MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Náhon u plovárny čeká revitalizace

Kategorie: Všeobecné

Chrudim – Náhon, který začíná svůj tok jen pár kroků od zimního stadionu, pokračuje svým tokem přes letní plovárnu a rozlévá do „rybníku“ u stadionu MFK, rozhodně není žádnou chloubou města. Často silně zapáchá, voda se jen líně převaluje. Není proto divu, že i tuto vodní plochu čeká revitalizace za miliony.

Zdroj: http://chrudimskenoviny.cz/kategorie/zpravy/nahon-u​-plovarny-ceka-revitalizace

 

MAXXSKATER - ®, 20.3.2018

Diskuse k bleskovce

N Honza7 - ® St 21.3.2018 15:55:34
MAXXSKATER >> Zkazit něco jde velmi rychle, náprava trvá většinou hodně dlouho a v mnoha případech v naší zemi neproběhne nikdy. Držím palce ať to proběhne rychle ku prospěchu našich šupinatých miláčků.
N Beagle - ® St 21.3.2018 7:55:25
Hlavně ať už začnou bagrovat ten náhon ve strelaku,tam je to úplně jiný kafe!(10 cm vody a dva metry bahna)
N MAXXSKATER - ® St 21.3.2018 6:39:01
Honza7 >> Hlavně už tam proběhla revitalizace minimálně dvakrát, co si jen já pamatuju, jelikož to mám de facto za barákem. Většinou to má jen chvilkový efekt a ty revitalizace na etapy tomu určitě též nepřispívají, ale to chápu vzhledem k tomu, kolik to stojí peněz. Občas tam chodím na ryby, tak doufám, že tam budu moct chodit i nadále po té revitalizaci, jelikož z některých kroků nejsem zrovna nadšený.
N Honza7 - ® Út 20.3.2018 22:24:05
V článku je uvedeno : " Náhon, který začíná svůj tok jen pár kroků od zimního stadionu, pokračuje svým tokem přes letní plovárnu a rozlévá do „rybníku“ u stadionu MFK, rozhodně není žádnou chloubou města. Často silně zapáchá, voda se jen líně převaluje. Není proto divu, že i tuto vodní plochu čeká revitalizace za miliony."
Kolegům z města Chrudim přeji v rámci revitalizace aby prostředí bylo po zásahu atraktivnější. Jenom se obávám, že pokud přítok nebude mít zvýšený průtok nemůže dojít k nápravě, že se bude voda jenom líně převalovat. Když bude koryto po zásahu ještě širší, tak rozhodně se nedá uvažovat, že voda bude v takovém místě bude mít větší proud - tohle si trochu odporuje.

[ Vstoupit do diskuse - 4 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniFOX Rage Splétaná šnůra PRO X8 Performence Braid

Za 429
PRO X8 Perfermance Braid - díky 8vláknům je na dotek velmi měkká v té nejvyšší kvalitě.Výrazná oranžová barva je velmi vhodná pokud potřebujete z důvodu vázek, trav apd. neustále vidět, kudy nástrahu vedete.

akce, rybareniPrut FOX Terminator Pro Jiggle Spin 195cm/10-35g

Za 2.999
Terminator Pro Jiggle Spin je jeden z kratších modelů prutů řady Terminator. Velmi citlivý blank ale tuhý blank předurčuje tento prut k vertikální přívlači.S délkou pouze 195 cm je tento prut určen pro vláčení všech možných typů měkkých nástrah.

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Petice proti asfaltu

prosim pomozte nam bojovat proti dalsimu asfaltu:
http://www.rybaricelakovice.cz/petice-stop-asfaltu/

podepisujte zde:
...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
HANÁK rybářské potřeby HANÁK rybářské potřeby

České Budějovice 370 04, Karolíny Světlé 540/6 – Areál K6