MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Náhon u plovárny čeká revitalizace

Kategorie: Všeobecné

Chrudim – Náhon, který začíná svůj tok jen pár kroků od zimního stadionu, pokračuje svým tokem přes letní plovárnu a rozlévá do „rybníku“ u stadionu MFK, rozhodně není žádnou chloubou města. Často silně zapáchá, voda se jen líně převaluje. Není proto divu, že i tuto vodní plochu čeká revitalizace za miliony.

Zdroj: http://chrudimskenoviny.cz/kategorie/zpravy/nahon-u​-plovarny-ceka-revitalizace

 

MAXXSKATER - ®, 20.3.2018

Diskuse k bleskovce

N Honza7 - ® St 21.3.2018 15:55:34
MAXXSKATER >> Zkazit něco jde velmi rychle, náprava trvá většinou hodně dlouho a v mnoha případech v naší zemi neproběhne nikdy. Držím palce ať to proběhne rychle ku prospěchu našich šupinatých miláčků.
N Beagle - ® St 21.3.2018 7:55:25
Hlavně ať už začnou bagrovat ten náhon ve strelaku,tam je to úplně jiný kafe!(10 cm vody a dva metry bahna)
N MAXXSKATER - ® St 21.3.2018 6:39:01
Honza7 >> Hlavně už tam proběhla revitalizace minimálně dvakrát, co si jen já pamatuju, jelikož to mám de facto za barákem. Většinou to má jen chvilkový efekt a ty revitalizace na etapy tomu určitě též nepřispívají, ale to chápu vzhledem k tomu, kolik to stojí peněz. Občas tam chodím na ryby, tak doufám, že tam budu moct chodit i nadále po té revitalizaci, jelikož z některých kroků nejsem zrovna nadšený.
N Honza7 - ® Út 20.3.2018 22:24:05
V článku je uvedeno : " Náhon, který začíná svůj tok jen pár kroků od zimního stadionu, pokračuje svým tokem přes letní plovárnu a rozlévá do „rybníku“ u stadionu MFK, rozhodně není žádnou chloubou města. Často silně zapáchá, voda se jen líně převaluje. Není proto divu, že i tuto vodní plochu čeká revitalizace za miliony."
Kolegům z města Chrudim přeji v rámci revitalizace aby prostředí bylo po zásahu atraktivnější. Jenom se obávám, že pokud přítok nebude mít zvýšený průtok nemůže dojít k nápravě, že se bude voda jenom líně převalovat. Když bude koryto po zásahu ještě širší, tak rozhodně se nedá uvažovat, že voda bude v takovém místě bude mít větší proud - tohle si trochu odporuje.

[ Vstoupit do diskuse - 4 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniAkce!! Gf Feeder

Za 1.500
Sleva na feederové pruty CORMORAN!!!!

akce, rybareniHladinový Wobler Nomura DEATH FISH

Za 249
Nový přímo vražedný wobler. Při večerním rybolovu na něj nejde nenachytat!!!

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Vykradená garáž vPardubicích

Ahoj všem
v srpnu mě byla vykradena garáž v Pardubicích známým feťákem . Přišel jsem o všechny věci na ryby. Nový člun Mirovia Pro Aluminium 330x162x43 cm, ryb. lehátko, sedačka, 3xsumcové...

Nalezené pruty

Ahoj, našel jsem u Labe mezi Kostelcem nad Labem a Mlékojedy rybářské vybavení. Pokud mi majitel pošle své telefonní číslo a správně svou výbavu popíše, vercajk mu dodám. Díky

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
Raven Fishing Brno – Rybářské potřeby Raven Fishing Brno – Rybářské potřeby

Rybářské potřeby Raven Fishing Brno nabízejí nejširší sortiment rybářských potřeb a dopravu zdarma při objednávce nad 1 500 Kč! E-shop a...