Dotazy začátečníků

Hlavní diskuse pro dotazy začínajících rybářů.
Nové zápisy do této diskuse jsou před zveřejněním ověřovány redakcí MRK.cz
Moderuje: Jarda Š. Profil

Nmolca - Profil | Út 5.9.2017 22:50:52

xDanielS >> Ted už ani moc ne, mam nove 3m děličky, 2,75lb a na něm
awa shimu 0,30, mam flek kde nemusím nahazovat tak daleko, cca 30m. Ted na podzim to asi zase testnu, tam kde chytám není moc vázek, nebo aspoň o nich nevím, tak se to dá. Mel jsem štěstí, že byl ten vlasec nový, teď už takovou pevnost nemá, teď ho v ruce přetrhnu, když byl nový tak se zařezal pěkně do dlaní a držel.

    NxDanielS - Profil | Út 5.9.2017 16:06:19

    molca >> A chytáš na tuhle sestavu? Já mám osobák na feeder.

      NxDanielS - Profil | Út 5.9.2017 16:02:19

      mcafree >> Fixovat kolík je prasárna.

        Nmcafree - Profil | Út 5.9.2017 10:39:50

        ahoj, nějk pořád nechápu jak na šokovej silon, pokud používám 0,5 průměr, tak jak ho mam navazat do závěsky? uzel je moc velkej a ja pak nezafixuju kolík aby závěska držela s obratlíkem. Díkes

          Nmolca - Profil | Po 4.9.2017 20:51:44

          xDanielS >> Ja mam osobák na 0,23mm, prut telesurf 3,9m, trochu cviku a jde to :-)))

            NImpuls - Profil | Po 4.9.2017 20:12:13

            Diky chlapy urcite si z toho neco vyberu

              NxDanielS - Profil | Po 4.9.2017 20:10:53

              Takže házeno vlascem, se kterým v reálu nikdy chytat nebude a házeno bez nástrahy.

                Nmolca - Profil | Po 4.9.2017 19:57:22

                xDanielS >> Myslím si že i třeba 0,25mm je to reálné, pokud to má dotyčný trochu v ruce, určitě to asi nebude snadné, jak s děličkou.

                  Nmarmyš - Profil | Po 4.9.2017 15:51:58

                  xDanielS >> Byl,0.22

                    NHeykal - Profil | Po 4.9.2017 15:25:45

                    xDanielS >> 0,22mm + šokovka

                      Npaci14 - Profil | Po 4.9.2017 15:12:15

                      xDanielS >> 0,22 mm (1:52)

                        NxDanielS - Profil | Po 4.9.2017 12:47:48

                        molca >> Byl tam někde údaj o tloušťce vlasce? Nezaznamenal jsem ho...

                          Nmolca - Profil | Po 4.9.2017 10:34:41

                          https://www.youtube.com/watch?v=Sn_Ggelz7TM
                          zapomněl jsem na odkaz :-))

                            Nmolca - Profil | Po 4.9.2017 10:33:35

                            Impuls >> Mrkni na tohle video, třeba si z toho něco vybereš, trochu rozšiř ty daleké hody, pro někoho je daleko 100m, pro někoho 130m.

                              NDědek - Profil | Ne 3.9.2017 10:31:27

                              Impuls >>
                              Nevím, jestli jsem ten právy, co by ti měl raditt...
                              Koupil jsem JRC Contact 3lb 360 cm. Kolega koupil to samé ve 390ce. Má je kolem mě více lidí a všichni jsou opravdu spokojeni. Dělají se i ve 3,5lb na větší zátěž....
                              ke kouknutí tady :

                              http://rybar.braunstar.cz/kaprove-teleskopicke/kapr​ovy-teleskopicky-prut-jrc-contact-lr-tele-carp/

                                NImpuls - Profil | Pá 1.9.2017 16:26:53

                                Zdravim chci se zeptat chci si koupit teleskopy kaprove kvuli preprave jake by jste mi doporucili teleskopy na delsi nahoze na vetsi vodu doposud mam stare sony ale ted je taky vyber ze nevim ktere aby byli dobre a slo o daleke nahoze

                                  Nrosa 2 - Profil | Pá 1.9.2017 11:30:56

                                  Prosím o nějaké zprávy, jak to vypadá s rybolovem na Slapech v oblasti Kobylníky. Jedu tam o víkendu. Moc díky.

                                    Njaroslavstehlikst - Profil | Čt 17.8.2017 16:42:19

                                    Jarda Š. >> Aha ,, tak to je škoda , že to tak je .. ale moc díky za odpověď , nebyl jsem si uplně jistý :)

                                      NJarda Š. - Profil | Čt 17.8.2017 14:03:46

                                      jaroslavstehlikst >> Ano, je to tak, jak píšeš. MRS si při schvalování RŘ odhlasoval pro mládež do 15 let určitá omezení, kdežto ČRS si odhlasoval, že na povolenku pro mládež do 15 let jsou při lovu stejná práva a povinnosti jako u "dospělých" povolenek.

                                        Červené karty: Mrknato, Poušťák