- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Kaprové pruty,prosím o radu.
Dobrý den,
jelikož je na trhu tolik značek prutů,neumím se rozhodnout co pořídit, tak bych Vás poprosil o radu.Scháním dvoudílné pruty 13ft 3,5lb s cenou do 2500 za jeden.Budu velice vděčný za každý postřeh,fotku či radu.
Děkuji,Rostik.
jelikož je na trhu tolik značek prutů,neumím se rozhodnout co pořídit, tak bych Vás poprosil o radu.Scháním dvoudílné pruty 13ft 3,5lb s cenou do 2500 za jeden.Budu velice vděčný za každý postřeh,fotku či radu.
Děkuji,Rostik.
Autor diskuse: Rostik - Profil , 2.4.2012 kaprařina - náčiní, doplňky
Takže přicházejí první uchazeči,určitě se ještě něco přidá :))
A) Shimano Catana BX Specimen25%
B) Chub Snooper75%
Od 2.4.2012 hlasovalo 97 čtenářů.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
2x v oblíbených a 10x v ignorovaných.
obok - Profil | Po 9.4.2012 10:45:12
Rostik - >> Osobně bych ti doporučil CHUB, sám je mám a jsou to výborný proutky,zdolávání je super at je to maly nebo velky kapr,a náhazování snima je radost 100m překonáš. perfektně sedí v ruce. Mužu jen doporučit (mám Snooper 3lb;2 sezóna). :)
uklife - Profil | St 4.4.2012 12:29:14
Pokud vím, tak Chub Snooper už se minimálně rok nevyrábí, takže ho seženeš jedině v nějakém doprodeji. Já osobně bych 3,9m už nechtěl,protože při podebírání kapra se s nima špatně manipuluje a co se týče náhozů,tak s nima stejně málokdo hodí dál než s 3,6m. Naopak,pokud člověk nemá pořádnou páru a neměří víc než 185cm,tak s nima hodí ještě míň, tedy většinou.
Tady je nějakej Grauvell v bazaru v 3,9m
http://www.saccon.cz/kapr/eshop/54-1-Bazar
Tady je nějakej Grauvell v bazaru v 3,9m
http://www.saccon.cz/kapr/eshop/54-1-Bazar
bryndis - Profil | Po 2.4.2012 16:51:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Rostik >> Nechytal jsem s nimi, ale osobně jsem je dostal v obchodě do ruky a byl to velice příjemný pocit, i venku jsem si je vyzkoušel na odhoz a super, hezky mi seděli, osobně vlastním pruty Daiwa Dictator ale ty absolutně neodpovídají tvé představě, mam je 12ft a 2,75lb házim i přes 100m. ale cena je jinde. Kamarád má o třídu vyšší řadu prutů než jsem ti psal a to Daiwa Windcast a padá na ně samá chvála.
Případně, ještě můj kolega vlastní pruty Chub Snooper a za ty peníze co je kupoval jsou to vážně velice kvalitní mašinky.
Nebral bych pruty značek JRC, SPRO a podobně, raději bych vzal lety odzkoušenou kvalitu.
A jak tu již bylo psámo, nejlíp uděláš když zajdeš do obchodu a prut si vezmeš do ruky a máš možnost porovnávat jednotlivé pruty mezi sebou.
Případně, ještě můj kolega vlastní pruty Chub Snooper a za ty peníze co je kupoval jsou to vážně velice kvalitní mašinky.
Nebral bych pruty značek JRC, SPRO a podobně, raději bych vzal lety odzkoušenou kvalitu.
A jak tu již bylo psámo, nejlíp uděláš když zajdeš do obchodu a prut si vezmeš do ruky a máš možnost porovnávat jednotlivé pruty mezi sebou.
clarence - Profil | Po 2.4.2012 16:34:07
Štěpsa >> To si mu teda poradil a,že si lepší pruty se(nic ve zlým) ani nedivím ale Alivio je na odhoz pěkná srágora.J
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
9:53Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54847
9:17Fanclub značky Shimano 16061
8:51Krátkodobá kaprařina x 9675
8:44Legenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5301
Sosonar humminbird fishfinder 323 11
SoIBCC 2026 - veřejná diskuse 129
SoÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8025
SoKorda Developments a vše co k této značce patří 1677
PáRCO cup Dešná 5707
PáVelký Bílovec rybaření 50
ČtTFG přepravní vozík Juggernaut Barrow 44
ČtKyjský rybník, Džbán 50834
ČtTěrlická přehrada - aktuálně !!!! 14602
ČtBoilies Jet Fish a vše okolo 246
StVypínač k motoru 18
Co je nového - kaprařina + obecné
StBleskovka: Z Nechranic odtéká minimum vody. Důvod potěší rybáře.
. . . Bleskovka: Do Moravy se vrátilo 3000 jeseterů malých
. . . Bleskovka: Rybáři porušují pravidla. Porybní na Plzeňsku hlídají i z lodě.
. . . Bleskovka: Energetika vs. divoká voda: Kdo má větší nárok na naše řeky?
. . . Bleskovka: V Nizozemsku pomáhají lidé rybám překonat vodohospodářské stavby pomocí "rybího zvonku"
. . . Bleskovka: Velké zlepšení čistoty vody má háček - řekami tečou tuny neviditelné špíny
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
13.5.Kvalifikace STAIRS2HELL TRŠICE
14.5.OBSAZENO 110 000 Kč První místo...
14.5.DDK CARP CUP GIANTS fishing 2026...
14.5.Imothep CFC Štěrkáč Zaječí 2026
14.5.Tylovský rybník - Carp cup jaro...
14.5.3. Luhačovický RSLZ Carp Cup...
14.5.Ct špóóna - těžba Přebozy ,...
14.5.Jezero Kapřák Cup 2026
14.5.!!Obsazeno !!! Zdechovice...
14.5.Brutal carp - odhozový závod -...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....













