Dotazy začátečníků

Hlavní diskuse pro dotazy začínajících rybářů.
Nové zápisy do této diskuse jsou před zveřejněním ověřovány redakcí MRK.cz
Moderuje: Jarda Š. Profil

drvoštěp - Profil | So 27.12.2014 16:48:27

Kluci od nás si je koupili přes Allexpres vzali 3 kufříky po 4+1a vyšel jim jeden na 1700.-Tento model prodává více firem pod svým logem.

    Čík - Profil | Pá 26.12.2014 20:49:11

    vara >> Nebrat!Už se to tady někde řešilo.Je to nějakej překupník co si to nechá posílat z Číny za pár peněz a pak se to tady poukouší prodat.Bál bych se také kvůli reklamaci.

      vara - Profil | Pá 26.12.2014 19:05:20

      Ahoj lidi,mam prosbu,ma nekdo zkusenosti s priposlechem a signalizatory znacky misaabo,prodava to typek z hlinska.vypada to pekne,ma to hodne funkci,ale zda se mi,ze je to hodne muziky za malo penez, 4+1 za 1900,kc,tak jestli to neni nakej sit.

        Baron007 - Profil | Út 23.12.2014 8:10:56

        boban0000 >> dakujem za dobri tip, prosim ta a niecom v okoli stuttgartu by si nevedel? alebo nejaku stranku kde sa nachadzaju sukromne rybarske rev. v nemecku? ja to mam blizsie do rakuska na Haldensee je tam nadherne. Ale aj tak dakujem

          Martin M. - Profil | Pá 19.12.2014 17:31:03

          Knedla12 >> jakozto clen CRS je pro tebe "hostovaci" povolenka ta z MRS. S povolenkou z CRS naloz jako obvykle, o te nikdo nic nepsal.

            Knedla12 - Profil | Pá 19.12.2014 13:14:22

            hraji >> 1. Nevím proč mě napadáte
            2. Zmiňuje se tam o vrácení povolenky (MRS) a o hostovací (ČRS), u které jsem právě nevěděl co znamená...
            Ano, měl jsem problém s pochopením textu a proto jsem to tady napsal, evidentně ho máte i vy. Již jsem Vám poděkoval a tím bych to ukončil. Nashledanou

              hraji - Profil | Pá 19.12.2014 9:53:56

              Knedla12 >> jaká druhá povolenka? Máš fakt problém s pochopením textu?

                Knedla12 - Profil | Pá 19.12.2014 9:37:40

                hraji >> Nevěděl jsem právě to s tou druhou povolenkou která se tam zmiňuje ;) Každopádně ji ani nemám takže problém vyřešen. Díky

                  GRUPA - Profil | Čt 18.12.2014 23:59:06

                  hraji >> pro někoho je možná matoucí stejná adresa Mo-3 a MRS.

                    hraji - Profil | Čt 18.12.2014 23:34:52

                    Knedla12 >> Pokud sis koupil povolenku MRS, je logické, že ji vrátíš MRS, MRS je jeden, viz www.mrsbrno.cz, na této stránce jsou uvedeny telefony na pracovníky sekretariátu svazu a není nic jednoduššího, než jim zavolat a domluvit se, kdy je možno povolenku se sumářem vrátit. Samozřejmě lze také sumář s povolenkou odeslat i poštou na adresu sekretariátu svazu.
                    Dostal jsi naprosto přesné instrukce, MO Brno 3 opravdu nemá s povolenkami pro členy ČRS nic společného.
                    Čemu na tom jasném a stručném vyjádření skutečnosti nerozumíš?

                      Knedla12 - Profil | Čt 18.12.2014 21:13:49

                      Dobrý večer,
                      má otázka je mířena spíš na členy MRS, popř. přímo na členy MO Brno 3. Letos jsem si tady poprvé koupil povolenku (jsem členem ČRS) a bylo mi řečeno že ji můžu poslat zpět poštou. Emailem mě bylo napsáno, cituji:
                      Dobrý den, když vám to řekli, tak to tak udělejte. Hlavně ale neposílejte vaši hostovskou povolenku nám, nemáme s nimi nic společného,
                      pošlete ji přímo na sekretariát svazu.
                      Mohl by mi někdo pomoci ze svízelné situace? Ani jsem nenašel hodiny kdy bych to tam mohl zanést sám.
                      Děkuji předem

                        boban0000 - Profil | Ne 7.12.2014 11:19:42

                        Baron007 >> koukni na Alperspedter ;) povolenka na týden za litr ;) parádní čistá voda 66ha :-)

                          Baron007 - Profil | So 6.12.2014 8:46:32

                          ahoj rad by som sa spytal ci mi nevie niekto poradit ohladom rybarcenie v Nemecku, Nevie niekto o nejakych sukromnych rybnikoch alebo reviroch kde by sa dalo chytat aj bez nemeckeho rybarskeho listka, samozrejme za poplatok? dakujem za pomoc

                            Unkas - Profil | Čt 4.12.2014 18:13:35

                            medved930 >> Ahoj, používám vláčák od DAMu, 2,4 m, 15-40 g. Jsem s ním spokojen.

                              medved930 - Profil | St 3.12.2014 16:08:57

                              tak jj tak díky chlapi ... alspon už mám představu ..vezmu potaz i co psal timb aby ryby netrápil...

                                medved930 - Profil | St 3.12.2014 15:51:42

                                Jarda Š. >> ne tady v tý říčce ani kapři nejsou ...ještě jsem na ní nechytal ..ale prej tam je hlavně tloušt plotice atd.Proto jsem chtěl něco jemného ...jenom na to čudlaření když přijedu s práce a nemám čas jet na větší vodu ...sednu na kolo koupím červy a za 5 minut jsem tam...:)

                                  timb - Profil | St 3.12.2014 15:51:00

                                  medved930 >> Jasný.Myslel jsem to tak, že zbytečně dlouhé zdolávání nedělá rybám dobře.

                                    medved930 - Profil | St 3.12.2014 15:47:22

                                    timb >> jak to myslíš jako že bych je trápil?Ryby mám rád a hlavně ve vodě...:)

                                      timb - Profil | St 3.12.2014 15:37:28

                                      medved930 >> Na vychutnávání se vykašli-jestli máš rád ryby.

                                        Jarda Š. - Profil | St 3.12.2014 15:36:58

                                        medved930 >> Jestli chceš chytat i kapry či jiné větší ryby, tak vezmi raději trochu tvrdší (M nebo minimálně ML), protože s UL spíš s tebou bude ryba cvičit a neotočíš jí, když pojede do vázky, než že by sis jí vychutnal.

                                          Červené karty: Mrknato, Poušťák