MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Nový rybník s tůní a mokřadem v létě osvěží Modřanskou rokli

Kategorie: Všeobecné

Nový a, jak doufáme, také příjemně osvěžující pohled se od června příštího roku naskytne obyvatelům pražských Modřan i všem návštěvníkům Modřanské rokle. Na západním konci rokle na Libušském potoce od letošního listopadu budujeme úplně nový rybník, doplněný navíc tůní a mokřadem. Rozloha celého vodního systému přesáhne 4 000 metrů čterečních a náklady na jeho vybudování, které hradí hlavní město Praha, odhadujeme na cca 7 milionů korun.

Přípravy na stavbu nového vodního díla jsme zahájili již v březnu tohoto roku. Prostor jsme vyčistili od nevzhledného křoví a nachystali tak pro podzimní výstavbu. Díky tomu se naši zaměstnanci s nástupem listopadu mohli rovnou pustit do hlavních stavebních prací.

Zdroj: http://lhmp.cz/vt/2017/12/novy-rybnik-s-tuni-a-mokr​adem-v-lete-osvezi-modranskou-rokli/

 

MAXXSKATER - ®, 5.12.2017

Diskuse k bleskovce

N Rožnovák - ® St 6.12.2017 20:21:50
potočák 62 >> pojali to jako zahradní jezírko značného rozsahu a tomu ta cena odpovídá :-)
N já 2 - ® St 6.12.2017 9:42:39
potočák 62 >> To právě ne, kdyby Horní Dolní potřebovala kachňák, tak starosta zajde za Frantou co má bagr a za Pepou co má sklápěčku, dal by jim basu piva, řekl, vemte to od vrby tak dva metry k silnici a na šířku tak nějak odhadem a už by se jelo, ale v Prahe to tak nejde, tam je potřeba manažer, a vedoucí projektu a projektan a dozor atd atd...
N Mušketýr - ® St 6.12.2017 9:34:09
potočák 62 >> To víš, u nás v Praze je práce drahá :D když můžeme platit zbytečný miliardy za opencard nebo tunel blanka, tak nás 7 mega za rybníček nemůže rozhodit :D. Každopádně jsem na to zvědavej, mám to kousek od baráku, tak snad to bude k něčemu.
N potočák 62 - ® St 6.12.2017 6:42:31
Ty krávo,7 melounů za stavbu takového krcálku,to budou stavět ručně? Petrův Zdar

[ Vstoupit do diskuse - 4 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniStarbaits akční set lehátko + spacák Session

Za 2.999
Skvělý akční set od značky Starbaits za super cenu. Spolehlivé lehátko s polstrovanou ergonomickou matrací. Rozměry dxšxv 210 x 80 x 30-35 cm, váha 9 kg, nosnost 130 kg. Lehký a dobře přenosný spacák do -8°C. Je zateplený hřejivým mikrovláknem a odolný proti vlhkosti. 202 x 82 cm.

akce, rybareniOkuma Longbow XT Baitfeeder + DRUHÝ ZDARMA

Za 2.399
Originální Longbow od Okumy se stal legendou mezi rybářskými navijáky v celé Evropě. Nová verze Longbow XT má všechny předpoklady, aby dosáhl minimálně stejné obliby, protože disponuje novými technologickými prvky, jako je multidisková brzda či počítačově vyvážený rotor druhé generace.

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
CARPFANATICS.cz CARPFANATICS.cz

Jsme internetová prodejna moderního typu s individuálním přístupem ke každému zákazníkovi a také klub vyznavačů moderního rybolovu. Máme...