Sumcařina

dizlektik fídža - Profil | Po 15.4.2013 20:15:42

hupr >> paráda... taky asi budu ňekdy muset zajet do toho špáňa

    PepíkPepík - Profil | Po 15.4.2013 20:13:48

    wrco >> jestli do 15 000 tak je to celkem dobrý...

      wrco - Profil | Po 15.4.2013 20:09:16

      PepíkPepík >> tak do 15000kc se vlezes aspon ja a to jsem skromnej hlavne ty cigara stoji ranu.povolenka 20ecek mam ji vzdy zarizenou

        Hrdobec - Profil | Po 15.4.2013 19:53:26

        PepíkPepík >> cca 10euro povolenka

          PepíkPepík - Profil | Po 15.4.2013 19:38:31

          Hrdobec >> Mužu se zeptat na kolik vás asi tak ty výpravy vyjdou? benzín na jedno auto tam i zpátky okolo 10 000 a pak už jenom věci co se rybařiny týče? co stojej povolenky? to víš, musim špijónit :-)

            hupr - Profil | Po 15.4.2013 14:33:32

            na slyzkem kameni

              hupr - Profil | Po 15.4.2013 14:31:00

              ukecana pod hradem

                hupr - Profil | Po 15.4.2013 14:28:52

                cus ,vylet na ebro i pres neprizen počasi se povedl ,,testovani spagatu taky ok ...nekolik ryb pres 210cm takze kuci byly spokojeni..jak rikam že červena je gut a ja ji chytam tak tu je dukaz ,, ryba pres 215cm

                  dutko - Profil | Po 15.4.2013 9:45:53

                  Zdravím podarilo sa mi zistiť na talianských stránkach nova cena je 13 Eur,len neviem či zostáva č.účtu C/C n. 154302

                    major - Profil | Po 15.4.2013 8:22:15

                    dutko >> ta nová cena platí až taď od dubna.

                      dutko - Profil | Po 15.4.2013 7:49:08

                      Zdravím chlapi chystám sa do delty na sumce a dopočul som sa ,že sa zmenila cena povolenky ak ste už niekto bol koľko sa píše na šek,lebo už mám povolenku z marca a tam som písal 8,52 Eur a kontrola prebehla v poriadku,tak teraz neviem či si to policajti nevšimli,alebo niekto tu píše bludy

                        Hlubočepy - Profil | Po 15.4.2013 6:35:40

                        Eda003 >> Ani se mi nezdá mrtvo,díky provokatérům se stále něco děje ...

                          P!F - Profil | Ne 14.4.2013 23:40:49

                          Eda003 >> Edit: Chyba v matrixe, neviem z akeho dovodu mi to v tvojej karte pisali, ze si zaregistrovany od dnes. Ospravedlnujem sa, editovat to uz nejde.

                            Srneček - Profil | Ne 14.4.2013 23:31:31

                            Já mám rád srandu.Moc sem nepíšu,ale sleduji po očku.Poslední dobou se ale tady fakt bavím....Je to tu neuvěřitelný!!!!Zvedněte prdele a jděte na ryby.Zanechte zde GPS souřadnice kde sedíte a domluvte se na rande s madloumadlou ať je tu už klid....dobrou noc.

                              P!F - Profil | Ne 14.4.2013 23:25:25

                              Eda003 >> Preco to nenapises z normalneho nicku co mas, ale z toho co si si urobil dnes ako uplny fake?

                              Nie som ziadny Maldov fanda, ale toto mi pride hodne trapne. Aspon napisem, ze ahoj Malda, nemam ta rad, blablabla, ale schovavat sa za nejaky vymysleny nic mi pride bud detske, alebo fest zbabele.

                                Eda003 - Profil | Ne 14.4.2013 23:18:55

                                Panove ?proč se bavite svolem Maldou o sobote ,kdyz de v patek na jatka?Tento clovek je nej hnup na entou.Je to hnup mistr sveta,a jinak podle mně Arnold je u něj nula.Už se ani nedivim že je tu nějak mrtvo?Asi Malda tu udělal pořadek.Malda na hrad??????

                                  Hrdobec - Profil | Ne 14.4.2013 23:07:41

                                  PepíkPepík >> čau,tři rybky do 150 za 4 dny takže žádná sláva ale bylo to fajn

                                    PepíkPepík - Profil | Ne 14.4.2013 22:08:05

                                    Hrdobec >> Čus Libore, tak co Itálie? chytili ste něco? koukal sem že tam byl i Hrouzek a R. Křepelka to by bylo aby ste něco nechytli :DD

                                      lada78 - Profil | Ne 14.4.2013 20:58:33

                                      Hrdobec >> můžu poprosit o tvůj názor? Dík

                                      http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=655204

                                        Hrdobec - Profil | Ne 14.4.2013 20:55:33

                                        c.13 >> To rozhodně není,jen s tím nic nenaděláme a vždy bude dost těch kteří se neeticky chovat budou

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile