MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Oprava vodní nádrže Jahodnice je hotová. Stála přes pět milionů

Kategorie: Všeobecné

Jahodnice – Oprava jahodnické vodní nádrže, kterou poškodily povodně v roce 2013, je u konce. V brzké době bude dílo předáno. Opravu za necelých šest miliónů korun zaplatil stát.

„V průběhu povodně v červnu 2013 došlo vlivem extrémního průtoku k závažné poruše vodního díla Jahodnice. Konkrétně k poškození bezpečnostního přelivu," vysvětluje Hana Pištová, vedoucí oddělení investic Povodí Labe. „S ohledem na nebezpečí rozšíření poruchy při zvýšených průtocích a vzhledem k nutné funkčnosti této části vodního díla bylo nutno zamezit další erozi," doplňuje. Konkrétně se jednalo o opravu bezpečnostního přelivu.

Zdroj: http://jicinsky.denik.cz/zpravy_region/oprava-vodni​-nadrze-jahodnice-je-hotova-stala-pres-pet-milionu-​20150805.html

 

JaMi - ®, 5.8.2015

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniAkční Přívlačový SET VIGOR SPIN + Nástrahy ZDARMA!!

Za 979
Základ setu tvoří prut VIGOR SPIN v délce 2,10 m nebo 2,40 m/10-30 gr. Dále naviják VIGOR POWER 4000 s namotanou pletenou šňůrou HYPER CATCH s nosností 50 lbs na cívce + krabička nástrah ZDARMA!

akce, rybareniOkuma Navijáky Pulzar PZ FD (SLEVA až 29%)

Za 1.199
Firma Okuma přichází na trh s novým cenově dostupným navijákem, jedná se o kvalitní naviják pod označením Pulzar. Tento naviják se vyznačuje tichám a hladkým chodem. Dostupný ve velikostech 10, 25, 30, 40, 55.

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
Drakar - cestovní agentura Drakar - cestovní agentura

Zabýváme se zprostředkováním rybářských pobytů, a to konkrétně ve Švédsku a Norsku. Naši specializací nejsou masové zájezdy, ale nabízíme...