MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Rybářské lístky-rozšíření výdeje

Kategorie: Všeobecné

V návaznosti na informaci v odkazu Reportáže a informace na webových stránkách Českého rybářského svazu ze dne 2. 5. 2011 „Ze zasedání Republikové rady ČRS (leden - duben 2011)“ sdělujeme, že 22. dubna 2011 byla v částce 40, Sbírky zákonů 104/2011 vyhlášena změna zákona č. 99/2004 Sb. o rybářství, kde byl upraven výdej rybářských lístků, který byl touto změnou svěřen i obcím s pověřeným obecním úřadem. Změna zákona zajišťuje rozšíření výdejních míst rybářských lístků z původních 204 na zhruba 600. Toto opatření zajistí větší dostupnost rybářských lístků jak pro občany ČR, tak i pro cizince. Zákon nabývá účinnosti 1. července 2011.

Odkaz: http://www.rybsvaz.cz/?page=aktuality&lang=cz&fromI​DS=&je_aktuality=ano

 

foxxx - ®, 7.5.2011

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniFox Warrior 6 Legged Bedchair + Spací Pytel Fox Warrior

Za 4.050
Cenově výhodný set vysoce kvalitního lehátka a spacího pytle od prestižního anglického výrobce Fox International. Nyní za cenově výhodných podmínek.Pokud hledáte kvalitní lehátko se spacím pytlem s vynikajícím poměrem výkon vs. cena, tak již hledat nemusíte, protože nic lepšího již nenajdete.

akce, rybareniPrologic set hrazd a vidliček (SLEVA 53%)

Za 999
Skvělý set od firmy Prologic ve kterém získáte čtyři vidličky a dvě hrazdy na tři pruty! Dali jsme dohromady naše vidličky a hrazdy a vytvořili tak perfektní lehký a kompaktní set, který je dodáván v elegantním pevném přepravním obalu. Tato verze pojme tři pruty.

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
CA Worldfishing CA Worldfishing

Specializujeme se na rybářské zájezdy do atraktivních destinací! Cestovní agentura World Fishing se zabývá zprostředkováním rybářských...