Člun Albastar RY-B

Zdravím,zvažuji již delší dobu pořízení nafukovacího člunu na Kaprařinu.Po nekonečném tápání v dnešní nabídce jsem dostal typ na tento konkrétní člun.Celkem se mi zamlouvá cena,pak pevná hliníková podlaha a hlavně posuvná lavečka,to mě u jiných člunů dost bránilo ve výběru.Nechci kupovat nějaký šunt za 10litrů ale zase nechci vrážet do člunu 20litrů a víc,skrátka taková ta střední cesta.V diskuzích jsem se dočetl že u člunů Albastar dochází k únikům vzduchu kolem ventilu.Máte ještě nějaké kladné či negativní skušenosti s těmito čluny?Předem děkuji za vaše reakce.
Autor diskuse: Dunik - Profil , 10.1.2013 kaprařina - náčiní, doplňky
9 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Nkebator - Profil | Po 10.2.2014 12:40:03

Houmi1980 >> jo, mam to podobne, len ja mam konstrukciu na pantoch ...

    NHoumi1980 - Profil | Po 10.2.2014 12:11:52

    Foto dodám později nejsem doma, z patra (stropu) mam přivázaný dva provazy, na kterejch jsou dole na koncích přivázaný prkýnka. Zhotovil jsem rychlej nákres. Člun je otočen dnem vzůru. Lehce upuštěnej.

      NHoumi.. - Profil | Po 10.2.2014 11:00:49

      Tak člun už mám doma. Nakonec jsem zvolil zmiňovaný albastar RY-B 3m. Akorát jsem ho nafouknul a chtěl jsem se zeptat majitelů albastarů, jestli také mají podlahové desky spojené jen jednou lištou na každě straňě..?

        NStanley213 - Profil | Ne 12.5.2013 20:41:09

        Čau pánové, prosím o radu při opravě člunu. Vlastním čtvrtým rokem člun Albastar 300 a poslední rok mám problém s odlepenou havlinkou (viz. foto). Člun už byl dvakrát na lepení v origo servisu, dvakrát jsem se ho pokoušel lepit sám, ale výsledek je pořád stejný. Plastový držák havlinky se vždy po několikadenním používání odlepí od válce. Dávám pozor při transportu, ve slunných dnech poctivě upouštím vzduch, aby nedošlo k přfeouknutí, ale už si pořádně nevím rady. Kromě této vady mi člun naprosto vyhovuje a již několik let dobře slouží. Porosím o radu, jak (popřípadě čím) zalepit, nebo co ještě muže ovlivnit neustále se opakující odlepování havlinky? Problém je pouze na jedné straně člunu. Díky za každou radu!

          NBandog - Profil | So 12.1.2013 23:26:54

          arnošt >> jj max spokojeny zatim,ale mněl jsem ješte Blu Line 270 a taky nebil špatnej ale malej,postupně jsem se propracoval k většimu..:)

            NBandog - Profil | So 12.1.2013 22:35:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Albastar 230 a taky sloužil dobře

              NBandog - Profil | So 12.1.2013 22:31:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Albastar 330 max spokojenost a v poho sam manipulace,zatim ani na jednom nebil problem jak ventily tak švi

                Narnošt - Profil | So 12.1.2013 15:29:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Dunik >> Nejlepší je samozřejmě ho mít pořád nafouklý,ale předpokládá to tažné zařízení a vlek.Já ho vozím na vleku dlouhém 250 cm,na tu mojí 330ku tak akorát...

                  Nfbc - Profil | So 12.1.2013 14:48:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Dunik - >> Mal som 270-Phantom z hliníkovou podlahou,používal som ho 3-roky a nebol sním žiaden problém.Žiadne púštanie vzduchu ani iné problémy som nezaznamenal,bohužial som ho musel predať nakoľko času na dlhšie rybačky je čím dalej tým menej:-(.
                  Albastar nieje síce žiadna top značka ale za ty peniaze som bol nadmieru spokojný.