Splašky ze Dvora Králové překročily v Labi limit a tečou tam dál

Kategorie: Všeobecné

První neoficiální výsledek rozborů splašků, které ve Dvoře Králové tečou do Labe, aniž by prošly čističkou, ukázal překročení jednoho z povolených limitů. Sdělila to šéfka inspektorů životního prostředí v Hradci Králové. Město se zatím nedohodlo s provozovatelem čističky na dalším postupu, takže splašky vytékají do řeky stále.
Zdroj: http://hradec.idnes.cz/splasky-ze-dvora-kralove-prekrocily-v-labi-limit-do-reky-tecou-dal-1c4-/hradec-zpravy.aspx?c=A120207_162348_hradec-zpravy_klu

P.R.E.D.A.T.O.R, 7.2.2012

Diskuse k bleskovce

70 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

Nrover - Profil | St 8.2.2012 19:12:31

JKB >> jj, vše je jen o penězích, na to se dnes hraje ... :-(

    NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | St 8.2.2012 19:01:57

    JKB >> jojo,taky jsem to dneska sledoval,ta voda to byly teda srač...,zelená,hnědá až černá,prostě hnus.S těma následkama,to jen doufám...

      NJKB - Profil | St 8.2.2012 18:59:54

      P.R.E.D.A.T.O.R - >> Ahoj, teď říkali ve zprávách, že město zaplatí zálohu 3,5milionu koru a čistička by se měla během pár minut znovu rozjet... Tak snad nebudou velké následky.

        Nmalamut - Profil | St 8.2.2012 18:53:25

        fidovéna >> nanejvýš budou potrestáni občané, za to, že dopustí, aby jim vládla banda gaunerů....

          Nfidovéna - Profil | St 8.2.2012 18:49:54

          Už netečou,ale určitě by měl být někdo potrestán za to co provedl.(bohužel u nás se tak asi nestane)...

            Nretrívr - Profil | St 8.2.2012 18:48:49

            malamut >> Dík.Je to tak.

              Nmalamut - Profil | St 8.2.2012 18:47:36

              retrívr >> co na to říci, 100% pravda....

                Nretrívr - Profil | St 8.2.2012 18:46:28

                malamut >> Bohužel, doba k tomu přímo vybízí, zvlášť osob OSVČ, to jsou osoby přímo pronásledované, zcela cíleně. Tak se snad ani není čemu divit.OK.

                  Nmalamut - Profil | St 8.2.2012 18:40:10

                  retrívr >> věř, je mi vše ganz egal, krom vlastního prospěchu...

                    Nrománek - Profil | St 8.2.2012 18:38:24

                    dvorák >> kdyby se vám náhodou zdálo že ryby plavou břichem vzhůru tak to není tím že chcípli ale že vodpočívaj :-))))