Dotazy začátečníků

Hlavní diskuse pro dotazy začínajících rybářů.
Nové zápisy do této diskuse jsou před zveřejněním ověřovány redakcí MRK.cz
Moderuje: Jarda Š. Profil

Nachos - Profil | Ne 6.3.2016 12:47:37

drobek 4930 >> 2260gr ..je to testovací křivka prutu ...předpokkládám že tě spíš zajímá odhozová hmotnost olova...u 5-tilibrového prutu se nemusíš bát 150g olova

    hraji - Profil | Ne 6.3.2016 12:40:33

    drobek 4930 >> asi 140 gramů to dělá

      Flying trout - Profil | Ne 6.3.2016 11:40:49

      Rybár51 >> odposluch - odposlech, to je když tě nějaký ze speciálních útvarů policie napíchne a tímto krokem sleduje prostřednictvím tvých telefonních hovorů (dat) tvoje protiprávní počínaní ... pak tě seberou, protože k tomuto je třeba právní důvod :D

        drobek 4930 - Profil | Ne 6.3.2016 11:00:07

        Ahoj rybáři můžete mi prosím převést 5lb prut na grami díky

          xDanielS - Profil | So 5.3.2016 7:42:59

          Rybár51 >> Osobně mi docela vadí u vody řvoucí pípáky. Obzvlášť, když je má dotyčný na plný kule, nahodí, položí prut do pípáku a ještě dvě minuty šponuje vlasec. Pípáky mám nastavené na ticho, příposlech na krku a ten je nastavený na vibrace a tichý zvuk. Nikoho nerušíš a víš o každém drbanci, i když se zrpvna nedíváš.

            Petr64 - Profil | Čt 3.3.2016 20:39:47

            Bear >> MartenBear - 2.3.2016 18:06:20 >> Tam kde je povoleno 24 hodin je ti vlastně taky příposlech na prd,protože když chytáš,máš bejt u prutů a né zakuklenej ve spacáku.Příposlech lze takhle legálně využít na komerčích vodách.

              Rybár51 - Profil | St 2.3.2016 18:47:20

              Bear >> MartenBear - 2.3.2016 18:06:20 >> Dekuju

                MartenBear - Profil | St 2.3.2016 18:06:20

                Rybár51 >> Odposlechy praktikuje bezpecnostni sluzba, priposlech je krabicka, ktera dalkove signalizuje pohyb na elektronickem signalizatoru. Lze pak v noci spat v bivaku a vedet o zaberu na prutech pred bivakem. Tam, kde je samozrejme povoleno chytani 24 hodin.

                  Rybár51 - Profil | St 2.3.2016 15:14:03

                  Zdravim ,bude to znit hrozne , ale co je to priposluch a odposluch ?

                    Rybár51 - Profil | St 2.3.2016 15:10:38

                    Zdravím všechny , muzete mi pomoct jak tezky olovo pouzivate pri love kapru na unikovou sestavu ?
                    Myslim tim kapry kolem 40-60 cm.
                    Predem dekuju

                      Cíba ml. - Profil | Ne 28.2.2016 23:11:39

                      jaroslavstehlikst >> V proudu si bohatě vystačíš s delším návazcem. Proud sám o sobě bude nástrahu nadzvedávat a delším návazcem pouze upravíš, jak moc to bude.

                        peli1976 - Profil | So 27.2.2016 21:32:41

                        jaroslavstehlikst >> http://www.yellowfish.sk/Pelety-c15_0_1.htm nadnasa, ak das samotny na hacik 8 plave, ak na 6 nadnasa, aj dnes kaper, nie velky 45 cm, ale zo 6 palic, jediny + kostniac 4 ks

                          jaroslavstehlikst - Profil | So 27.2.2016 16:52:17

                          brach >> Jo já myslel spíš háček třeba obalený v nějaké hmotě ,
                          hlavně na feeder v hodně proudné řece

                            brach - Profil | So 27.2.2016 15:57:57

                            jaroslavstehlikst >>
                            Je plovoucí bojlí. Nebo si pomoz kouskem polystyrenu v barvě nástrahy.

                              jaroslavstehlikst - Profil | So 27.2.2016 14:21:50

                              Můžu se zeptat zda neexistuje háček nadlehčený že by tu nástrahu nadnásel ??
                              i když to je asi blbost co ?

                                mlíčnák - Profil | Čt 25.2.2016 8:50:48

                                Kolis >> rozkaz sefe:-)

                                  mlíčnák - Profil | St 24.2.2016 23:34:50

                                  Petr64 >> Čudlařu:-))

                                    mlíčnák - Profil | St 24.2.2016 22:35:31

                                    Kolis >> Ty začátečník , takn nikde inde prosím nebrus :-)

                                      Kolis - Profil | St 24.2.2016 21:41:20

                                      Btw tak tady jsou rady jako stehno, musím sem občas zabrousit o)

                                        mlíčnák - Profil | St 24.2.2016 21:38:34

                                        Petr64 >> ty zvire :-) zavidis zazitky co?:-)

                                          Červené karty: Mrknato, Poušťák