MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Diskuse k bleskovce

N JBpivosaj - ® St 19.6.2013 5:49:29
F.T.M. >> Ahoj, nu asi máš pravdu, proč to odkládat... Přeji také mnoho úspěchu.
N F.T.M. - ® Út 18.6.2013 21:53:35
kožich007 >> Jseš náš :-))))))
N F.T.M. - ® Út 18.6.2013 21:52:37
JBpivosaj - >> Jirko je to 70/30 a navíc jsou tu názory toho všeznalého šťourala z Pardubic, jestlli uznáš za vhodné tak to tu ukonči , protože to nikam nevede. čus ať ti to chytá Roman
N kožich007 - ® Út 18.6.2013 21:24:30
koukám zase docela dost skazená diskuze. Já všem držím palce při záchraně toho co se dá a pokud by bylo potřeba tak bych měl mít o víkendu volno tak bych někam mohl zajet. Přes týden to nestíhám, končím docela pozdě.
N F.T.M. - ® Út 18.6.2013 21:20:11
Mrknato >> Je vidět, že mě neznáš a jsi tak trochu mimo mísu :-))))) Nevadí každý je rád na světě :-)))))))) Taháš sem věci, které sem ani nepatří, ale o tom to je. Přerostlý svazáček poučuje a poučuje a vůbec si neuvědomuje, že ta doba je již dávno pryč :-))))))))))
N FRANK71 - ® Út 18.6.2013 16:13:10
šmudla007 >> Šmudlo, ty jsi lišák. Kážeš vodu a piješ víno a hlavně chceš zabít dvě mouchy jednou ranou.Ty chodíš pro maso a ještě přitom sportuješ a některým chceš upírat to, že jenom sportují. Bohužel u vás ryby, asi nepřétekají, když máte limit na kapra.
N dandakl - ® Út 18.6.2013 14:50:51
A pořád nadávame na vládu a při tom se chováme stejně jak čtu některe názory :)
N Bosanac - ® Út 18.6.2013 14:29:00
Mrknato >> Je ti spatne z jeho cestiny ?
Zvykej se jestli chces komunikovat s pravovernym .
N Mrknato - ® Út 18.6.2013 13:55:17
culi2 >> Neznám tě, nehodnotím tvé názory, ale z toho jak píšeš je mi špatně, asi jako z kontaminovaného kapř. Já nejsem zloděj, jsem klient ČRS a nebudu shánět nějaké bandy a rabovat. To je ten rozdíl, který určo nepobereš.... Tento příspěvek ti píši ve svém proti kontaminačním gumáku, ve kterém jsem dříve navštěvoval MRK.
N Mrknato - ® Út 18.6.2013 13:39:19
Prchlajs >> Kapr je pro mě sazan. To co se vysazuje, je spotřebák, kapř...... ať ná 25cm, nebo 1,10m.
Já si myslím, že se nehádám, v diskusi píši své názory a hrubosti na mou adresu neoplácím, to je uličnictví?

Jsem členem ČRS, který má nějaké poslání, cíle a měl by respektovat zákon a vyhlášku. To je pro mě základ. Kapr mi nevadí, ale je ho všude dostatek, není pravda, co se psalo iniciátory petice K70, že velcí kapři z revírů mizí, což dokazují ti, co z lagun převáží velké kapř.

Problém svazu je zcela někde jinde, než v rybách, které uvízly mimo revíry a z 99% to jsou kapř. Problém je s pstruhovkami, menšími toky a pokud jsme jeden svaz, měli bychom řešit problémy podle důležitosti, ne podle toho co si kdo prosadí a vyřve ..... Proto je mi proti mysli, když by se ČRS zabýval finančně záchranou ryb, které lze snadno a efektivně v revírech obnovit. V případě, že by svaz měl vše v cajku, pak bych se takovému to stylu záchrany nebránil, pouze s upřesněním, kam tyto ryby umístit. Někde jsem četl, že v jižních Čechách to vypláchlo stovky rybochovů a pak tedy tito kapř nejsou uživatele revírů a pak ani členů svazu......
Bylo by normální tyto ryby jim vrátit a když to tak počítám, tak teď už budou vlastnictvím majitele pozemku, kde se nachází laguny......
N Mrknato - ® Út 18.6.2013 13:19:23
RST >> Když fabujuji a dělám si legraci, tak si jsem jist, že to lidé s průměrným IQ pochopí. Pokud jsi někde narazil na případ, kdy jsem se v legislativě mýlil, budu rád, když mně to konkrétně sdělíš. Nikdo není neomylný, ale to co píšeš, není pravda, nyní fabuluješ a lžeš ty.
N šmudla007 - ® Út 18.6.2013 12:59:48
RST >> Však já na kontaminaci povodní ryb nevěřím, když se tepelně upraví tak je v pořádku každá(pokud nebyla kontaminovaná již dříve). Když se do sítě sloví deset kaprů .. tak jeden tábor na jistotu deset kaprů spotřebuje(žádný neuhyne zbytečně)...a druhý tábor vysadí deset kaprů z nihž 3-6-9 uhyne později(každá ryba uhyne dřív nebo později,některá za týden, druhá za rok). Druhý tábor pro svoji činnost potřebuje těch pár mohykánů, žijí v přesvědčení že v řece prostě nic nezbylo a je to včil všecko na jejich bedrech aby mělo smysl u řeky i nadále vylehávat.
Kdo včil nezachraňuje tak nebude mít právo tam vylehávat... tak je to aspoň hystericky podávané.

Paradoxně v situaci kdy rybama řeky přetékají díky vyplaveným rybníkům soukromých subjektů. Navíc se narušuje přirozený výběr nejsilnějších jedinců, kteří vydrží i v té laguně do dalších záplav a zplodí nové odolnější potomstvo další generace. Ono je prostě hodně pohledů na stejnou věc. Proto je svět barevný a ne černobílý.

[ Vstoupit do diskuse - 112 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniTřpytky Daiwa Silver Creek ADM 2,6cm

Velmi lehká a jemná plandavka Daiwa Silver Creek ADM, vhodná na lov jelců, okounů a pstruhů. Speciální tvar těla dodává při klesání nástraze zajímavou akci. Dodávána s originálním SaqSas háčkem bez proti-hrotu.

akce, rybareniAkce na holínky Polyver - 37%

Akce na holínky Polyver se slevou -37%

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
Rybářské potřeby Plzeň Rybářské potřeby Plzeň

Plzeň, Hodonínská 57