MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Zloději ničí a vykrádají auta rybářů

Kategorie: Všeobecné

Klenčí pod Čerchovem – Rybáři chtějí vybudovat parkoviště blíže k rybníku, které budou mít pod dohledem
Rozbitá okna a vykradené automobily – to jsou překvapení, která často čekají na rybáře, kteří se vydávají chytat na Klenečský rybník. Minulý týden se o tom přesvědčil i rybář Petr Frček z Meclova.

http://domazlicky.denik.cz/zpravy_region/zlodeji-ni​ci-a-vykradaji-auta-rybaru20110907.html

 

rover - ®, 8.9.2011

Diskuse k bleskovce

N Rastacarp - ® Po 29.4.2013 8:00:25
Tohle je problém,taky se nám stalo ve Francii že nás vykradli.Rozbyté okénko a věci které sebrali nemohli mít pro ně žádnou cenu,vzali dokonce i kanystry s vodou a autorádio které pamatuje ještě Forda v plenkách .nejhorší je že Škoda na autě je mnohem vyšší a totálně zkaženej den a celá výprava .Policajti jen pokročí rameny a řeknou buďte rádi že vám to nenechali na špalkách.Teď už radši domluvíme místo někde kde jsou místní a za úplatu vám to nechají před barákem,nebo i na zahradě ale to neplatí všude !Kapraři jsou snadnou obětí .
N carrot - ® Po 29.4.2013 7:38:44
skororybar >> jj, už se parkuje u rybníka
N skororybar - ® Pá 11.5.2012 11:28:14
nevíte jestli se něco s tím parkováním už udělalo?
nebo jen slíbyly aby byl klid.
Dík za vaše zprávy
N retrívr - ® Čt 8.9.2011 17:24:28
rover - >> Ahoj Pavle, vůbec mne to nepřekvapuje. Mne spíš překvapuje, že se někdo snaží pro věc něco udělat.Jinde jen zákázy, to i v místech, kam se pohodlně zajet dá a ty musíš čekat, jestli to dopadne, nebo ne.
N wenda - ® Čt 8.9.2011 17:15:25
tak myslím, že tohle není nic výjimečného, i mě vykradli auto a vzali vše, i to co jim bylo úplně kničemu. A policie stejně viníky nikdy nenajde

[ Vstoupit do diskuse - 5 reakcí ]

Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
InRybareni.cz InRybareni.cz

Rybářský obchod InRybaření.cz nabízí prvotřídní zboží nejvyšší kvality, seriózní jednání a vstřícnost. V našem internetovém obchodě...