MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Zákon je vůči mladým rybářům neúprosný

Kategorie: Všeobecné

Sokolov – Zájem dětí o rybaření je veliký.
Mladí rybáři z domu dětí a mládeže skládali poslední květnový den rybářskou zkoušku a po vyhodnocení byli slavnostně pasováni na rybáře. Skoro neuvěřitelně zní, že mezi nimi byli i tři prvňáci.

http://sokolovsky.denik.cz/zpravy_region/zakon-je-v​uci-mladym-rybarum-neuprosny-20120606.html

 

rover - ®, 8.6.2012

Diskuse k bleskovce

N Rybatorstr - ® Pá 8.6.2012 23:15:07
mipa >> Svatá pravda, je to tak.
N iva - ® Pá 8.6.2012 19:40:13
jabi >> no protože píšeš v podmiňovacím způsobu - co bys dělal,kdyby....a z toho ještě žádný rybář nevyrostl. Co já dělám není vůbec důležité, ale jsem z oboru. Snadno se píše, hůř dělá. Že jsem hustá mi už dlouho nodko neřekl, to jsem snad i pyšná.
N Bambus... T.maniak - ® Pá 8.6.2012 18:40:23
Jiří Š. >> no a v těch prodejnách to tak většinou býváá :-)

pak na tebe koukaj jak z jara :-)
N Jiří Š. - ® Pá 8.6.2012 18:33:16
hraji >> poloviční pravda je někdy horší než čistá lež... je to jako když v rybářské prodejně prodává člověk, který tomu ale echt nerozumí... je to sakra znát
N Fil@s - ® Pá 8.6.2012 18:26:46
mipa >> Jsem to četl, ne??? :D
N mipa - ® Pá 8.6.2012 18:24:07
Fild@ >> Fil@s - 8.6.2012 18:21:22 >> ... tak víš o čem píši ... :-)))
N Fil@s - ® Pá 8.6.2012 18:21:22
mipa >> Naprostý souhlas, já jsem dokonce v rybářském kroužku měl 4 denní soustředění. Učili jsme se navazovat atd.
N mipa - ® Pá 8.6.2012 18:17:30
Rybatorstr >> o tom žádná ... v ničem jiném to opravdu není ... jen výchova a vzory, které se jim "předkládají" ... :-)))
N Rybatorstr - ® Pá 8.6.2012 18:01:24
mipa >> Absolutně souhlasím a tou poslední větou jsi to jen podtrhl. Když jsem začínal v rybářském kroužku, vedoucí byl pan Někdo a co řekl to bylo svaté. Byly to krásné časy.
N mipa - ® Pá 8.6.2012 17:28:48
jabi >> jenom reakce na to, že by jsi bral děti raději k vodě a .....
12 let jsem vedl kroužek mladých rybářů a když se dostali na určitý stupenˇ teoretických znalostí o přístupu k přírodě, různých technikách, způsobech lovu, výbavě ... co se čím loví, tak jsem je bral k vodě a učil praxi,nahazovat,vázat ...měřit hloubku ... prostě používat hlavu :-)))
Začínali jsme se splávečkem na stojáku či proudu ... a skoro všichni přicházeli s kaprákama, 0,30 vlasci a háky k tomu úměrnýmy ...... prostě jsem zjistil, že sic vše vysvětleno, tak ale nepochopeno těmy mladými "nevinˇátky"..... jednoduše a prostě nastoupila reklama v předem přečtených časopisech a snaha se vytáhnout s fotkou "big fish" v náručí a založit si svoje "vlastní portfolio" kaprů ... ne ryb, ale upozorňuji KAPRŮ ... !!!!!!!! ... jako kdyby se jinak nelovilo a jiné ryby ani nežily ...... !!!
A jejich vlastní slova k mé "lehké" výbavě doplněné splávkem bych zde ani nepublikoval ... :-)))
Jo a též rádi používají "..... táta říkal ... a vzkazuje vám, že .... " - prostě to je očistec a nic jednoduchého vést dnešní dorost a kdo to osobně nezkusil, tak má možnost ukázat moderní pokrokové metody výuky a svůj pedagogický um .... :D-)))
Nic proti, je to ale jen a jen o výchově ... počínaje rodinou !!!
N Malda512 - ® Pá 8.6.2012 16:58:19
jabi >> Pro tebe to je nesmyslný test a pro ty co je zkouší to je důkaz toho, že jsou oprávnění k vydání rybářského lístku. a hlavně beztak nemohou k vodě sami takže ten zbytek je naučí rybář který je bude doprovázet.
PS: Neodepisuj mně budu beztak pryč
N Anýzový dědek - ® Pá 8.6.2012 16:54:18
okurkus >> Možná že jsem špatně pochopil, co píšeš, protože nepoužíváš interpunkci, takže to musím louskat.
Takže možná vzájemné nedorozumění, ale i tak ten článek je blábol, protože ochota vedoucích těchto kroužků a odpovědnost za ta děcka je tak velká, že při větším počtu trochu rozjivených dětiček, je vedoucí stále oběma nohama v kriminále, kdyby se někomu nedejbože vyhodil pupínek na prdelce..o))
Chápu, že v dnešní době nejsou peníze na provoz těchto kroužků, ale míchat sponzoring závodů ( Navíc článek je plný skrytých reklam), do této bohulibé aktivity je prostě podle mého jen ůčelově napsaný článek.
N jabi - ® Pá 8.6.2012 16:53:32
iva >> proč jsi na mě tak hustá,to jsem napsal tak něco hroznýho,zajímalo by mě,co děláš Ty,když máš čas tu pořád vykecávat

[ Vstoupit do diskuse - 43 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniPelety Chyť a Pusť válcují tuzemské a zahraniční vody již 10 let

Dodáme do 24 hodin. Pelety náleží mezi oblíbené návnady na ryby. Jde o slisované kousky hmoty s obsahem různého druhu krmení pro ryby. Pelety s dírkami využijete k nastražení na háčky, ale jiné lze...

akce, rybareniGaby polštář Kapr šupináč 65cm

Za 399
Rybářský polštář z naší nabídky je vyroben z hebkých a měkkých materiálů, a proto je velice příjemný na dotek. Polštář je vyrobený výhradně z polyesterových anti alergických materiálů.

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen