MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Zákon je vůči mladým rybářům neúprosný

Kategorie: Všeobecné

Sokolov – Zájem dětí o rybaření je veliký.
Mladí rybáři z domu dětí a mládeže skládali poslední květnový den rybářskou zkoušku a po vyhodnocení byli slavnostně pasováni na rybáře. Skoro neuvěřitelně zní, že mezi nimi byli i tři prvňáci.

http://sokolovsky.denik.cz/zpravy_region/zakon-je-v​uci-mladym-rybarum-neuprosny-20120606.html

 

rover - ®, 8.6.2012

Diskuse k bleskovce

N Rybatorstr - ® Pá 8.6.2012 23:15:07
mipa >> Svatá pravda, je to tak.
N iva - ® Pá 8.6.2012 19:40:13
jabi >> no protože píšeš v podmiňovacím způsobu - co bys dělal,kdyby....a z toho ještě žádný rybář nevyrostl. Co já dělám není vůbec důležité, ale jsem z oboru. Snadno se píše, hůř dělá. Že jsem hustá mi už dlouho nodko neřekl, to jsem snad i pyšná.
N Bambus... T.maniak - ® Pá 8.6.2012 18:40:23
Jiří Š. >> no a v těch prodejnách to tak většinou býváá :-)

pak na tebe koukaj jak z jara :-)
N Jiří Š. - ® Pá 8.6.2012 18:33:16
hraji >> poloviční pravda je někdy horší než čistá lež... je to jako když v rybářské prodejně prodává člověk, který tomu ale echt nerozumí... je to sakra znát
N Fil@s - ® Pá 8.6.2012 18:26:46
mipa >> Jsem to četl, ne??? :D
N mipa - ® Pá 8.6.2012 18:24:07
Fild@ >> Fil@s - 8.6.2012 18:21:22 >> ... tak víš o čem píši ... :-)))
N Fil@s - ® Pá 8.6.2012 18:21:22
mipa >> Naprostý souhlas, já jsem dokonce v rybářském kroužku měl 4 denní soustředění. Učili jsme se navazovat atd.
N mipa - ® Pá 8.6.2012 18:17:30
Rybatorstr >> o tom žádná ... v ničem jiném to opravdu není ... jen výchova a vzory, které se jim "předkládají" ... :-)))
N Rybatorstr - ® Pá 8.6.2012 18:01:24
mipa >> Absolutně souhlasím a tou poslední větou jsi to jen podtrhl. Když jsem začínal v rybářském kroužku, vedoucí byl pan Někdo a co řekl to bylo svaté. Byly to krásné časy.
N mipa - ® Pá 8.6.2012 17:28:48
jabi >> jenom reakce na to, že by jsi bral děti raději k vodě a .....
12 let jsem vedl kroužek mladých rybářů a když se dostali na určitý stupenˇ teoretických znalostí o přístupu k přírodě, různých technikách, způsobech lovu, výbavě ... co se čím loví, tak jsem je bral k vodě a učil praxi,nahazovat,vázat ...měřit hloubku ... prostě používat hlavu :-)))
Začínali jsme se splávečkem na stojáku či proudu ... a skoro všichni přicházeli s kaprákama, 0,30 vlasci a háky k tomu úměrnýmy ...... prostě jsem zjistil, že sic vše vysvětleno, tak ale nepochopeno těmy mladými "nevinˇátky"..... jednoduše a prostě nastoupila reklama v předem přečtených časopisech a snaha se vytáhnout s fotkou "big fish" v náručí a založit si svoje "vlastní portfolio" kaprů ... ne ryb, ale upozorňuji KAPRŮ ... !!!!!!!! ... jako kdyby se jinak nelovilo a jiné ryby ani nežily ...... !!!
A jejich vlastní slova k mé "lehké" výbavě doplněné splávkem bych zde ani nepublikoval ... :-)))
Jo a též rádi používají "..... táta říkal ... a vzkazuje vám, že .... " - prostě to je očistec a nic jednoduchého vést dnešní dorost a kdo to osobně nezkusil, tak má možnost ukázat moderní pokrokové metody výuky a svůj pedagogický um .... :D-)))
Nic proti, je to ale jen a jen o výchově ... počínaje rodinou !!!
N Malda512 - ® Pá 8.6.2012 16:58:19
jabi >> Pro tebe to je nesmyslný test a pro ty co je zkouší to je důkaz toho, že jsou oprávnění k vydání rybářského lístku. a hlavně beztak nemohou k vodě sami takže ten zbytek je naučí rybář který je bude doprovázet.
PS: Neodepisuj mně budu beztak pryč
N Anýzový dědek - ® Pá 8.6.2012 16:54:18
okurkus >> Možná že jsem špatně pochopil, co píšeš, protože nepoužíváš interpunkci, takže to musím louskat.
Takže možná vzájemné nedorozumění, ale i tak ten článek je blábol, protože ochota vedoucích těchto kroužků a odpovědnost za ta děcka je tak velká, že při větším počtu trochu rozjivených dětiček, je vedoucí stále oběma nohama v kriminále, kdyby se někomu nedejbože vyhodil pupínek na prdelce..o))
Chápu, že v dnešní době nejsou peníze na provoz těchto kroužků, ale míchat sponzoring závodů ( Navíc článek je plný skrytých reklam), do této bohulibé aktivity je prostě podle mého jen ůčelově napsaný článek.
N jabi - ® Pá 8.6.2012 16:53:32
iva >> proč jsi na mě tak hustá,to jsem napsal tak něco hroznýho,zajímalo by mě,co děláš Ty,když máš čas tu pořád vykecávat

[ Vstoupit do diskuse - 43 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniZfish Přístřešek Classic Shelter ZFP

Za 3299
Pokud hledáte skutečně praktický, lehký a rychle postavitelný přístřešek nejen na kratší výpravy k vodě tak je pro vás model Classic Shelter ZFP od Zfish ideální volbou.


akce, rybareniWFT Gliss Trans 150m

Za 460
Mechanické vlastnosti jsou velmi podobné monofilnímu vlasci. Její pevnost je ale téměř 4 x vyšší než nejpevnější monofil !


Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
RS Fish RS Fish

E-shop zaměřený na všechny způsoby sportovního rybolovu, který nabízí sortiment téměř všech světových značek s vlastním či dodavatelským...