Je to nějaká novinka, ale cenu zatím nevím.Dle mého bude , nebo by měla být levnější než ta Rapaly:-).Ale ještě jsem ji na krámech neviděl:-(do 25kg.

                                                                      Nválec - Profil | So 14.1.2006 10:24:12

                                                                      Radynek ta rapala je zajimava,jen bych chtel vedet jestli ma funkci tare(odecteni vahy obalu), jake ma rozmery a vahu, abych to vubec unesl v batohu.Uz nyni taham spousty zbytecnosti.Nasel jsem ji za 700 kc: http://www.obchod-rybareni.cz/store/goodsdetail.asp?strGoodsID=RGSDS-25

                                                                        NPetr Havlíček - Profil | So 14.1.2006 9:33:12

                                                                        Digitální váhu jen těžko udržíš v ruce v klidu tak, aby se ustálila. Teda s kaprem 10-15 kg. Takže ti tam skáčou 50-100 gr. nahoru- dolů.

                                                                          NRadynek | So 14.1.2006 9:16:16

                                                                          V létě jsem si koupil Rapalu do 25 kg. Dělají několik verzí (i do 7 Kg). Dobře se drží. Ta lepší 25 Kg verze má podsvícenej displej, paměti. Cena je zajímavá. Už přesně nevím, ale začínala někde kolem 600 Kč. Je na 9 V baterii. Zatím ji můžu jen chválit.