- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Kaprové pruty Leon Hoogendijk nebo Free Spirit
Chtěl bych pruty na házení a nevím jaké.
Mám vybrané dva:
Leon Hoogendijk Millenium GOLD 12ft 3 lb
nebo
Free Spirit Hi-S 12ft 3 lb(očko 50)
Poraďte,který by jste si koupili?
Mám vybrané dva:
Leon Hoogendijk Millenium GOLD 12ft 3 lb
nebo
Free Spirit Hi-S 12ft 3 lb(očko 50)
Poraďte,který by jste si koupili?
Autor diskuse: Argonites - Profil , 27.1.2012 kaprařina - náčiní, doplňky
Jaké pruty by jste vybraly na daleký házení a na zdolávání ryby
A) Leon Hoogendijk Millenium GOLD 12ft 3 lb12%
B) Free Spirit Hi-S 12ft 3 lb(očko 50)43%
C) LK Baits Retro Ramboo11%
D) Century C211%
E) Jiné24%
Od 27.1.2012 hlasovalo 180 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit všechny zápisy.
4x v oblíbených a 14x v ignorovaných.
3 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
NGRUPA - Profil | Čt 6.3.2014 13:58:12
alda2211 >> už mám první malou ochutnávku, ale je to jen zkouška. To "očko" před sedlem nakonec nebude.
NErva - Profil | So 28.1.2012 14:22:02
pyškot -Jj ,už mně říkala že si rybaření tento rok zkusí samo na mé pruty a případně na rok by si udělala papíry a budu v p....y ,jelikož bude asi na rybách víc než já ,teda alespon přez týden :-)))
NErva - Profil | So 28.1.2012 14:03:01
CT Timata - Pokud to nezasahuje do rod. rozpočtu tak je to podle mně drahým polovičkám jedno ,ale já zase nevydělávám tolik abych nezasáhl rodinný rozpočet ,navíc máme tělesně postiženého syna,takže já to raději z přítelkyní konzultuji a pokud mám na něco naškudleno ,ale ještě to nestačí a pokud máme nějaké rezervy ,tak mně vždy přítelkyně na danou věc přidala,jezdíme všude spolu a to i na delší výpravy tak nemám důvod před ní něco tajit :-))
NKocháč - Profil | So 28.1.2012 13:33:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Argonites >> Neodpověděl jsi mi na otázku co jsi měl za pruty do teď. Já si prošel několika páry různých prutů a až častým používáním zjistíš co od prutu chceš. Připadne mi to, jako kdyby jsi měl peníze, udělal si řidičák a nevěděl jestl máš investovat do drahýho sporťáku nebo teréňáku. To nemyslím nijak zle. Tady ti lidi poradí spoustu prutů a budeš tom mít jen hockey. Každopádně se snaž pořídit zavedenou klasiku s kvalitníma očkama, tam nemůže jít o kompromis. A jestli chceš hlavně házet, tak žádný žvejkačky, ale kvalitu ve 3lb a víc.
Já mám Sportex FBC. Na házení není ideální. Pokukuju delší dobu po torrixech v 3,5lb. Další variantou je fs hi-s, ale určitě ne e-class. Nebo pptom klasiku všech klasik century :o)
Já mám Sportex FBC. Na házení není ideální. Pokukuju delší dobu po torrixech v 3,5lb. Další variantou je fs hi-s, ale určitě ne e-class. Nebo pptom klasiku všech klasik century :o)
NKocháč - Profil | So 28.1.2012 9:34:52
Argonites >> Pro mě patří mezi top značky Century, Harisson a Free Spirit.
Fotky akce prutů jsou ti k ničemu. Než na fotky dám na věrohodné reference a tradici.
Fotky akce prutů jsou ti k ničemu. Než na fotky dám na věrohodné reference a tradici.
Nalda2211 - Profil | So 28.1.2012 9:09:37
Erva >> ahoj centurymene :-)) ja ty bondy mel jen v ruce ale to uz mi prozradilo ze jsou meke a to mam rad uz jsem tak nejak prisel na to ze clovek musi mit dva pary prutu tuzsi na vyvazku nabo hazeni a jemny na chytani u brehu nejaky kompromis co se pise u nekterych prutu ze jsou oba tipy v jednom prutu me uz davno pustili to je jako kdyz se prodavaj univerzalni pneumatiky na auto ale se zimakama to nema nic spolecneho proste kdyz clovek hleda tak i za rozumnou korunu dva pary koupi a to potom je to prave vychutnani na kazde vode a bez komprimisu ale to je jen muj nazor na pruty
NErva - Profil | Pá 27.1.2012 18:23:57
Tommy23 - Ahoj nevím jaké pruty od Leona jsi měl v ruce já vlastnil Bondy a tyhle pruty jsou tedy hodně měkké a věřím tomu že Millenium na tom bude podobně ,nehledě na to že to jsou pruty postavené na 10let starých blancích a dokonce jsem jich viděl i pár zlomených ,tak za mně Free Spirit ,ale být kolegou takl si je na některé z výstav odzkouším jelikož každému sedí něco jiného a měl jsem tu čest mít v ruce od Free Spirit všechny řady a co se týká řady HIS tak na mně byly i ve 2.5lb dost tuhé ,ale na odhoz bych opravdu doporučil FS HIS 12ft 3lb 50mm očko jak chce kolega Argonites.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
14:27NKrátkodobá kaprařina x 9629
14:10NFanclub značky Shimano 15948
13:42NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54839
PoNVypínač k motoru 13
PoNKterý kaprový podběrák je pro vás TOP? 148
NeNPřímá zkušenost se signalizátory Sonik Gizmo 15
NeNHarrison - vše o této značce 3708
SoNČluny Boat 007 10
SoNPřiposlech Fox rx 3
ČtNHlásiče MAD HI-T Bite alarm 3+1 29
ČtNZavážecí lodička s GPS 111
ČtNTěrlická přehrada - aktuálně !!!! 14601
ČtNFan Club navijáků Tica 993
StNRevír - Jezero Jaroslav 1587
StNDalešice ?? 8145
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtNBleskovka: Do Moravy se vrátilo 3000 jeseterů malých
. . . NBleskovka: Rybáři porušují pravidla. Porybní na Plzeňsku hlídají i z lodě.
. . . NBleskovka: Energetika vs. divoká voda: Kdo má větší nárok na naše řeky?
. . . NBleskovka: V Nizozemsku pomáhají lidé rybám překonat vodohospodářské stavby pomocí "rybího zvonku"
. . . NBleskovka: Velké zlepšení čistoty vody má háček - řekami tečou tuny neviditelné špíny
. . . NBleskovka: Zákaz vstupu a rybolovu v revíru Dyje 13/1 - ohrožený orel
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....




















