Nové plavidlo poříční policie vidí i na dno řeky

Kategorie: Všeobecné

Ústecká poříční policie získala v mnohém výjimečné plavidlo. Například zatímco člun uhání po hladině Labe rychlostí až 60 kilometrů za hodinu, na obrazovce v kabině se objevují podrobné 3D záběry dna řeky.

více na.cz

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/ustecka-poricni-policie-dostala-nove-plavidlo-f4b-/domaci.aspx?c=A120622_130841_usti-zpravy_alh

mates202, 23.6.2012

Diskuse k bleskovce

4 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NKrvulii - Profil | So 23.6.2012 12:43:31

steny >> Klidně i 4 :-D

    Nsteny - Profil | So 23.6.2012 12:41:49

    pěkná loďka, hned bych jí bral, ale za tu cenu by mohli mít dvě

      Nvisage - Profil | So 23.6.2012 11:41:55

      zajtra predávam potápačskú výstroj a harpúnu :DDD

        NJaroch - Profil | So 23.6.2012 11:25:38

        Tak za 4,8 miliónu korun to musí být pořádné brko :-)
        To si zase někdo dobře namastil kapsy , žádné z uvedených potřebných vybavení mi nepřijde tak drahé abych takovou částku utratil .
        Jistě , cena za motory a samotný hliník není malá ale necelé 3 Mega ?
        Njn.vždyť to jsou asi poslední prachy z unie že ?