Dotazy začátečníků

Hlavní diskuse pro dotazy začínajících rybářů.
Nové zápisy do této diskuse jsou před zveřejněním ověřovány redakcí MRK.cz
Moderuje: Jarda Š. Profil

MiPo - Profil | Pá 10.3.2017 20:19:43

sven >> jen špatný obrázek, mám tu možná ještě 2-3 sáčky

    sven - Profil | Pá 10.3.2017 19:27:33

    MiPo >> To je nějaký informační šum... jedná se o posilovač Anýz .
    MVDE nevyrábí posilovač Badyán, pokud je mi známo.

      haldorádo - Profil | Pá 10.3.2017 19:15:49

      Ďakujem za odpoveď ,,,MiPO,Dragoun6969,hraji,,,,prajem krásné úlovky, ale hlavne zdravie

        drvoštěp - Profil | Pá 10.3.2017 14:09:42

        rotny44 >> Za 200,- koupíš další sadu a je to;)) Tak to budu řešit já.

          MiPo - Profil | Pá 10.3.2017 12:39:54

          haldorádo >> http://www.alfafish.eu/praskove/posilovac-badian-25​0gr.html?link= praskove
          250g na 5-10kg směsi

            vegrouš - Profil | Pá 10.3.2017 8:41:58

            Aho mam prozbu, nevite o nejakem MO reviru okolo Sušice i soukromak, dohledal jsem jen Otavu a ta je P. Diky moc

              rotny44 - Profil | Pá 10.3.2017 6:42:35

              mám takú otázočku ohľadom bivaku a prehozu. Mám bivak New dynasti XL a kúpil som zimný prehoz. Ako sa upína ten prehoz, myslím tým či na kolíky čo držia bivak alebo treba kúpiť druhu sadu kolíkov.
              Ďakujem

                Dragoun6969 - Profil | Čt 9.3.2017 20:22:07

                haldorádo >> Když jsem ho používal dával sem na dva litry (zhruba) kávovou lžičku a stačilo to.

                  hraji - Profil | Čt 9.3.2017 19:56:29

                  haldorádo >> badián je typické perníkové koření, nevím sice k čemu by mělo být dobré ho použít, ale pokud máš tu potřebu, tak použij. Dávkování bude ale asi jen na tvém uvážení. Protože bude záležet na směsi, do které ho budeš přidávat, jak moc ho budeš cítit ty a jak moc a zda vůbec, ho bude cítit ryba. Začal bych na jednom procentu objemu směsi, vyzkoušel a upravil.

                    haldorádo - Profil | Čt 9.3.2017 16:23:03

                    Zdravím kolegov od vody,,,,,,,,vedel by mi niekto poradiť,,,, v akom pomere dávkovať badian do krmiva???? Ďakujem za odpoveď

                      Azuritek - Profil | Čt 2.3.2017 20:52:23

                      MiPo >> Tak jo, moc děkuji

                        xDanielS - Profil | Čt 2.3.2017 20:38:35

                        Azuritek >> Jedna zdířka na svítící swinger, druhá na příposlech. Jedna dioda svítí při záběru, druhá ještě třeba 30 vteřin po něm. Černá dioda bude snímač světla. Pokud je tma, může zapínat nějakou diodu jako poziční.

                          MiPo - Profil | Čt 2.3.2017 20:26:19

                          Azuritek >> ahoj Františku, ty zdířky dole jsou na připoslech a na svítící swinger
                          Diody se rozsvítí při záběru kdy se pohybuje vlasec, obě svítí při pohybu a jedna ještě cca 20 vteřin.
                          Ta černá je jen dírka žádná dioda
                          Vlož si tam baterii a uvidíš hned jak to funguje
                          Hlásiče Milfa mám 4 rokem bez jediné závady

                            Azuritek - Profil | Čt 2.3.2017 19:49:36

                            Ahoj rybáři, mám takový banální dotaz, koupil jsem si signalizátor záběru: Signalizátor Milfa Mini VTS camu, a nevím k čemu jsou ze zpoda takové dvě tečky, říká se tomu 2 příposlechové zdířky - záběrová a paměťová, dále modrá fluorescenční záběrová i paměťová dioda (20sec.), a ještě nahoře vpravo také asi dioada ale je černá. Tak bych se chtěl zeptat zda-li někdo neví k čemu tyto věci jsou?
                            přikkládám eho obrázek

                              jakuband - Profil | St 22.2.2017 11:37:32

                              Ahoj, chci se zeptat jestli někdo v okolí Zlína nemá na půjčení rollball. Přemýšlíme s kolegou že si zkusíme udelat první malou várku koulí a nechce se nám kupovat nový. Kdo ví, jestli budou fungovat 😂 Samozřejmě za tekutý úplatek 😉 Předem diky

                                Jarda Š. - Profil | Pá 27.1.2017 19:25:10

                                rosa 2 >> Zavedli to zatím pouze ve VČÚS, kvůli tomu, že se jim přehlašovali členové jinam, ale pak si nekupovali územní povolenku ve své nové MO, ale východočeskou.

                                  jirisyky - Profil | Pá 27.1.2017 18:28:45

                                  rosa 2 >> jestli prodaji nebo ne netusim. Ale preci neni snad problem u sve organizace si koupit celosvazovku

                                    rosa 2 - Profil | Pá 27.1.2017 16:24:11

                                    Dočetl jsem se,že ve východních Čechách neprodají/ MO/ územní povolenku pro rok 2017 členům ČRS z jiných krajů. Platí to jinde?

                                      hraji - Profil | Čt 19.1.2017 7:42:28

                                      šupik >> doporučil bych ti Eclipse Waggler od Tubertini, můžeš si vybrat ze dvou různých odhozových zátěží, na běžné chytání naprosto vyhovující prut.

                                        šupik - Profil | St 18.1.2017 22:18:48

                                        Ahoj, poprosím o info. Sháním Matchku 4.20 m do 4 tisic především pevný splávek do 5g na gulášovky a moje chytání na rybníkách :) díky

                                          Červené karty: Mrknato, Poušťák