MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Náhon u plovárny čeká revitalizace

Kategorie: Všeobecné

Chrudim – Náhon, který začíná svůj tok jen pár kroků od zimního stadionu, pokračuje svým tokem přes letní plovárnu a rozlévá do „rybníku“ u stadionu MFK, rozhodně není žádnou chloubou města. Často silně zapáchá, voda se jen líně převaluje. Není proto divu, že i tuto vodní plochu čeká revitalizace za miliony.

Zdroj: http://chrudimskenoviny.cz/kategorie/zpravy/nahon-u​-plovarny-ceka-revitalizace

 

MAXXSKATER - ®, 20.3.2018

Diskuse k bleskovce

N Honza7 - ® St 21.3.2018 15:55:34
MAXXSKATER >> Zkazit něco jde velmi rychle, náprava trvá většinou hodně dlouho a v mnoha případech v naší zemi neproběhne nikdy. Držím palce ať to proběhne rychle ku prospěchu našich šupinatých miláčků.
N Beagle - ® St 21.3.2018 7:55:25
Hlavně ať už začnou bagrovat ten náhon ve strelaku,tam je to úplně jiný kafe!(10 cm vody a dva metry bahna)
N MAXXSKATER - ® St 21.3.2018 6:39:01
Honza7 >> Hlavně už tam proběhla revitalizace minimálně dvakrát, co si jen já pamatuju, jelikož to mám de facto za barákem. Většinou to má jen chvilkový efekt a ty revitalizace na etapy tomu určitě též nepřispívají, ale to chápu vzhledem k tomu, kolik to stojí peněz. Občas tam chodím na ryby, tak doufám, že tam budu moct chodit i nadále po té revitalizaci, jelikož z některých kroků nejsem zrovna nadšený.
N Honza7 - ® Út 20.3.2018 22:24:05
V článku je uvedeno : " Náhon, který začíná svůj tok jen pár kroků od zimního stadionu, pokračuje svým tokem přes letní plovárnu a rozlévá do „rybníku“ u stadionu MFK, rozhodně není žádnou chloubou města. Často silně zapáchá, voda se jen líně převaluje. Není proto divu, že i tuto vodní plochu čeká revitalizace za miliony."
Kolegům z města Chrudim přeji v rámci revitalizace aby prostředí bylo po zásahu atraktivnější. Jenom se obávám, že pokud přítok nebude mít zvýšený průtok nemůže dojít k nápravě, že se bude voda jenom líně převalovat. Když bude koryto po zásahu ještě širší, tak rozhodně se nedá uvažovat, že voda bude v takovém místě bude mít větší proud - tohle si trochu odporuje.

[ Vstoupit do diskuse - 4 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniSavage Gear Bunda Simply Savage | SLEVA 48%

Za 1.549
Pořiďte si stylovou bundu od značky Savage Gear s obrovskou slevou. Tenká a pevná látka ze 100% polyamidu, odolný hydrofobní povlak na odporu 2000mm vodním sloupcem, vysoká kvalitní umělé chmýří s váhou 300gr pro teplo a pohodlí, prošívaná výplň, elastické manžety na spodní části bundy.

akce, rybareniAkce!! Pletená šnůra Daiwa

Za 2
Akce pletená šnůra Daiwa jen 2 koruny za metr!!!!

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
Fishhunter - Rybářské potřeby pro všechny vášnivé rybářky a rybáře Fishhunter - Rybářské potřeby pro všechny vášnivé...

Nabízíme široký sortiment rybářských potřeb - pruty, navijáky, signalizátory, háčky, vlasce, krmiva, křesla,lehátka, rybářské oblečení ,...