Dotazy začátečníků

Hlavní diskuse pro dotazy začínajících rybářů.
Nové zápisy do této diskuse jsou před zveřejněním ověřovány redakcí MRK.cz
Moderuje: Jarda Š. Profil

Nmedved930 - Profil | St 3.12.2014 15:26:10

Jarda Š. >> radši bych děličku ...tak asi pujdu do vláčáku .... :)

    Nmedved930 - Profil | St 3.12.2014 15:24:06

    přinejhorším asi vezmu nějakej vláčák asi ultralight ... abych si tu rybu trochu vychutnal....

      Nmedved930 - Profil | St 3.12.2014 15:21:56

      Glasy >> chtěl bych něco jemného ... mám picker od Byronu ten je super .. ale chtěl jsem něco na šoulačku se splávkem

      http://www.mrk.cz/rybarska-videa.php?id=33983

      líbilo se mě video a tak jsem začal uvažovat nad tím že tu mám nejblíž 451 046 Loučná 3 je to vlastně dost podobný revír jako ve videu ...

        NJarda Š. - Profil | St 3.12.2014 14:43:16

        medved930 >> Vláčák klidně můžeš použít. Stačí i nějaký levnější teleskop v délce 2,5 - 3 m , který není ani extra jemný ani příliš tvrdý. Dobré je, když má očka víc odsazená, aby se ti za mokra nelepil vlasec na špičku.

          NGlasy - Profil | St 3.12.2014 14:40:24

          medved930 >> ahoj...nevím jakou rybu...ale já osobne použivám 2 pruty 2,4(20-40g) a 2,7(10-30g,ale starší laminát_a je podstatně tvrdší než ten kratší).. na zarostlých flekách mám problem se vejit i stou 2,7m...dále závisí jakou rybu chceš chytat....možná bych se podival na pruty od NGT(Vláčecí, případně šoulačkové) naji zajímavou cenu a s kvalitou na tom nebudou tak špatně.

            Nmedved930 - Profil | St 3.12.2014 14:28:03

            ahoj chtěl bych se vás poptat jaký používat prut na šoulačku.Chtěl bych něco na menší říčky a zarostlé fleky.Chytat budu hlavně na splávek.Nepište mi picker ten vlastním.Jediné co jsem našel tak byli pruty
            od WFT ( WFT Lake "N" River Trout 3,00m / 3-18g / 2d.) nebo používáte vláčák.Dík

              Nsosonek - Profil | Út 2.12.2014 17:07:49

              Muze nekdo doporucit znacku neoprenovych holinek osvecenych ze kterima mate zkusenosti predem dik za typi

                Ndejna - Profil | So 22.11.2014 17:17:48

                marmyš >> moc dekuji preji hodne stesti

                  Ndejna - Profil | Pá 21.11.2014 20:39:55

                  petruv zdar nevi nekdo prosim o videu stankovskeho ryb.bez vody bylo nabizeno cd ja to nemuzu nikde najit. dik.

                    Njirisyky - Profil | Čt 20.11.2014 4:37:47

                    vara >> dva známí mají od mivardi a jsou spokojeni

                      NSarka Farka - Profil | St 19.11.2014 21:55:17

                      mirmen >> doma sám

                        NZ5 - Profil | St 19.11.2014 21:49:22

                        vara >> Zdravím, Tě, u těch Giant Fishing je taková divná signalizace na příposlechu, na jedno pípnutí hlásiče ti příposlech pípne asi 3x, prý si na to jde zvyknout (říká můj kamarád) já jsem si teda nezvykl :-), ale co se týče spolehlivosti nestěžuje si, kdyžtak mu napiš má nick Hošek. Ať dobře vybereš.

                          Nvara - Profil | Út 18.11.2014 14:30:17

                          Dik na parysu nakupuju a zrovna tyhle kousky mi taky padli do oci,asi si hodim koskou) kdyz vas tu mam tak pekne pohromade jeste jeden tip jestli mate,planujem na pristi sezonu s chlapama dovcu u vody,byli jsme na mrhalu a supr,ted uz litam tejden na netu a nemuzu na nic narazit,vsude to ma nakou chybu,jak s ubytovanim,zakaz lovu v noci,nebo co chytis jeste zaplatis,z toho vzdycky tecu kdyz tam vyplaznu nakej ten litr za povolenku,no proste jinej mrhal nebo i svazovku s chatou primo uvody,ne v kempu

                            NSmejkyn - Profil | Út 18.11.2014 12:18:07

                              NGRUPA - Profil | Út 18.11.2014 11:51:26

                              vara >> měl jsem jen Flajzary, spoustu druhů, prvně s příposlechem na drátkách, :-) pak Q7, potom fishtron TX micro a nakonec jsem skončil u ATTS, takže ti za 2tis nemůžu z vlastní zkušenosti poradit.
                              Ale, jeden můj kámoš chtěl něco levnýho a tak jsem mu sehnal tohle: http://www.parys.cz/akcni-kategorie-giants-fishing-​sada-hlasicu-deluxe-radio-carp.php?_ShopSearch%5BSe​archType%5D=0
                              v sadě 2+1.
                              Má to už druhou sezónu a je spokojenej. Jen s sebou vozí pár devítivoltovek do zásoby. :-)

                                Nvara - Profil | Út 18.11.2014 11:44:45

                                Presne tak jsem to chtel rict) mam omezenej rozpocet,tak si nemuzu moc vyskakovat,nasel jsem treba od mivardi apod.tak jen nakej nazor jestli ma nekdo zkušenosti

                                  NGRUPA - Profil | Út 18.11.2014 10:48:10

                                  vara >> příposlechy? To je velmi špatně formulovaný dotaz, pokud hledáš hlásiče s příposlechem, tak si přidej a kup si ty, co už mají vysílače zabudované v sobě.

                                    Nvara - Profil | Út 18.11.2014 10:38:05

                                    Zdravim lidi,priposlechy do 2000 poradite? Dik

                                      Nmirmen - Profil | Út 18.11.2014 9:09:37

                                      Sarka Farka >> nechals navinout v prodejně anebo sis navíjel sám ?

                                        Červené karty: Mrknato, Poušťák