MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Ze zasedání Republikové rady ČRS (říjen 2015)

Kategorie: Všeobecné

Ze zasedání Republikové rady ČRS (říjen 2015)

Řádná schůze Republiková rady ČRS se konala 1. října 2015. Hlavními body jednání bylo vyhodnocení výsledků v oblasti propagace a výstavních akcí v roce 2015 a dále zpráva o činnosti odboru čistoty vody a životního prostředí, který je jedním z pomocných orgánů Rady ČRS.

Propagace svazové činnosti je důležitou aktivitou Republikové rady, jejím smyslem je informovat veřejnost o existenci Českého rybářského svazu a o tom, čím se zabývá, ale také motivovat zájemce o lov ryb na udici k členství v ČRS. Rada ČRS se v letošním roce zúčastnila výstav For Fishing, Natura Viva a Země živitelka. Přestože je každá z těchto výstav zaměřena na trochu jinou cílovou skupinu návštěvníků, svazová expozice se na všech výstavách těšila velké pozornosti. Záměrem bylo oslovit zejména děti a ukázat jim rybářství v celé šíři. K tomu sloužily jak akvária se živými rybami, tak simulátor lovu ryb, který děti s chutí vyzkoušely, ale i možnost zakoupení rybářských pexes a omalovánek, samolepek, magnetek, plakátů a další věcí. Úplná nabídka výukových a propagačních předmětů, která se stále rozšiřuje (nově například o plakát Vodní a pobřežní rostliny) je na: www.rybsvaz.cz.
http://www.rybsvaz.cz/?page=reportaze%2Freportaze&l​ang=cz&fromIDS=

 

yvana - ®, 8.10.2015

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Odcizení?

Zdravím. chtěl jsem se zeptat jestli někomu z Pardubic nebo okolí, nebylo odcizeno rybářské pouzdro na pruty, značky :SEMA RAPTOR...

Poděkovani

Timto chci moc poděkovat uživateli s nickem jova12- Josefu Vašinovi,ktery mě a synovi pujčil na jarni Toačovske 24cte uzavřeny deštnik,protože jsem podcenil matku přirodu,Ještě jednou velke dik,Pepa...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniNejen pro milovníky sumců!!

Za 76
Výměnný sumcový podvodní splávek od značky MIKADO. Vyprojektován s využitím zkušeností těch nejlepších specialistů pro lov sumců.


akce, rybareniBehr neoprenové prsačky HighBack Neo Max

Za 2399
behr neoprenové prsačky highback neo max


Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
Rybářské potřeby  NA SOUTOKU - Kralupy n.V. Rybářské potřeby NA SOUTOKU - Kralupy n.V.

Kralupy nad Vltavou, Žižkova 913