Má někdo zkušenost s tímto prutem Delphin Murena 3 m 100 g ?

Chtěl bych ho na sumčí přívlač s navijákem Ryobi Fishing Safari 4500
Autor diskuse: tiago - Profil , 8.6.2022 dravci - náčiní, doplňky
4 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NZdeňour - Profil | Čt 9.6.2022 10:02:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Ahoj,mám murenu 2,7 m osazenej slammerem 360 a je to parádní proutek.Jdou na něm cítit i menší nástrahy a stejně tak zvládne i pořádné plandavky.Chytal jsem s ním candáty i sumce nej 120.Je to podle mě univerzál :) Někdo píše že je strašně tvrdej ale to si nemyslím. špička je docela měkká ale je to silnej prut.Ohýbá se pěkně a i rybu si vychutnáš.Zvládl by podle mě i většího sumce.Kdysi když jsem hledal proutek na težšší vláčku tak mi tady na mrku někdo psal že ho chlapi používají na velký štiky ve švédsku a že si ho nemůžou vynachválit za ty prachy :)Myslím že na tehle proutek se můžeš spolehnout když se tam pověsí něco většího,stejně tak po něm můžeš šáhnout když budeš chtít chytat střední vláčku :) Za mě doporučuju :)

    NBigFlies - Profil | Pá 10.6.2022 14:24:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Mám murénu 2,7m 100g, ale nepoužívam ho na sumce. Používam na woblery gunki king gamera 15cm 50g a rapala super shadow rap 16cm 77g. Obidva woby ten prút normálne odhodí, ale skôr chytám na tie gunki 50g. Prút som skúšal na šťuky na súkromáku a raz som ho mal aj na Hrone na hlavátku, keď nemrzlo - má malé očka, keď mrzne, je to na hlavátku absolútne nevhodný prút. Keďže ale v poslednej dobe vláčim minimálne, tak som naň zavesil len nejakú šťuku cca 85cm a tá išla na ňom von ako po masle. Nie je to žiadna žvejka ani totál kolík a ani extra ľahký prút, no myslím, že to dokáže dať aj veľmi slušnú rybu, ale či zrovna fakt niekde na rieke nejaké 150cm a plus sumce to neviem. Ak sa človek však pozrie na cenovku tohto prútu, tak mu nie je extra čo vyčítať. Kamošovi známi na ňom vo Švédsku chytali riadne šťuky a že dobré. Samozrejme sú aj ľahšie a lepšie prúty.

      NQutar - Profil | Čt 9.6.2022 13:01:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      tiago - >> urcite na nem s prehledem zvladnes i vesti kousky.

        Ndoktor multiplikator - Profil | Čt 9.6.2022 1:33:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        bart.bm >> zalezi kde bude chytat. na rieke ten prut udrzi metrovku, na vacsie ryby treba silnejsi prut. v tomto pripade je 2,7 tuhsi, 3m ma spicu dost maksiu