Soukromé revíry Zlínsko.

Chtěl bych znát vaše názory a doporučení nebo nedoporučení a důvody proč na zlínské soukromé revíry.
Autor diskuse: Bobertik - Profil , 19.5.2016 všeobecné - revíry, cestování

wlcakk - Profil | Ne 22.5.2016 21:20:11

Za sebe doporučuji rybníky Polouvsí.
Je zde možnost chytat na dvou rybnících (chyť a pusť vs chyť a žer). Osobně chodím jen na CHaP a jsou zde fakt pěkné ryby.
Žádné dorvané tlamy jak na skaličce. Kapři standart min 10kg a jsou zde kapři i přes 15kg. Jinak klasika jeseter jak všude.
Povolenka 24h= 350,- (3x prut, zapujčení bazenkové podložky, zapujčení desinfekce).

Skaličku má pěkné prostředí ale ten rybářský tlak je šílený. Prostě čím více lidi dojede tím větší rýža pro majitele. Žádné číslovaní sektorů a daný počet rybářů.

    Erva - Profil | Ne 22.5.2016 20:39:17

    Caldas - Luhačovice nejsou až takový soukromák , ale samostatně hospodařící organizace, stejně jako tomu je teď tuším v Topolné a v minulosti na tom byly stejně i pískovny v Ostrožské Nové Vsi než před pár lety šli opět pod svaz , tedy MRS a pravidla lovu platí stejně jako na svazovce , tedy není tam lov non stop a taky nesmíš lapat na více než 2 pruty , ale zase musíš mít háčky bez protihrotu a podložku .

      Caldas - Profil | Čt 19.5.2016 5:57:03

      Bobertik - >> Soukromaky jsou tu zastoupeny v hojném Počtu. Absolutně nedoporučuji Mokřad, jelikož původ ryb z tama je neznámý a velké ožehavé téma, já za sebe doporučuji nádrž Ostrata - www.nadrzostrata.cz , kde občas jezdím a ačkoliv tam není rybí osádka kapr ve velikosti xxxl, setkáš se tam s lidským chováním a bezva lidmi. PS.zanedlouho se tam pořádají kaprařské závody,.
      Dalším takovým velkým soukromakem jsou i Luhačovice, které jsou super zarybnene všemi druhy ryb...Ne zas tak daleko od Zlína další je třeba Skalička, která je hojně navštěvována, dalsi máš například Polouvsi, Zámeček Kroměříž, atd.... Takže na výběr máš, záleží jen na tobě, která voda ti k srdci přilne !!

        šťovíček - Profil | So 4.6.2016 12:36:41

        Tak podařilo se 11 kousků od 4 do 6 kg. Nic většího, ale ryby tam bojují pěkně :)

          wlcakk - Profil | Po 23.5.2016 19:49:25

          Bobertik >> Jsou tam místa od 1-11. Po správnosti se chytá od pátku do neděle ale s p.Králem se dá domluvit když chceš chytat přes noc a dojede ti otevřít bránu i v týdnu.
          Jinak zde ochutnávka z rybníku.