MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Vyhlášení soutěže se blíží

Kategorie: Všeobecné

Vyhlášení soutěže o rybářské zboží v hodnotě 8000 Kč za vkládání rybářských prodejen se blíží. Soutěž skončila k 30.9.2006.
Během tohoto týdne budeme prohledávat přes cca 1500 vložených záznamů a odstraňovat duplicity. Poté zveřejníme finální seznam soutěžících k nahlédnutí. Pokud bude vše OK, proběhne hlasování (zřejmě během příštího týdne). Hlasovat se nyní bude trošku jinak, podrobnosti budou sděleny až před samotným hlasováním.

 

Roman C. - ®, 2.10.2006

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Poděkovani

Timto chci moc poděkovat uživateli s nickem jova12- Josefu Vašinovi,ktery mě a synovi pujčil na jarni Toačovske 24cte uzavřeny deštnik,protože jsem podcenil matku přirodu,Ještě jednou velke dik,Pepa...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniSensas 3000 Dark Salty Bremes (cejn-černý-slaný) 1kg

Za 129
Nové slané černé krmení obohacené o směs minerálních solí. Slané krmení je vhodné zejména do velmi studené vody (zima) a nebo do velmi teplé vody (léto). Sůl podporuje atraktivitu krmení i při takovýchto teplotních výkyvech.


akce, rybareniSensas Feeder křeslo London

Za 5499
Speciální feederové křeslo s kompletním vybavením


Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
CK ALBA tour s.r.o. CK ALBA tour s.r.o.

Naše cestovní kancelář je zaměřená především na sportovní rybáře, kterým chceme dopřát možnost rybařit na špičkových evropských i světových...