Velikost a barva háčku na feeder

Ahoj, chci se jen zeptat dlouholetých rybářů, jaká by měla být velikost popř. i barva (zlaté či lepší černá?) háčku na feeder? Nevím, jaký vybrat?
2 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Nmates202 - Profil | Pá 6.1.2012 0:57:54

Každý má jiné zkušenosti a záleží na několika okolnostech, lovné místo, lovená ryba, celková montáž, použitá nástraha atd. je toho tolik, že to nemá cenu vysvětlovat, ale všeobecně číím menší háček můžeš použít a čím jemnější montáž celkově, tím jsou lepší výsledky.
Konkrétně háčku je takoví množství, že se z toho točí hlava.

Já osobně mám osvědčené tmavší háčky(ne stříbrné), velikost 6 až 10 s delším raménkem a s mírně do strany vyhnutou a k raménku zahnutou špičkou, třeba viz foto.

Ale jinak pokaždé vlezu do obchodu a najdu nějaké lepší a ty mi také fungují a nebo se zeptám obsluhy co se nejvíce kupuje a jeto.

    Nkiller1 - Profil | So 26.11.2011 10:34:37

    ŽabkaTerezka... - >> používám tyhle a spokojenost, maruto tip 9732, velikost 6 nebo 8, chytám s tím od malých perlínku po kapry přes 50čísel a spokojenost.http://www.red-fish.cz/maruto-typ-9732-p5132