MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Rybáři chtějí i nadále u letovické přehrady Křetínka bivakovat. Sepsali petici

Kategorie: Všeobecné

Letovice - Dvě stě rybářů z Blanenska i okolí vyjádřilo svůj nesouhlas s novým návštěvním řádem přehrady Křetínka u Letovic. Peticí, kterou poslali na letovickou radnici a obcím, jež leží v těsné blízkosti vodního díla, tedy Vranové, Křetínu a Lazinovu. Na tvorbě vyhlášky, která platí od loňského léta, se podílelo i Povodí Moravy a Český rybářský svaz. Dokument zakazuje mimo jiné rozdělávání ohňů nebo parkování aut mimo vymezená místa.
Zdroj: http://blanensky.denik.cz/zpravy_region/rybari-chte​ji-i-nadale-u-letovicke-prehrady-kretinka-bivakovat​-sepsali-petici-20150519.html

 

Heiko - ®, 20.5.2015

Diskuse k bleskovce

N Káceč - ® Pá 22.5.2015 21:51:14
Pokud jsem s dobře díval, tak to má sto hektarů. Nechranice maj hektarů třináctkrát víc, bivakovat se tam taky nesmí a petice se nepíšou nebo o nich nevím. A argumentem, že to maj daleko jsem byl pobaven :-)

Je třeba pitomcům vysvětlit, že rybaření není povinnost ani životní nutnost. A o tom, co se tam smí nebo ne, rozhoduje jen a pouze vlastík, nikoliv rybáři.
N sarkafarka - ® Pá 22.5.2015 21:11:11
Také souhlasím se zákazem,protože čím dál víc rybářů se chová jako dobytek.
N Paul Delpiaz - ® Pá 22.5.2015 10:42:50
Kdyby se někteří u vody nechovali jako prasata, tak se to nemusí vůbec řešit. Taky mám rád lov 24/7 a postavit si bivak u vody, jenže když se pak na některých místech rozhlédnu kolem, tak je to k pláči a jsem za jejich zákaz jedině rád.
N hraji - ® St 20.5.2015 12:55:17
Další z článků nekompetentního autora. V článku je několik zavádějících informací.

[ Vstoupit do diskuse - 4 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
Akce!! Sleva 20%

Tradiční narozeninová sleva 20%. Letos proběhne od 10. února do 18. února. Sleva platí na nákup na ESHOPU a na našich prodejnách v BRNĚ a v Náměšti nad Oslavou

akce, rybareniPrologic Podložka Commander | SLEVA 72%

Za 1.299
Extrémně lehká podložka, šetrná vůči rybám. Vnější materiál je snadno omyvatelný, postranní stěny zajišťují maximální bezpečí ryby a dva otvory umožňují připevnění podložky k zemi pomocí kolíků. Tato podložka je dodávána s hezkou transportní taškou.

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
Rybářské centrum Olomouc Rybářské centrum Olomouc

Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský rybolov - navijáky,...