ČRS MO Chrudim 2 - Informace k prodeji povolenek na rok 2015
Kategorie: VšeobecnéInformace na: http://crs-chrudim2.cz/index.php?display=indexedPage&pageId=9
Diskuse k bleskovce
NMAXXSKATER - Profil | Ne 14.12.2014 16:42:52
Nb.gun - Profil | Ne 14.12.2014 16:34:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Ncienek - Profil | Ne 14.12.2014 15:22:17
NMAXXSKATER - Profil | So 13.12.2014 20:58:52
NMAXXSKATER - Profil | So 13.12.2014 20:49:41
NMrknato - Profil | So 13.12.2014 14:55:43
Mohl by jste se pamatovat, že v roce 1975 došlo silou zřízení k přepisu dekretů z jednotlivých MO na kraje. Ptal jsem se 2x, proč se tomu tak u Vás nestalo, jak říkate, pokud to je pravda?
Na základě §7 stanov ČRS měla vaše MO zaniknout z důvodů v něm uvedených... nestalo se, snad se po soudu stane.....
..."dekret nám nedal ÚS" ... Vyjadřujete se jako dítě a to děláte jednatele? Potěš pán bůh. Nemáte stejné podmínky jako jiné MO, lžete! Jste uživatelem svých revírů, byť jeden z nich poskytujete ke společnému rybolovu, líbivé frázi. K tomu ale nemá Vč.ÚS žádný statut, jako třeba Stč.ÚS a do CS rybolovu by jste měli být účastny přes Radu ČRS a ne ÚS, což je vážený pane jednateli podnájem.......
VÁŠ revír Chrudimka2 je zcela ryboprostý už řadu let. Tím, že ryby nechováte, brigády pro společný rybolov použít nemůžete, tak parazitujete. A to mně vadí. Jestli mě odkazujete na moji MO, s věcnými záležitostmi týkajcími se Vaší MO, ve vašem baráku, tak to jte mě mohl poslat rovou do pr....
Nikdy nemůže být tak zle, aby nemohlo být hůř.....((((
Npondeliček - Profil | So 13.12.2014 14:18:22
A jestli si myslíte, že když jste si z katastru nemovitostí stáhl můj vlastnický list,a vydáváte to za sídlo naší MO, tak už opravdu začínám pochybovat o vašem IQ. Několikrát jsem již zdůraznil, že máme webové stránky, kde je uvedeno, kde je sídlo MO a co je adresa pro poštovní styk. Jak vidím, tak tuto skutečnost nechcete brát a jenom hledáte blbosti. Nemohu celý den sedět v kanceláři kvůli poště. Tak proto mi pošta chodí domu. To je tak těžké pochopit? Vážený pane, dekret nám nedal ÚS, tudíž nám ho také nemůže vzít. Ten nám dal stát, potažmo ministerstvo zemědělství. Jak vidím, máte velké mezery ohledně legislativy, ale kecáte do všeho. To je také patrné z vaší otázky ohledně celosvazových povolenek a rybolovu. Máme úplně stejné podmínky jako ostatní MO, ale na to se přeci můžete zeptat ve vaší MO. Nevím co myslíte tím společný rybolov. Je to jenom vaše líbivá fráze. Nechápu, proč jste zaujal tento velmi negativní postoj vůči naší MO. Kdybychom něco dělali v rozporu se zákonem o rybářství, tak už tady přeci nejsme a neměli bychom tak silnou základnu 1.100 členů. Několikrát jsem vám nabízel, že informace o naší MO vám klidně poskytnu, ale jinou cestou. Bohužel to nechcete akceptovat. Takže pane Mrknato, tímto s vámi končím jakoukoliv debatu, neboť jsem došel k názoru, že to je mlácení prázdné slámy.
NMrknato - Profil | So 13.12.2014 13:16:07
Navíc neznám jinou MO, než jsou MO ve Chrudimi, které nejsou SHMO, a nedostávají vyrovnání z CS rybolovu? Jak jste ukotveni v územním rybolovu a jak v CS, jen tak z dobré vůle ÚS, který Vám nesebral revíry, jako to udělal všem ostatním MO? Kolik a jakých ryb jste vysadili a jakým způsobem? Těch pochyb je hromada. Osobně si takto společný rybolov nepředstavuji.
Npondeliček - Profil | So 13.12.2014 11:08:50
NMrknato - Profil | So 13.12.2014 8:16:01
Jde Vám o dekret na Seč, nebo jen aby vás uživatel (ÚS) pověřil výkonem některých činností na Seči?
NMAXXSKATER - Profil | Pá 12.12.2014 21:12:31
NMrknato - Profil | Pá 12.12.2014 21:11:28
A též se podivuji, že ÚS tento spolek dle stanov ČRS nerozprášil. Co už se musí stát, aby byla MO zrušena? Místo toho si "zamíchali karty" a jedou hrdě dál.......
NMAXXSKATER - Profil | Pá 12.12.2014 21:01:53
NMrknato - Profil | Pá 12.12.2014 20:53:45
NMrknato - Profil | Pá 12.12.2014 20:48:20
NMAXXSKATER - Profil | Pá 12.12.2014 20:44:22
Souhlasím s kolegou dole, že bychom mít 2 organizace mít neměli, dělá to zbytečnou neplechu.
NMjaška - Profil | Pá 12.12.2014 20:27:18
Ncomputerfish - Profil | Pá 12.12.2014 19:29:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NMjaška - Profil | Pá 12.12.2014 17:27:20
Chrudim I je "Vnitřní město" a k tomu připadá např. adresa v Lánech. To jen pro lidi, kteří nepochází z Chrudimi a nevědí, jak je město členěno. Takže ta jednička nebo dvojka je tam spíše z důvodu rozlišení, kde mají svojí adresu - nikoliv tady jak píše "pondělíček", kdy vznikla. Trochu Cimrman a skupina A a B ...
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...













