- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Fleesová bunda na ryby
Aké sú vaše skúsenosti?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NMrKos - Profil | St 18.1.2006 8:41:55
ZN: no to jó :-) však žebřiňák byl přeskočen technologií o mnoho tříd vyšší.... přesto si myslím že srovnání vojenských a třeba membránových oblečků by kromě estetiky takové rozdíly nepřineslo....
NVokoun - Profil | St 18.1.2006 8:39:46
ZN: pokud "pz" jezdí na zimní tůry a dokonce na elbrus, tak asi ví o čem mluví.
Něco podobnýho na tohle téma už jsem tu psal i já.
Byl jsem se včera podívat po krámech a vybavení o čem tady uvažujete vyjde nejlevnější na cca 10 táců.
1 800 fleesová budna, 4 500 celoroční nepromokavá bunda s membránou (tvrdili mi že unese 20 m vodního sloupce. Co bych panebože dělal v takovým dešti u vody :-)))) 2 500 Kalhoty a 800 spodní termoprádlo.
Fakt to ale je do extrémních podmínek a ne (jako tady u mě), do nížiny na chytání pár kilometrů od baráku, kdy při každé změně (i náznaku :-) počasí k horšímu se vracím domů.
Takže spodní termoprádlo, maskáče, stará zimní bunda, kanady s termoponožkama, eventuelně pláštěnka do deště mi v našich podmínkách bohatě vystačí. Jo, ještě pro jistotu do placatice něco wizoura, nebo poctivý moravský slivky...
Tuhle ukazovali v televizi ruský válenky, ty sehnat, to by bylo žrádlo :-))))
Nšeptal - Profil | St 18.1.2006 8:34:02
NMrKos - Profil | St 18.1.2006 8:23:32
Nšeptal - Profil | St 18.1.2006 8:00:07
NZN - Profil | St 18.1.2006 7:51:03
máš recht, rusáci jsou na teplo fakt specialisti :-))) Jinak, tvé rady jsou skutečně z oblasti a doby pohádky Mrazík.
Npz - Profil | Út 17.1.2006 23:36:19
bohuzel musim po zkusenostech konstatovat, ze na teple obleceni jsou specialisti opravdu pouze rusaci a tak jsem se opet vratil k prosivaku (vataku) a gumaku... neni to sice pohodlne, ale je to nejlepsi co je proti zime
jinak do vlhka a vetrna je sice dobra nejaka membranova vetrovka, do zimy to je asi ale zbytecna investice...
co ale doporucuje, je rozhodne kvalitni prvni vrstva (klimatex/moira) - zde je investice mala, ale efekt nejvetsi!
a taky dobre boty a poradne sibirky na nohy, placatice a eventuelne grelka!
NŠuli - Profil | Po 16.1.2006 9:23:07
NVokoun - Profil | Po 16.1.2006 9:03:25
AA, Pike: do rakve oblek upotrebim kazdopadne.Ale jak pise AA. Ted se chystam schodit 10 Kg. Zatim ale stale nabiram :-(
NMartin M. - Profil | Po 16.1.2006 8:48:06
NAbies Alba - Profil | Po 16.1.2006 8:46:15
Vokoun: Pike má pravdu, je lepší koupit si celý oblek. Nemusíš kupovat oblek za deset tisíc :o) a máš aspoň trochu jistotu jakés takés kvality.
NPike | Po 16.1.2006 8:35:32
NVokoun - Profil | Po 16.1.2006 8:24:35
NLedňáček (Iceman) - Profil | Po 16.1.2006 8:16:56
NAbies Alba - Profil | Po 16.1.2006 7:52:13
NVokoun - Profil | Ne 15.1.2006 22:25:55
Jinak ale mas fajn filosofii co se tyce obleceni. Poslu k tobe na skoleni moji zenu a devatenactiletou dceru :-))))
Npirat - Profil | Ne 15.1.2006 21:35:12
NVokoun - Profil | Ne 15.1.2006 20:25:19
Jaro: kdyby jsme sli do detailu tak mas jiste pravdu. Ale vetsina znamych pouziva termopradlo pod maskace a nestezuji si. Proste jim zima neni a me jo. Tak asi budu muset jeden pozadavek ozelet, nebo na spodni termopradlo si vzit neco co bude sat pot. Ale na par zimnich dnu nedam za vybavu x tisic grosu...
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBleskovky: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru 1
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....











