MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Voda na koupališti Rolava bude už příští rok čistší. Zmizí z ní ryby

Kategorie: Všeobecné

Koupaliště Rolava v Karlových Varech už nebude sloužit jako chovný rybník. Radní se dohodli s rybáři, že Rolavu vymění za jiné pozemky a vodní plochy, kam chov přestěhují. Návštěvníci městského koupaliště by proto už příští rok neměli mít důvody ke stížnostem na špatnou kvalitu vody.

Více na :
http://vary.idnes.cz/rolava-bude-cistejsi-a-opraven​a-d32-/vary-zpravy.aspx?c=A121218_1868063_vary-zpra​vy_slv

 

Rybatorstr - ®, 27.12.2012

Diskuse k bleskovce

N Chosé 2 - ® Pá 28.12.2012 21:15:19
Ortelius >> Nemohu posuzovat vodu, kterou neznám, můj příspěvek byla pouze podobná zkušenost s takovými bývalými revíry a proto se zde nebudu pouštět do nějakých "větších akcí". Přeji Rolavě, aby zvítězil zdravý rozum bez větší újmy na životním prostředí a krémy s nízkým opalovacím faktorem.
N Ortelius - ® Pá 28.12.2012 15:12:07
Chosé 2 >> Určitě to neodsuzuju. Jen bych byl moc rád, kdyby se to udrželo v duchu přírodního jezera. Prostě z toho neudělat kaluž s olejovou skvrnou od opalovacích olejů:-)
N retrívr - ® Čt 27.12.2012 23:08:23
Chosé 2 >> taky bych to viděl v plusu.
N Chosé 2 - ® Čt 27.12.2012 22:47:08
Ortelius >> No jestliže tam plavou kachny, tak tam brzo bude zpět např.nějaká plevelná bílá ryba a hrouzci,karásci apod. Rybáři už teď si mnou ruce, jaký to udělali dobrý obchod, kdy zbavili se problematické vody a ještě to za čas možná uživí nějakého dravce.
Je třeba si z toho vybrat tu lepší stránku a vidět to optimisticky.
N Ortelius - ® Čt 27.12.2012 10:15:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS, DĚKUJI!
Kdo z vás se tam občas jde protáhnout na brusle ví, v jakém stavu koupaliště je. Myslím tím vodní plochu. Celý areál je už po rekonstrukci. Určitě bylo příjemný koukat na ryby. Jestli to chtěj kompletně odrybnit kvůli koupáčům, tak jsem zvědavej co budou dělat se všemi kachnami, kterých je tam taky dost. Ty obesraný břehy vypadají, obrazně řečeno, úžasně. Pokud vím, plave se tam úsek Karlovarského triatlonu. Tehdy si lidi stěžovali víc na ptactvo, než na ryby. Teď jen doufám, že se z toho nestane mrtvé jezero.

[ Vstoupit do diskuse - 5 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Odcizení?

Zdravím. chtěl jsem se zeptat jestli někomu z Pardubic nebo okolí, nebylo odcizeno rybářské pouzdro na pruty, značky :SEMA RAPTOR...

Poděkovani

Timto chci moc poděkovat uživateli s nickem jova12- Josefu Vašinovi,ktery mě a synovi pujčil na jarni Toačovske 24cte uzavřeny deštnik,protože jsem podcenil matku přirodu,Ještě jednou velke dik,Pepa...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniZfish Přístřešek Classic Shelter ZFP

Za 3299
Pokud hledáte skutečně praktický, lehký a rychle postavitelný přístřešek nejen na kratší výpravy k vodě tak je pro vás model Classic Shelter ZFP od Zfish ideální volbou.


akce, rybareniBlack Cat - Naviják Passion FD

Za 1999
black cat - naviják passion fd


Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
SUMCI.COM SUMCI.COM

Pojeďte s námi na Ebro na sumce!