- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Fleesová bunda na ryby
Aké sú vaše skúsenosti?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Nšeptal - Profil | St 18.1.2006 9:49:37
AA: Impregnoval. Asi jsem měl pech na kus. Bohužel 4x po sobě. :o) Dneska už mám celokožený a spoléhám na kvalitní impragnaci.
NZN - Profil | St 18.1.2006 9:49:04
nic nezlehčuji:-)
Vokoun:
to jsi ale nemyslel vážně, s těma prachama a tím VÍC, že ne ? To snad ani není možný. To nejde jinak rozumným a slušným způsobem komentovat.
NMrKos - Profil | St 18.1.2006 9:44:32
NVokoun - Profil | St 18.1.2006 9:39:32
šeptal: ty jsi se taky dostal sám. Goretexový boty a za půl roku tečou. Jinými slovy boty na hovno a vyhozenejch cca kolik ??? 4 000 K ???
NMrKos - Profil | St 18.1.2006 9:33:17
Vokoun: s tím předpovídáním počasím jsi trochu střelil kozla.... :-)
NVokoun - Profil | St 18.1.2006 9:31:48
Jak jsem vyrozuměl ze tvé poslední poznámky ohledně peněz, cítíš se být zřejmě víc, protože TY NA TO MÁŠ. Nejsem na tom zase tak špatně abych si to taky nemohl koupit, ale nebudu kupovat zbytečnosti. Předevčírem jsem utratil 8 000 K za operaci svýho psa. Myslím že to potřeboval víc jak já tyhle zbytečný hadry.
K odpovědi na OTÁZKU: tak jak jsi to napsal (moje a tvoje rady), s tím souhlasím.
MrKos: jj, konečně podpora z lidu :-)))
Nšeptal - Profil | St 18.1.2006 9:27:32
NVokoun - Profil | St 18.1.2006 9:23:24
1) v dešti nepojedu, sleduju předpověď počasí, na rybách oblohu a včas ujedu. Těch 15 Km je míněno tam a zpátky a jako maximum kam dojedu.
2) dělám v kanclu. Takže případný kýbl vodu na zádech jen uvítám jako příjemnou fyzickou námahu.
3) a není taková případná projížďka v letním dešti romantická ??? man in the rain :-)))
NMrKos - Profil | St 18.1.2006 9:22:02
...a na nohy dokonce i obyčejný " filčáky " s dobrou ponožkou jsou v pohodě i za mrazu... a můžu klidně a bez obav i brodit....
NZN - Profil | St 18.1.2006 9:21:43
grafi žádal o radu na fleesovou bundu. Každý napsal svůj názor, do toho samozřejmě zapadly názory na další funkční oblečení.
Resume:
Tvoje rada zní, je to zbytečné, lepší jsou termoprádlo, kanady, maskáče a pláštěnka.
Moje rada zní, je to výborná věc, doporučuji i ostatní vrstvy funkčního oblečení a kvalitní boty.
Je na něm i ostatních, kteří si chtějí oblečení pořídit, aby vyhodnotili názory a rozhodli se.
Ty jezdíš na kole, já autem. Na kole najedu ročně cca 6000 km, ale jen tak, pro radost. Btw, tady taky používám funkční oblečení.
Tvá poznámka ohledně peněz. Takže to není u tebe o tom, co je funkční, ale co je levnější. Je potřeba nazývat věci pravým jménem.
NAbies Alba - Profil | St 18.1.2006 9:19:29
NVokoun - Profil | St 18.1.2006 9:17:02
A taky stále opakuju, že to co popisuju je na rybařinu u nás v místech odkud se dá dostat zanedlouho do tepla.
Když si přečtu OTÁZKU !!!! tak tazatel nechce jezdit na ryby do Norska, Dánska, Kanady, nebo zdolávat Kilimanžáro. Mám za to, že se ptá právě na rybařinu za těch okolností jak jsem to pochopil já....
Nšeptal - Profil | St 18.1.2006 9:16:33
Nattila - Profil | St 18.1.2006 9:14:01
Jak třeba fungujou v zimě Goretexový boty,konkretně Meindl Island,je v nich zima? Chystam si je pořídit.Znate je nekdo
Nšeptal - Profil | St 18.1.2006 9:13:50
NVokoun - Profil | St 18.1.2006 9:10:28
ZN,šeptal: překonaných je spousta věcí. Třeba laminátový pruty. Tak si kupuju co je v krámě a je to pro mě cenově dostupný. Až ten komplet pořídím za 1 500 K, URČITĚ si ho koupím. A jednou tolik (a snad to nepotrvá dlouho) stát bude.
Někdo jezdí posledním modelem mecedesu a stále není spokojen. Já si jezdím na ryby na kole a jsem v pohodě. Vím že dělám něco pro zdraví, šetřím životní prostředí, vyplavím při těch 15 Km co najedu s báglem na zádech nějaký ty endorfiny a je mi fajn. Vono přílišný pohodlí člověka degeneruje.
NVláďa S. - Profil | St 18.1.2006 9:06:35
Ale jinak samozřejmě pár km od baráku a vracení se domů, pak je to zbytečné, ale neměl bys tím mást hlavy těm, co to chtějí na delší výpravy, ať už rybářské, či ne - a za delší už považuju celodenní výlet v období listopad - březen.
NZN - Profil | St 18.1.2006 8:50:22
jezdím taky na zimní tůry a moc dobře vím, o čem mluvím. Co jsi psal, jsem četl, radši ani nereagoval. Je to jedno, každý máme nějaký názor. Ale když někdo tvrdí, že fyzikální zákony vlastně neplatí, je to přinejmenší úsměvné.
Takže, "spodní termoprádlo, maskáče, stará zimní bunda, kanady s termoponožkama, eventuelně pláštěnka do deště mi v našich podmínkách bohatě vystačí" je možná tvoje pravda, nakonec, proč ne, je to tvoje věc. Ale je to prostě dávno, dávno překonané.
Btw, pokud používáš tvou kombinaci, klidně ušetři za termoprádlo. V této kombinaci je stejně nefunkční, řekl bych spíš na obtíž.
Nšeptal - Profil | St 18.1.2006 8:44:43
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...













