Nejlepší Live sonda? poraďte

Chci si pořídit nějakou dobrou live sondu, když koukám na videa tak v akváriu se opravdu lepší chytá..
Autor diskuse: u x a - Profil , 11.12.2024 dravci - náčiní, doplňky

měla by se live sonda v čr zakázat na svazových vodách?

A) ano60%

B) ne 38%

C) zdržuji se hlasovaní2%

Od 25.11.2025 hlasovalo 55 čtenářů.

9 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NKopov - Profil | St 26.11.2025 19:00:12

jirka a pepa >> já tě vyprovokoval? No neblbni🤣🤣🤣
Hele proč z lidí děláš kokoty. Asi to mas v povaze . Vždyť tohle už je vše dávno vymyšlený. Stejně tak jak jsi vyhazoval buzeroval a šikanoval z pozice RS rybáre v určité části řeky Dyje. Celé jsi to obaloval do toho jak je to vše v zájmu místních lidí a ochraně ryb. Bral jsi papíry těmto průvodcům co potřebovali nadrbat fotky pro reklamu a laiky za každou cenu a teď se chystáš dělat to stejne? Jak to na té řece dopadlo asi většina vi- všem jsi to tam zprotivil a znechutil. Pak pozemky poskupoval a teď je těm stejným lidem co jsi od tam vyháněl nabizis za těžké peníze. Nebo je to náhoda ,že jsou ty pozemky psané na tvoji ženu?🤔.
Jaká to je teď náhoda ,že JendaL oslovil nově vznikající guid s poptávkou postavit loď. Dyt vy už jste se potkali- u Dyje . A jak to tam dopadlo?
No pro lidi blbe a tady se nechystá nic jiného a je to dávno vymyšlený. Tak proč tu děláte z lidí kokoty?
Víš co je zajímavý? Že nikdo neví kdo je Polanský jako hokejista. Ale všichni ví kdo v bulharech z jakési asi nudy a pleziru buzeroval a šikanoval rybáře. Možná se ale jen pohybuju ve špatném okruhu lidí .

    NJendaL - Profil | Po 24.11.2025 21:33:44

    u x a >> tak otázka zněla: nejlepší live sonda. Otázka nezněla jestli si ji vezme uxa domu....
    v mém výčtu co cca stojí top sonarové vybavení jsem zapomněl na baterie, kdo to myslí vážně s takovým systémem tak zjistí ze baterie bude opravdu výrazná položka cca 100tis odhad tak aby to utáhlo jak příďový motor který je na 24/36V tak obrazovky, sondy atd atd.

    Oslovil mě nejaký pravděpodobně nově vznikající Guide team z jižní Moravy, který po mě chce dovést právě komponenty z Německa. U nás jsou nesehnatelné, nebo obtížně sehnatelné a za výrazně vyšší ceny. Podle výšky nabídnuté provize za dovoz předpokládám že si na celý systém úvěr neberou :-)
    Odpověď o kutilství s předěláním projektoru nebo LCD televize je ulpně bezpředmětná.
    19" obrazovka od garminu má rozlišení 4K což asi velké procento populace nemá ani doma na TV.
    Problém zatím je, ze sonda LVS 34 neumí zatím poslat 4K Signal.

    Sám jsem zvědavý jestli ten Guide team na Moravě se bude potýkat s takovou nenávistí a odporem lidí jako vidím tady v diskuzi. Já osobně bych si je najal, to říkám bez jakékoliv přetvářky.
    Chtěl bych vidět jak ryby reagují, co dělají, kde stojí, jestli jsou na hloubkách nebo stojí uprostred sloupce vody atd atd. Chtěl bych vidět top vybavení co je možné pořídit,protoze cena s lodí bude určitě přesahovat částku 2mil a to já prostě do rybařeni dát nemohu i když bych chtěl.

    Ve videu které jsem posílal o TargetLocku má na lodi na špici namontované obrazovky 13 a 16 a to už vypadá jako brutálně velký displej. Nedokázi si ani tu 19ku naživo představit.

      Njá 2 - Profil | Ne 23.2.2025 12:06:36

      Tohle mi poslala partnerka z Thajska, prý jejich Live scope. Dobrá metoda, ne?

        NKopov - Profil | Ne 15.12.2024 18:55:25

        u x a >> přesně tak. Akorát se na něj chystám. 60cm-filet s kůží 902gr. Bez Live 😅

          NRytíř - Profil | Čt 12.12.2024 19:27:21

          sliver >> a já live pomůcku ještě.

            NRytíř - Profil | Čt 12.12.2024 15:49:37

            otoš >> rybičky na echáči´=tetris a hotovo:-)Druhá fotka opak tetrisu a třetí foto č 1 maxipes.č 2 štěně 3 prasopes.4 foto jedlej pes u bordelu.

              NBulda 64 - Profil | Čt 12.12.2024 14:38:09

              siluri >> jen blbni.. je to někdy smutnej pohled na tu televizi 😵🫣

                Nsiluri - Profil | Čt 12.12.2024 14:18:36

                Mna by napr. celkom bavilo pouzivat live iba pri trolingu - pozerat jak po tom ryba niekde 20m za lodou vystartuje :) Nijak to sice nepomoze k lepsim vysledkom, len taka hracicka, spestrenie

                  Notoš - Profil | St 11.12.2024 23:51:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!


                  Vzpomínám si na film Bílá velryba. Jako děcko jsem hleděl na televizi s otevřenou pusou. Najít v 18.století kdesi v ledových vodách Severního ledového oceánu stáda keporkaků, to chtělo kumšt a odvahu tehdejších rybářů. Jejich nejlepší live sondou té doby byly oči propojené nervy s mozkem. Geniální? Kdepak...vše je přirozený jev vyskytující se u všech predátorů. A vše je napínavé od začátku až do konce. Stačí se mrknout na lovící lvici nebo orla mořského. Příprava, rozhodnost, síla, vytrvalost...hlad...cíl se stává nakonec obětí - pokrmem.
                  I v každém z nás, v našich genech, dřímají zbytky chtíče lovce nebo sběrače...
                  Jen jsem chtěl říct, že používáním live sondy člověk ztrácí ten ,, požitek "z lovu.
                  A nebudeme si nalhávat...kdo z nás není požitkář ?
                  Když se toulám lužním lese s cílem chytit štiku, tak si vypínám i mobilní telefon. Nechci si zkazit ten dobrý pocit z lovu nějakým tím zvukem vyzváněcího tónu, který do života v přírodě rozhodně nepatří.